Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >> Phoebe
  6. jrot6 >> Bill_Slayer
  7. Lorelai >> Phoebe
  8. Neraida >>
  9. Phoebe >>
  10. pitg21 >> Bill_Slayer
  11. Resident Evil >> Phoebe
  12. Vendetta >>
  13. Vkey >>
  14. Youki >> Phoebe
Ψήφοι
4 Phoebe
1 Angie_Ann
2 Bill_Slayer


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)
4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)
8. kakerlak >> ψηφοφορία #703 (δολοφόνος)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey
1 jrot6


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σας έχω juicy news :D

Μόλις έλαβα πιμι από τα αγαπητά δολοφόνια μας, με μαντεψιά για το ρουφιάνο.
Δε λέω τίποτα άλλο.

Τα λέμε αύριο στις 20.00- μπαιζ!
:D


Κανόνες, για τους αδιάβαστους :p

  • Μοναδικός τρόπος να "καρφώσουν" οι δολοφόνοι τον ρουφιάνο, είναι ένας εξ' αυτών που ακόμα είναι στο παιχνίδι, να δηλώσει με pm στην ΣΕ ποιος από τους συμμετέχοντες που παραμένουν στο παιχνίδι πιστεύει πως είναι ο ρουφιάνος.
    • Το pm μπορεί να στέλνεται μόνο μετά την ψηφοφορία και μέχρι την δολοφονία της επόμενης ημέρας, δηλαδή 20:00 - 13:00.
    • Η ΣΕ δεν ανακοινώνει τίποτα και σε κανέναν μέχρι την επόμενη ψηφοφορία των 20:00, εάν λάβει τέτοιο pm από κάποιον δολοφόνο.
    • Εάν ο εν λόγω δολοφόνος φύγει στην ψηφοφορία των 20:00 τότε το "κάρφωμα" θεωρείται ως μη γενόμενο, δηλαδή δεν απαντάει τίποτα στους δολοφόνους ούτε και κάνει κάποια ανακοίνωση δημόσια. Εάν ήταν η ώρα να αποκαλυφθεί η ταυτότητα του ατόμου που αποχώρησε από την ψηφοφορία αποκαλύπτεται κανονικά η ιδιότητά του και ο δολοφόνος που αποχωρεί έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια.
    • Αν ο δολοφόνος που έκανε την δήλωση είναι λάθος και δεν φύγει στην ψηφοφορία των 20:00, αποχωρεί και αυτός από το παιχνίδι χωρίς να έχει δικαίωμα να πει κάτι άλλο και ανακοινώνεται από την ΣΕ η αποχώρησή του λόγω άστοχου καρφώματος.
    • Εάν είναι σωστός και δεν φύγει στην ψηφοφορία των 20:00, κερδίζουν οι δολοφόνοι.

    Τέλος πρέπει να σημειωθούν τα παρακάτω:
    • Εάν έχει απομείνει μόνο ένας δολοφόνος στο παιχνίδι, δεν έχει δικαίωμα να καρφώσει ρουφιάνο.
    • Οι δολοφόνοι μπορούν να αρχίζουν να καρφώνουν μετά την ψηφοφορία του πρώτου γύρου.
  • Για λόγους ατμόσφαιρας και μόνο, η ΣΕ θα ανακοινώνει δημόσια ότι έλαβε pm για "κάρφωμα" δολοφόνου όταν το λαμβάνει, χωρίς να πει οτιδήποτε άλλο.


