Βιολογία Γενικής Παιδείας

Social butterfly

Νεοφερμένος

Η Social butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια του χρονου δινω πανελλήνιες και θελω να μαθω αν τελικα η Βιολογια Γενικής ειναι τοσο ευκολη οσο λενε σε σύγκριση με αυτη της κατεύθυνσης ή ακόμη και τα Λατινικά (ειμαι θεωρητικη παρεμπιπτόντως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Παιδια του χρονου δινω πανελλήνιες και θελω να μαθω αν τελικα η Βιολογια Γενικής ειναι τοσο ευκολη οσο λενε σε σύγκριση με αυτη της κατεύθυνσης ή ακόμη και τα Λατινικά (ειμαι θεωρητικη παρεμπιπτόντως)

Είναι εύκολο μάθημα, με σχετικά μικρή ύλη και θα μάθεις πράγματα που προσωπικά θεωρώ χρήσιμα για έναν άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stdy

Νεοφερμένος

Ο Stdy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μην ακούω για βιολογία γενικής μας έχει βάλει 50 σελίδες για ενδοσχολικές και δεν προφτάνω να τις διαβάσω.Αν είναι δυνατόν(λέω και γω τον πόνο μου).Εύκολη είναι 20 γράφω χωρίς να την δίνω.Είναι πραγματικά ενδιαφέρον μάθημα,σου αρέσει να το διαβάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Είναι πάρα πολύ εύκολη, έκανα με την καθηγήτρια στο σχολείο θέματα πανελληνίων και τα πήγα πάρα πολύ καλά ενώ δεν την έχω διαβάσει σχεδόν ποτέ. Θα κάτσω να βγάλω την ύλη το τριήμερο που μεσολαβεί μεταξύ των λατινικών και της βιολογίας και θα'μαι κομπλέ, άλλωστε την επέλεξα χωρίς κάποιο στόχο, απλά για να ανοίξω το πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top