[20/5/2013] Βιολογία Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 58)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 35 60.3%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 22.4%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 3.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 2 3.4%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 6 10.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Eχω σκάσει μ αυτη τη μαλακία το Γ2. Χάνω 4 μονάδες που με πάνε στο 17. Ελπίζω να μην είναι τόσο μαλάκες και να πάρουν σωστό όσους έγραψαν μόνο το 2ο στάδιο. Κι άλλες 4 έχω από τον παπαροΛιναίο. Αλλά εκεί εντάξει το ομολογώ ότι δεν το διάβασα όυτε εδωσα ποτε σημασια σ αυτο το κομματι... Αλλα με το Γ2 εχουν κανει χοντρη μαλακια αν ζητησουν και το 1ο σταδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Κάποιος ανέβασε πριν τις λύσεις από την ένωση βιοεπιστημόνων (μάλλον πιο επίσημο από οποιοδήποτε φροντιστήριο), αλλά φαίνεται οι περισσότεροι την γράψανε στα παλιά τους τα παπούτσια και συνεχίζουν να λένε ό,τι να 'ναι, οπότε πάρτε πάλι το link:

https://www.ert.gr/exams/images/stories/themata-lyseis-2012/A__.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Eχω σκάσει μ αυτη τη μαλακία το Γ2. Χάνω 4 μονάδες που με πάνε στο 17. Ελπίζω να μην είναι τόσο μαλάκες και να πάρουν σωστό όσους έγραψαν μόνο το 2ο στάδιο. Κι άλλες 4 έχω από τον παπαροΛιναίο. Αλλά εκεί εντάξει το ομολογώ ότι δεν το διάβασα όυτε εδωσα ποτε σημασια σ αυτο το κομματι... Αλλα με το Γ2 εχουν κανει χοντρη μαλακια αν ζητησουν και το 1ο σταδιο
Η εκφώνηση έλεγε μετά την ενεργοποίηση των βοηθητικών τ, άρα γιατί να θέλει το πρώτο στάδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
κολοκυθια..ουτε εγω εγραψα λιννεο...ουτε καν το ειχα διαβασει εκεινο κομματι..κριμα...μπορουσες να πιασεις ανετα το 19αρι εδω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο derron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
κολοκυθια..ουτε εγω εγραψα λιννεο...ουτε καν το ειχα διαβασει εκεινο κομματι..κριμα...μπορουσες να πιασεις ανετα το 19αρι εδω..

Γ@μησε τα...
Τουλάχιστον να πάρουμε και τις 8 από το Γ2. Για τον Λινναίο το χω αποδεχτεί πια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagr97

Νεοφερμένος

Ο panagr97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδιά εγώ στεναχωρήθηκα πολύ ,διότι από τα παιδιά της Θεωρητικής στο σχολείο μου ήμουν ο μόνος που έγραψε τέλεια στο θέμα Γ και Δ(ούτε ένα μόριο έχασα) και έχασα παιδιά όλο το Β3 με την παπαγαλία απο το φαινόμενο του θερμοκηπίου δεν θυμόμουν τίποτα από εκεί...:([I][/I]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Παντως τα θεματα συστημενα για θεωρητικη ητανε, ουτε μια πραξη και το διαγραμμα γελοιο, το μονο δυσκολο κομματι του διαγωνισματος ηταν ισως εκεινο με την αμμωνια που επρεπε να σκεφτεις τι να γραψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild Rose

Νεοφερμένος

Η Wild Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οντως το διαγραμμα ηταν ευκολο και δεν ειχε πραξεις. Προσωπικα πιστευα οτι ισως να ζητουσε να βρεθει η απωλεια ενεργειας/βιομαζας απο το ενα τροφικο επιπεδο στο αλλο, δηλαδη το 90%. Παντως θεωρω το θεμα Δ σχετικα αναμενομενο , αφου το τριτο κεφαλαιο εχει μπει προσφατα στην υλη και το φυλογενετικο δεντρο δεν ειχε πεσει ακομη. Οι ερωτησεις πιστευω στο θεμα αυτο ηταν σε γενικες γραμμες ξεκαθαρες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top