εδιτ. μόλις πρόσεξα βλακεία στους κανόνεζ- στα κόκκινα λέει ότι δε λέμε τίποτα και σε κανέναν για το πιμι, αλλά μετά στο τελευταίο μπούλετ λέει ότι το ανακοινώνουμε για λόγους ατμόσφαιρας... Πρέπει να διευκρινιστεί ότι δε λέμε σε κανέναν ποιον μας "κάρφωσαν" οι δολοφόνοι, όχι ότι μας στείλαν πιμι :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έφυγε ένα δολοφόνι ε; Μπράβο!!! :D Αν και δεν ήταν στις υποψίες μου, χαίρομαι που έφυγε και προπάντων σε ημέρα που μαθαίνουμε ιδιότητα! Χάλια τα έχω πάει και σε αυτό τον γύρο! :redface:

Οκ, τώρα με κατηγορείτε και με το δίκιο σας, αλλά θα ήθελα όσοι με κατηγορούν να πουν το λόγο για να μπορέσω να δικαιολογηθώ, αλλά και να υπερασπιστώ τον εαυτό μου!

Θα ψηφίσω τον Bill_Slayer
, όχι γιατί μου είναι ύποπτος αλλά επειδή είναι ο μοναδικός που έχει αμέσως λιγότερο αριθμό ψήφων από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >> Phoebe
  6. jrot6 >> Bill_Slayer
  7. Lorelai >> Phoebe
  8. Neraida >>
  9. Phoebe >> Bill_Slayer
  10. pitg21 >> Bill_Slayer
  11. Resident Evil >> Phoebe
  12. Vendetta >>
  13. Vkey >>
  14. Youki >> Phoebe
Ψήφοι
4 Phoebe
1 Angie_Ann
3 Bill_Slayer


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)
4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)
8. kakerlak >> ψηφοφορία #703 (δολοφόνος)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey
1 jrot6


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαλιστα!!!
ΠΟλυ ενδιαφερον θα ελεγα....:D
Αυτο σημαινει οτι εχουν παραμεινει δυο δολοφονοι εντος παιχνιδιου και με βοηθαει απιστευτα αυτο...διοτι αθωωνεται ο Φαν απο δολοφονος...μονο τσιρακι θα μπορουσε να ειναι...:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και εαν σκεφτει κανεις οτι το πμ το στειλε τωρα...ποιος ειναι αορατος απο αυτους που υποπτευομεθα αραγε?!:whistle:
Κορπς γλυκια μου εισαι μεσα...ναι??? Και εσυ Φοιβη ντιαρ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εσυ Φοιβη ντιαρ....:)


Ναι! Και αυτό σημαίνει ότι....; Και εσύ μπορεί να το έστειλες που είσαι και εσύ αόρατη! Δεν σημαίνει κάτι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι! Και αυτό σημαίνει ότι....; Και εσύ μπορεί να το έστειλες που είσαι και εσύ αόρατη! Δεν σημαίνει κάτι αυτό!

Ασε δεν παιζει με μενα...να ειμαι δολοφονος και να εβγαλα δολοφονο...:whistle:
Και ξεχασα την αγαπημενη μας Βικυ την αορατη...που εγραψε και στις σκεψεις "τελικα τι κανουμε":whistle:...κατα τη 1 και....:whistle:

Βρε κουρτσουνια μου.....μηπως εσυ και η Βικυ ειστε οι δυο που πλεον ψαχνουμε?!:D
λεω εγω τωρα....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ασε δεν παιζει με μενα...να ειμαι δολοφονος και να εβγαλα δολοφονο...:whistle:
Και ξεχασα την αγαπημενη μας Βικυ την αορατη...που εγραψε και στις σκεψεις "τελικα τι κανουμε":whistle:...κατα τη 1 και....:whistle:

Βρε κουρτσουνια μου.....μηπως εσυ και η Βικυ ειστε οι δυο που πλεον ψαχνουμε?!:D
λεω εγω τωρα....:whistle:

Δεν σου είπα οτι είσαι δολοφόνος, ούτε καν σε κατηγόρησα αλλά είπα οτι είναι άκυρο το σκεπτικό ''Όσοι αόρατοι έγραψαν μέσα στο στέκι γενικά ή στο ίδιο θέμα ειδικά μπορεί να είναι και οι δολοφόνοι''!

