Εισαγωγή Αθλητών στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση

Βάσω(Μαρία)

Νεοφερμένος

Η Βάσω(Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Γεια σας φίλοι συναθλητές. Ποιοι απο εσάς θα κάνετε χρήση της διάκρισης σας για να διεκδικήσετε κάποια σχολή στην οποία δεν εισαχθείκατε κατά το τρέχον έτος με τη γενική σειρά; Προσωπικά με τη προσαύξηση συγκεντρωνω 14.907 μόρια και θα ενδιαφερόμουνα για τα τμηματα των Πολιτικών Μηχανικών. Ας μαζευτούμε σιγα σιγά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosthor

Νεοφερμένος

Ο petrosthor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα! Είμαι στην κατηγορία β των αθλητών (έχω δηλαδή 2η πανελλήνια νικη) στην κωπηλασία. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να υποβάλω ένα μηχανογραφικό χωρις νέα εξέταση για το 2015 με τα μόρια που εχω όμως και αν ναι, πως θα το κάνω. Δηλαδη β κατηγορία αθλητών 10%.Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsakis98

Νεοφερμένος

Ο Tsakis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ειναι καποιος αθλητης ο οποιος εχει μορια και θελει να παει στην ιατρικη θεσσαλονικης ? Αν ναι ποσα μορια συγκεντρωσε και ποσο μπονους εχει?

Οποιος εχει γνωστο η φιλο με μορια ας απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top