Ποιο πακέτο είναι το καλύτερο;

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Λοιπόν τώρα μιας και είναι γιορτές και το πορτοφόλι μου γέμισε από τους συγγενείς μου ήρθε η ιδέα να αγοράσω μια κονσόλα πέρα από τον υπολογιστή,το psp και το nintendo 3ds και έτσι έφτασα στις εξης επιλογές
1.playstation 3 160 GB+nfs the run+resistance 3+killzone 3+wheel=299euro
2.playstation 3 160 GB+buzz world quiz+buzz music quiz+4 buzzers=299euro
3.xbox360+forza 3 ultimate+crysis 2=189euro
4.nintendo wii+mario kart+wheel=145euro
5.nintendo wii+super mario bros=150euro
6.nintendo wii+mario&sonic at the 2012 London olympics=142euro

KAI TΩΡΑ ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ...ποιό από αυτά τα πακέτα να διαλέξω?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συνήθως θα παίζεις μόνος σου ή με κάποια παρέα; Έχεις δοκιμάσει να παίξεις σε αυτές τις κονσόλες; Αν ναι, ποια σου άρεσε περισσότερο; Αν όχι πήγαινε να παίξεις για να συγκρίνεις. Από ότι καταλαβαίνω θέλεις κάτι που να αναγνωρίζει τις κινήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπόν τώρα μιας και είναι γιορτές και το πορτοφόλι μου γέμισε από τους συγγενείς μου ήρθε η ιδέα να αγοράσω μια κονσόλα πέρα από τον υπολογιστή,το psp και το nintendo 3ds και έτσι έφτασα στις εξης επιλογές
1.playstation 3 160 GB+nfs the run+resistance 3+killzone 3+wheel=299euro
2.playstation 3 160 GB+buzz world quiz+buzz music quiz+4 buzzers=299euro
3.xbox360+forza 3 ultimate+crysis 2=189euro
4.nintendo wii+mario kart+wheel=145euro
5.nintendo wii+super mario bros=150euro
6.nintendo wii+mario&sonic at the 2012 London olympics=142euro

KAI TΩΡΑ ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ...ποιό από αυτά τα πακέτα να διαλέξω?:/:

1:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
το xbox...αν σκεφτεσαι και ονλινε σιγουρα xbox καθως ακουγεται οτι παλι θα χτυπησουν οι ανονιμους το psn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λοιπόν τώρα μιας και είναι γιορτές και το πορτοφόλι μου γέμισε από τους συγγενείς μου ήρθε η ιδέα να αγοράσω μια κονσόλα πέρα από τον υπολογιστή,το psp και το nintendo 3ds και έτσι έφτασα στις εξης επιλογές
1.playstation 3 160 GB+nfs the run+resistance 3+killzone 3+wheel=299euro
2.playstation 3 160 GB+buzz world quiz+buzz music quiz+4 buzzers=299euro
3.xbox360+forza 3 ultimate+crysis 2=189euro
4.nintendo wii+mario kart+wheel=145euro
5.nintendo wii+super mario bros=150euro
6.nintendo wii+mario&sonic at the 2012 London olympics=142euro

KAI TΩΡΑ ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ...ποιό από αυτά τα πακέτα να διαλέξω?:/:
το 4 αν και προτείνω να περιμένεις να βγάλει η nintendo τη νέα της πλατφόρμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To 6 θα διάλεγα εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Συνήθως θα παίζεις μόνος σου ή με κάποια παρέα; Έχεις δοκιμάσει να παίξεις σε αυτές τις κονσόλες; Αν ναι, ποια σου άρεσε περισσότερο; Αν όχι πήγαινε να παίξεις για να συγκρίνεις. Από ότι καταλαβαίνω θέλεις κάτι που να αναγνωρίζει τις κινήσεις.

σχετικά μόνος μου θα παίζω αλλά συχνά θα παίζω και με παρέα.Ναι έχω δοκιμάσει στο playstation 3 και στο nintendo wii και μπορώ να πω οτί μου άρεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
το 3 με 1000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σχετικά μόνος μου θα παίζω αλλά συχνά θα παίζω και με παρέα.Ναι έχω δοκιμάσει στο playstation 3 και στο nintendo wii και μπορώ να πω οτί μου άρεσαν

χμ.. λοιπόν, καλύτερα τότε να προσανατολιστείς σε κάτι μεταξύ του PS3 και του XBOX δηλαδή μεταξύ 1 και 3. Γίνεται να παίξεις wii χωρίς κινήσεις, δηλαδή με χειριστήριο; Γιατί νομίζω θα είναι περίεργο να χοροπηδάει κάποιος μόνος του μέσα στο σαλόνι του ή στο δωμάτιό του... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
1.playstation 3 160 GB+nfs the run+resistance 3+killzone 3+wheel=299euro
Ολα τ' άλλα είναι για τον Π....

To Wii είναι η μεγαλύτερη αποτυχία που έχει βγει σε κονσόλες. Πάρε εκεί ενα ps3 να παίζεις Pro σαν άνθρωπος και άσε τα Wii για τα τρίχρονα να χοροπηδούν με εκείνη τη βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
το πρωτο, αλλα αντι για need for speed προσπαθησε να βρεις πακετο που να εχει gran turismo 5,ειναι το καλυτερο παιχνιδι αγωνων στο πσ3 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
το πρωτο, αλλα αντι για need for speed προσπαθησε να βρεις πακετο που να εχει gran turismo 5,ειναι το καλυτερο παιχνιδι αγωνων στο πσ3 :)

υπάρχει το ίδιο αλλά αντί για NFS the run έχει gran turismo 5 όπως το λες αλλά απλώς το ΝFS για μένα είναι καλύτερο από το gran turismo ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top