Μπορεί η Καλυψώ να το είδε τώρα ή ο/οι δολοφόνος/οι να μην έχουν ποστάρει στο θέμα πρόσφατα και απλά να το παρακολουθούν! Τα σενάρια είναι τουλάχιστον 3 οπότε μην απορρίπτεις κανένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και μετα καλο μου απο αυτη σου την αντιδραση θα εχεις την ψηφο μου!
Φοιβη αγαπητοι μου απο μενα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν σου είπα οτι είσαι δολοφόνος, ούτε καν σε κατηγόρησα αλλά είπα οτι είναι άκυρο το σκεπτικό ''Όσοι αόρατοι έγραψαν μέσα στο στέκι γενικά ή στο ίδιο θέμα ειδικά μπορεί να είναι και οι δολοφόνοι''!

Μπορεί η Καλυψώ να το είδε τώρα ή ο/οι δολοφόνος/οι να μην έχουν ποστάρει στο θέμα πρόσφατα και απλά να το παρακολουθούν! Τα σενάρια είναι τουλάχιστον 3 οπότε μην απορρίπτεις κανένα!

Δεν πειραζει...παρολο που εισαι τοσο γλυκο παιδι...αυτη τη φορα νομιζω οτι εισαι δολοφονακι!!!:whistle:
Μουτςςςςς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και μετα καλο μου απο αυτη σου την αντιδραση θα εχεις την ψηφο μου!
Φοιβη αγαπητοι μου απο μενα!;)


Ψιτ! Μια είμαι! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ψιτ! Μια είμαι! :P:P:P

εσυ εισαι γλυκο παιδι:P
οι "αγαπητοι" ειναι οι εναπομειναντες στο παιχνιδι και η ΣΕ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Και εαν σκεφτει κανεις οτι το πμ το στειλε τωρα...ποιος ειναι αορατος απο αυτους που υποπτευομεθα αραγε?!:whistle:
Κορπς γλυκια μου εισαι μεσα...ναι??? Και εσυ Φοιβη ντιαρ....:)

Κι εσυ, και λοιπον? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι εσυ, και λοιπον? :)

Ατσα...τσιμπησε και το αλλο δολοφονακι...:P
Τελικα ειστε τα δυο σας ε?!
Εσυ και η Φοιβη!!!!!!:P:P
Ε μα ρε συ Κορπς...και πηγες να με πεισεις οτι ησουν και αθωα:D
Φτου σου!:P

Λεπον γκαις εντ γκερλς.....Φοιβη και Κορπς δολοφονια! Τα κοβω και τα δυο:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιατι? Επειδη 1 ωρα κι ενα τεταρτο μετα την ανακοινωση ξαναμπηκα, κι αφου το ειδα ειπα να σου απαντησω?! Αμα ηθελα να περασω αδιαφορη δε θα λεγα τιποτα, αλλα αφου το ειδα κι ετσι κι αλλιως και σ'αυτο το γυρο στην ουσια δεν παιζω, ειπα να υποστηριξω τουλαχιστον τη θεση μου.. για να μην πω οτι το να με τσουβαλιαζεις με τη φοιμπς που μου φαινεται πλεον υποπτη με την πρωτη ευκαιρια σε κανει κι εσενα στα ματια μου υποπτη..

Εσυ ομως γιατι θεωρεις τον εαυτο σου υπερανω της παρατηρησης που εκανες για την ωρα του πμ και το ποιοι ηταν μεσα; Ησουν η μονη που εσπευσε να υποστηριξει οτι οποιος ειναι μεσα ειναι ενοχος. Δε σε θεωρω δολοφονα, αλλα αυτες οι κινησεις μου βρωμανε :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι? Επειδη 1 ωρα κι ενα τεταρτο μετα την ανακοινωση ξαναμπηκα, κι αφου το ειδα ειπα να σου απαντησω?! Αμα ηθελα να περασω αδιαφορη δε θα λεγα τιποτα, αλλα αφου το ειδα κι ετσι κι αλλιως και σ'αυτο το γυρο στην ουσια δεν παιζω, ειπα να υποστηριξω τουλαχιστον τη θεση μου.. για να μην πω οτι το να με τσουβαλιαζεις με τη φοιμπς που μου φαινεται πλεον υποπτη με την πρωτη ευκαιρια σε κανει κι εσενα στα ματια μου υποπτη..

