Απορίες για σχολή διοίκησης επιχειρήσεων στις Σέρρες

Dimis20

Νεοφερμένος

Ο Dimis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εχω μερικες αποριες για το ποια συγγραμματα πρεπει να δηλωθουν στο τμημα.

Οποιος φοιτει εκει ας απαντησει στο thread.

Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή ίσως να είναι δύσκολο να βρεις παιδί που να σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμήμα νομίζω θα μπορούσες να βοηθηθείς αν ανέβαζες τη λίστα των συγγραμμάτων για τα μαθήματα που δήλωσες και να σου προτείνουν παιδιά που σπουδάζουν το ίδιο αντικείμενο σε οποιαδήποτε σχολή, ποια είναι τα καλύτερα να επιλέξεις. Εγώ είμαι άσχετη με το αντικείμενο οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimis20

Νεοφερμένος

Ο Dimis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Επειδή ίσως να είναι δύσκολο να βρεις παιδί που να σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμήμα νομίζω θα μπορούσες να βοηθηθείς αν ανέβαζες τη λίστα των συγγραμμάτων για τα μαθήματα που δήλωσες και να σου προτείνουν παιδιά που σπουδάζουν το ίδιο αντικείμενο σε οποιαδήποτε σχολή, ποια είναι τα καλύτερα να επιλέξεις. Εγώ είμαι άσχετη με το αντικείμενο οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

Καταφερα να επικοινωνησω με τους καθηγητες και λυθηκε το θεμα απλα ξεχασα να το τονισω στο thread (ασε που δε μπορω να το διαγραψω κιολας) :P

Παντως, μιας και σε πετυχαινω ξανα, σε ευχαριστω για τις πληροφοριες σχετικα με τις μετεγγραφες. Ειμαι ενα απ' τα παιδια στο thread "τα παντα για τις μετεγγραφες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top