Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
έχω 17240.λέτε να πιάσω μηχανολογία;

Lol εχω ενα ακριβως μοριο πανω απο σενα!! Τι πιθανοτητες εχει αυτο ?!
Και σκεφτομουνα κι εγω για μηχανολογων αλλα τελικα δηλωσα ημμυ κρητης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Lol εχω ενα ακριβως μοριο πανω απο σενα!! Τι πιθανοτητες εχει αυτο ?!
Και σκεφτομουνα κι εγω για μηχανολογων αλλα τελικα δηλωσα ημμυ κρητης:D
Συγχαρητήρια πέρασες!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
χημικό Ηρακλείου ή Ιωαννίνων πιστεύω ότι θα είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
σεμφε εκτος αν πεσουν πανω απο 200 μορια οι βασεις στο ημμυ...παντως αθηνα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΜΠΔ ξανθης εχω αρχισει να το πιστευω πολυ πιο εντονα απο το 90% σιγουρος που ημουν!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efe44752

Νεοφερμένος

Η efe44752 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΤΜΕΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
διοικηση επιχειρησεων, καβαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εγώ αν και πολυ πολυ πολυ ΠΟΛΥ πολυ πολυ κάτω από την περσινή βάση της σχολής που θέλω να περάσω.. συνεχίζω να θέλω και πιστεύω ότι θα περάσω εκεί.. χαχαχα..
Η πλάκα είναι ότι σάρωσα όλο το διαδίκτυο!!! Μόνο εγώ και άλλη μια κοπέλα έχουμε γράψει ότι ΘΕΛΟΥΜΕ να περάσουμε εκεί και είμαστε με το 90%!! Κανείς άλλος δεν ρώτησε για την σχολή αυτή.. Μια μικρή ελπίδα (1 στα 1000) την έχω..
Ιόνιο Παν. Ήχου και Εικόνας. Ότι άλλο δήλωσα δεν με καίει τόσο για να το γράψω εδώ.. :bleh: https://www.youtube.com/watch?v=wvmUCQhp9XM :clapup:

Από το υπουργείο δήλωσαν ότι θα έχουμε ΜΕΓΑΛΕΣ εκπλήξεις σε μερικά ΑΕΙ – ΤΕΙ.. whynot..

Ps: έτσι ήταν πάντα? Κανείς δεν ρωτούσε για αυτή την σχολή? Η μόνο φέτος λόγο κοινωνικών εξελίξεων και αλλαγών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

porcelain.doll

Νεοφερμένος

Η porcelain.doll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πιστεβω οτι περασα νοσηλευτικη θεσσαλονικησ η λαρισας αν κ 1η προτιμηση θεσσαλονικη ημε λιγο επιφιλαχτικη γτ εγραψα 65 μορια πιο κατο απο τη περσινη βαση ( σε ομαδα Α' επαλ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Οικονομικής Επιστήμης ΠΑΠΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σιγουρα φιλολογια Ρεθυμνου(2η επιλογη).Για παιδαγωγικο Ρεθυμνου(1η επιλογη) δεν το βλεπω δυστυχως,μαλλον αν μπω εκει θα ειμαι οριακα μεσα.Νιωθω σαν να ειμαι με το μισο ποδι εντος της σχολης και με το αλλο 1.5 εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ναυτιλιακων Σπουδων ΠΑΠΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΜΠΔ Ξανθης ειμαι σιγουρος πλεον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ma7sa

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
το πιθανότερο φυσικό Ιωαννίνων....! κανείς άλλος;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
το πιο πιθανό τει νοσηλευτικής στην Πάτρα,αν είμαι τυχερή και πέσουν στη Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το πιθανότερο φυσικό Ιωαννίνων....! κανείς άλλος;;;;
αν δεν περασω βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων..μετα χημικο ιωαννινων..πολυ πιθανο να μαστε συμφοιτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
ΜΠΔ Ξανθης ειμαι σιγουρος πλεον....
Kρατα μια πισινη καλου κακου,ετσι για χαβαλε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μαλλον Νομικη Κομοτηνης περνας, ελισαβετ! κ εγω εκει φοιτω, 3ο ετος πια...! 8α δεις, 8α σ αρεσει η πολη κ εχει την καλυτερη (ισως) φοιτητικη ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alisa24515

Νεοφερμένος

Η ALEXANDRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Οργάνωση και διοίκηση ΠΑΜΑΚ εκτός και αν ανέβει 100+ μόρια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aloth

Νεοφερμένος

Η δώρ@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
με τις περσινές βάσεις περνάω ακριβώς στο όριο ιστορικό αρχαιολογικό Θεσ/νίκης αλλιώς κατά 99% Βόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top