Εσυ ομως γιατι θεωρεις τον εαυτο σου υπερανω της παρατηρησης που εκανες για την ωρα του πμ και το ποιοι ηταν μεσα; Ησουν η μονη που εσπευσε να υποστηριξει οτι οποιος ειναι μεσα ειναι ενοχος. Δε σε θεωρω δολοφονα, αλλα αυτες οι κινησεις μου βρωμανε :X

Βρε συ Κορπς....τι σου βρωμαει ακριβως?!
Οτι εγω ειμαι τι?
Και σου ειπα, οπως ειδες με τη σειρα των ποστ μου...
Εχω σχεδον σιγουρη τη Φοιβη...αυτο δεντο διαπραγματευομαι...
Απο κει και περα εσυ και η Βικυ ειστε αμεσα στο ταργκετ γκρουπ μου για δολοφονες....
Μπορει να μην ειναι καμμια απο τις δυο σας....αλλα αν θυμαμαι καλα και 3 σας εμενα ψηφισατε να βγω εναντι της Κακερ...σωστα?! Εγω λοιπον τι θελεις ακριβως να σκεφτω?! Οτι εισαι αθωα?!
Οχι σας εχω και τις 3 πλεον μετα τα γεγονοτα υποπτες....
Απλα η Φοιβη βρισκεται πρωτη με διαφορα...μη σου πω...επειδη εχειπαρει τοσες ψηφους ειπανε τα δολοφονια να δοκιμασουν με μαντεψια του ρουφιανου....;)
Σου λεει, θα φυγει που θα φυγει, ας δουμε μηπως πεσουμε και μεσα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
  1. Corpse Bride >> Neraida
  2. Kakerlak >>Neraida
  3. Phoebe >> Neraida
  4. Vkey >> Neraida
Για του λογου το αληθες....:whistle:
Καποια απο τις 4 σας ειναι απλα παραπλανημενη....αυτη ειναι η δικη μου αποψη...σιμπλ ας δατ...ή εσυ ή η Βικυ.....
εαν εισαι πολιτης δειξε μου το...διοτι με αυτα που λες για την ωρα δε με πειθεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πιστευεις οτι θα ψηφιζα με τη μια την υποτιθεμενη συνδολοφονα μου; Δεν συμμετειχα ιδιαιτερα ενεργα, θα μπορουσα να ξαναμπω στις 7 αυριο να ριξω μια ψηφο, οχι να τη δωσω απο τωρα..πως σου φανηκε αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πιστευεις οτι θα ψηφιζα με τη μια την υποτιθεμενη συνδολοφονα μου; Δεν συμμετειχα ιδιαιτερα ενεργα, θα μπορουσα να ξαναμπω στις 7 αυριο να ριξω μια ψηφο, οχι να τη δωσω απο τωρα..πως σου φανηκε αυτο;

Θα μπορουσες να το κανεις για ξεκαρφωμα....η αληθεια να λεγεται....απο τη στιγμη που ειχατε στο μυαλο σας να κανετε μαντεψια του ρουφιανου...και δε θα παραξενευτω καθολου, εαν την μαντεψια την εχει κανει η Φοιβη....:)
Αλλα αυτο μου ειχε διαφυγει οτι την ειχες ψηφισει...
Ωραια, ας υποθεσουμε οτι εισαι πολιτης...δε σου φανηκε περιεργη η αντιδραση της Φοιβης? Και γιατι την επεσες σε μενα...που μεταξυ μας τωρα, ξερετε οτι δεν ειμαι δολοφονα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top