Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συμφωνώ με το σκεπτικό της Resident.
Δίνω κι εγώ αρκετές πιθανότητες στη Youki όπως και στον V.ice να έχουν ρόλο, όπως δίνω και στην ίδια. Αλλά δε θέλω να βιαστώ γιατί μπορεί να έχουν και καλό ρόλο.
Άντε μιλήστε για να δούμε που βρισκόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Και εγώ περίμενα να μπω κ να γίνετε ένας χαμός :/:.

Ακόμα δεν αρχίσαμε, 30 μηνύματα έχουμε γράψει και αρχίσατε της αλληλοκατηγορίες? πφφφφ:confused::confused::confused::P

Είναι νωρίς ακόμα δεν έχω κ πολλά να πω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
απ ότι βλέπω απ τη συμμετοχή, η πρώτη αποχώρηση ψηφοφορίας θα γίνει Παρασκευή :)

Ναι, γιατί κι ο V.ice είναι εκτός ακόμα :P

Επίσης εγώ τον v.ice τον πρόλαβα στη συνάντηση;

Όχι. Αφού δεν πρόλαβες και μένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παρακαλείται η ΣουΕ να έρθει στο τσατ γιατί έχει προκύψει κάτι, ώστε να το συζητήσουμε σε δικό μας δωμάτιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Χαιρεταει και η Λορελαι:
-Γειαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
α ωραία, κ εγώ αγχώθηκα πως δεν θα προλάβω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα..

Θα ψηφισω απο σημερα μιας και δεν ξερω αν θα προλαβω να μπω αυριο πριν τις 8..

Η πρωτη ψηφοφορια παντα ειναι στο ασχετο..οποτε βλεπωντας τους παικτες δινω την ψηφο μου στην Angie_Ann για δυο λογους:

1)Στον προηγουμενο γυρο επαιξε απιστευτα καλα σαν πολιτης και πιστευω οτι επιβραβευθηκε με ενα ρολο..
2)Δεν μου πολυαρεσαν οι αποψεις της στο θεμα με το νεκρο μαθητη..(ξερω,ξερω..τελειως ασχετο..:D)

Ρε παιδια πως κανω τα γραμματα μεγαλυτερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
oυφ... Που είστε καλέ όλοι οι άλλοι? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Σίγουρα δεν μπορώ να εκφέρω μια ασφαλή κρίση σήμερα και με τόσα λίγα μηνύματα. Θα επανέλθω για περισσότερα στοιχεία. Μέχρι στιγμής δε μου κινεί κάποιος υποψίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
A δηλαδη σημερα ειναι η μερα του "Γεια σας,...ειμαι ο Χ και είμαι καλά! " :P

ε γεια σας !

Μαρεσει που ολοι ξεκιναμε με το "λοιπόν κοφτε την πλακα παιδια, αυτη τη φορα ειμαι αθωος" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ
  2. Angie_Ann
  3. Bill
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride
  6. dooo
  7. fandago
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. Niyia
  14. Phoebe
  15. pitg21
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta
  19. Vkey
  20. xanp >> Resident Evil
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
2 >> Resident Evil
1 >> Angie_Ann
1 >> Youki


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙνα έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω αύριο, λέω να ρίξω την τυχαία -όπως πάντα είναι η 1η- ψήφο μου στην Resident....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε μανια με την Αθηνα...
Εγω θα ψηφισω τον επομενο που θα την ψηφισει.....αντε καλο μου παιδι (οποιος και να εισαι) διευκολυνε με:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγω θα ψηφισω pitg
Αν θελετε τη γνωμη μου ηρθε η ωρα του :Ρ


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα ΠΜ στην Σουέ που έλειψε από το τσατομητινγκ; :P

Λίστα για Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ
  2. Angie_Ann
  3. Bill >> Phoebe
  4. Bill_Slayer
  5. Corpse Bride
  6. dooo
  7. fandago
  8. jrot6 >> Angie_Ann
  9. Kakerlak
  10. Lorelai >> Pitg21
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. Niyia >> Resident Evil
  14. Phoebe
  15. pitg21
  16. Resident Evil >> Youki
  17. V.ice
  18. Vendetta
  19. Vkey
  20. xanp >> Resident Evil
  21. Youki >> Resident Evil
Ψήφοι
3 >> Resident Evil
1 >> Angie_Ann
1 >> Youki
1 >> Pitg21
1 >> Phoebe
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙνα έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Παρασκευή 12/12 δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξέρω ότι σας τη σπάω όταν το κάνω αυτό σε κάθε πρώτο γύρο, αλλά θα το κάνω και σε αυτόν..
Συνάδελφε μη μου κρατήσεις κακία.:redface:

Ψηφίζω Phoebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δηλαδις τωρα ψηφιζουμε μεχρι αυριο Παρασκευη στις 20:00. Το χω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι το 'χεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα λοιπόν!!!
Για να δούμε τι θα δούμε σε αυτό το γύρο!!! :D
Νομίζω ότι ανάμεσα σε youki, xanp και niyia οι οποίες έσπευσαν να ψηφίσουν τη Resident Evil ίσως να κρύβεται μία δολοφόνος...Πιθανότερη...ποιά άλλη...η φίλτατη youki... :D
Επειδή ο πάροχος είναι ηλίθιος και μου έκανε φραγή για ανεξήγητο λόγο και δεν ξέρω αν αύριο θα έχω ίντερνετ (...προς το παρόν κλέβω από κάποιον διπλανό... :redface: ) προς το παρόν youki από μένα...Μη ζητήσεις εξηγήσεις...Πειστικές δεν υπάρχουν...Αλλά μετά το live δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς... :pfff:
Θα επανέλθω με αναλύσεις... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ξέρω ότι σας τη σπάω όταν το κάνω αυτό σε κάθε πρώτο γύρο, αλλά θα το κάνω και σε αυτόν..
Συνάδελφε μη μου κρατήσεις κακία.:redface:

Ψηφίζω Phoebe.

Ναι αλλά στους προηγούμενους το έκανες τόσο απολογητικά; :P

Ψηφίζω Μπιλ, γιατί πρώτον έτσι μου 'ρθε :P και δεύτερον δεν μου έκανε κάποιος εντύπωση προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top