Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κατηγορώ τον fandago σαν εγκάθετο και πορωμένο εξαιτίας της αναφοράς του στην πιθανή αποχώρηση μου από το παιχνίδι. Γιατί βρε φίλε να φύγω εγώ πρώτος; Στο πηγάδι κ...; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί εσύ my friend έχεις μαζέψει ήδη 3 ψήφους. Δεν είναι θέμα προκατάληψης :P

The bird!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δε μου αφήνετε άλλη επιλογή από το να διαλέξω μόνη μου συνΣΕίτη:pfff:

άντε πιπολ, μουβ μουβ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα έχετε αρχίσει ή είστε στις συμμετοχές; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είμαστε στις συμμετοχές όπως λέει και ο τίτλος του θέματος, οπότε άντε, κάνε ΣΕ με την doooλίνα να παίξουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Θα κάνεις ΣΕ συνάδελφε;;; :)
Σου υποσχόμαστε ένα πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι...Είμαστε 20 άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μόνο με ντουλίνα; :P
Τα πρωινά να μαντέψω αυτή θα 'ναι μέσα (εμένα ξεχάστε με τα πρωινά :P). Ο χρόνος μου είναι περίεργος εμένα να ξέρετε. :P



(Θέλω link με 1ο ποστ του the_game, δεν ξέρω πώς έχει διαμορφωθεί τώρα :P)

Άλλος για ΣΕ ή just the 2 of us? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ναι μόνο με dooo θα κάνεις...Οι κανονισμοί έχουν μείνει οι ίδιοι μόνο που ακόμα δεν ξέρουμε πόσοι και ποιοι ρόλοι θα υπάρχουνε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε δεν ήταν δολοφόνια - πολίτες - μία ιερόδουλη - ένας ρουφιάνος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μόνο που μπορεί να προστεθούν και κάποιοι ρόλοι ακόμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κατηγορώ τον fandago σαν εγκάθετο και πορωμένο εξαιτίας της αναφοράς του στην πιθανή αποχώρηση μου από το παιχνίδι. Γιατί βρε φίλε να φύγω εγώ πρώτος; Στο πηγάδι κ...; :P

τζήζους κράιστ κι εσύ :confused:
πιο-λάιτ-λεξούλες-καλό μ

εγώ το δηλώνω από τώρα ότι αν είμαι δολοφόνος δεν πρόκειται να ξαναπαίξω πο-τέ
κόντεψα να πάθω συγκοπή την προηγούμενη φορά από το άγχος (νοτ)


πς. ψηφίζω κι εγώ φαντασμένο- θα γράφει σεντόνια με θεωρητικούρες και θα βαριέμαι να τα διαβάσω :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψηφιζω κι εγω φαντασμενο γιατι ειναι πουλημενος.

Σημερα μαθαινουμε την ταυτοτητα του MVP??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σήμερα ΜΑΘΑΜΕ την ιδιότητα αυτού που δολοφονήθηκε :P

Άντε να συντονιστούμε να ξεκινήσουμε.:D
Θα μπει κανας καινούργιος ρόλος ή πάμε στα δοκιμασμένα πάλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ θέλω να είμαι το παιδάκι της κορπς ή η συννυφάδα της Ηρούς :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψηφιζω κι εγω φαντασμενο γιατι ειναι πουλημενος.

Σημερα μαθαινουμε την ταυτοτητα του MVP??

Δεν περίμενα κάτι λιγότερο από εσένα. Άργησες βέβαια περίμενα νωρίτερα να με θάψεις αλλά ποτέ δεν είναι αργά. :knife:

πς. ψηφίζω κι εγώ φαντασμένο- θα γράφει σεντόνια με θεωρητικούρες και θα βαριέμαι να τα διαβάσω :P


Και εσύ Βρούτε; Τι διάολο είναι τρέντι φέτος να ψηφίζουν fantasmeno? :confused:

George for president

Θα μπει κανας καινούργιος ρόλος ή πάμε στα δοκιμασμένα πάλι;

Όπως έχω ξαναπροτείνει (και μιας και υπάρχουν και αρκετά άτομα) καλό θα ήταν να μπει και κάποιος καινούριος ρόλος... Η πουτ@ν@ κατά προτίμηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι προτάσεις έχουμε πέραν της ιερόδουλης και του ρουφιάνου; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αφού μαζεύτηκε κόσμος να βάλουμε και κανέναν καινούριο ρόλο θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο Θεός βοηθός να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε. :P
dooo κι εγώ θα συντονίζουμε - εγώ τώρα ελπίζω να βρω χρόνο γιατί τα πρωινά τρέχω και δεν φτάνω. :P

Συμμετέχοντες

  1. Bill
  2. Corpse Bride
  3. fandago
  4. fantasmenos
  5. fielda
  6. Ηρώ
  7. jrot6
  8. Kakerlak
  9. Κακή Επιρροή
  10. kalypso
  11. Lorelai
  12. Neraida
  13. Niyia
  14. Phoebe
  15. pitg21
  16. Resident Evil
  17. vendetta
  18. Vkey
  19. xanp
  20. Youki

Εάν ξεχάσαμε κάποιον να το πείτε!!!




Συμμετοχές μέχρι.... να συννενοηθώ με την Ντουλίνα για το ποιος θα κάνει ποιον. :P
Δηλ. αύριο ή Δευτέρα λογικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top