Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δεν το ήξερα για την απογόρευσή τουσ εδώ συγγνώμη!!!:)σίγουρα δεν την πιάνεις?πόσα μόρια είσαι κατω αν επιτρέπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
δεν το ήξερα για την απογόρευσή τουσ εδώ συγγνώμη!!!:)σίγουρα δεν την πιάνεις?πόσα μόρια είσαι κατω αν επιτρέπεται?
ναι σίγουρα... σχεδόν 17.000 αλλά δν πειράζει τώρα πάμε για φιλολογία την οποία και λατρεύω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε ό,τι και αν κάνεις!!εμένα το μόνο άγχος μου είναι ότι θα πάω σε μια πόλη που δεν ξέρω κανέναν..όλοι οι φίλοι μου δήλωσαν αθήνα και πάτρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
εμένα το μόνο άγχος μου είναι ότι θα πάω σε μια πόλη που δεν ξέρω κανέναν..

Αυτό είναι που θα έπρεπε να σε πορώνει βασικά, fresh start.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
σίγουρα γουστάρω τη νεά αρχή και την επιδίωξα απλά επειδή είμαι κυκλοθυμική με ψιλοαγχώνει κάποιεσ φορές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
να σαι καλά!!! και εσύ...
απλά νομίζω ότι βγήκαμε πολύ offtopic...
όσον αφορά για την πόλη οι περισσότεροι κάπως έτσι θα είμαστε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
όσον αφορά για την πόλη οι περισσότεροι κάπως έτσι θα είμαστε!;)

Yep and we fucking love it. :P

Μην αγχώνεστε όσοι αγχώνεστε. Σκεφτείτε ότι θα είστε ακριβώς αυτό, ΜΟΝΟΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη


Γιατί δυσκολεύομαι πάρα πολύ να πιστέψω κάτι τέτοιο?:worry::hmm:


Υ.Γ. Sorry για το offtopic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ω σιγά, απλά ακολουθεί ο διάλογος και τελείωσε.

-- Η φυσική ό,τι ήταν να δώσει το έδωσε.
-- Όχι.
-- Ναι.
-- Όχι.
-- Γιατί;
-- Ένα πράγμα, σύντηξη.
-- Τι είναι αυτό;
-- Ο επόμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ναι σίγουρα... σχεδόν 17.000 αλλά δν πειράζει τώρα πάμε για φιλολογία την οποία και λατρεύω;)
Για αγγλική φιλολογία Αθήνας ενδιαφέρεται κανείς; Έβγαλα (μαζί με τ' Αγγλικά) 19.607 μόρια, και, σε σχέση με τις περσινές βάσεις μου φαίνεται πολύ χλωμή η εισαγωγή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ (Δεν το πιάνω, αλλά για τη φουκαριάρα τη μανα μου)
Μηχανολόγους ΑΠΘ
Πολιτικούς ΑΠΘ
ΗΜΤΥ Πάτρας
Πολιτικούς Πάτρας
Μηχανολόγους Πάτρας
Ηλεκτρολόγους Ξάνθης (Από εδώ και κάτω δεν πιστεύω να παω αν περάσω)
Πολιτικούς Ξάν8ης
Μηχανικούς Η/Υ Πάτρας
Μηχανολόγους Κοζάνης
Τοπογράφους ΕΜΠ, ΑΠΘ
Μα8ηματικοπληροφορικοφυσικά, δεν θυμάμαι σειρά..

Μόρια 2ο/4ο 18074
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
1)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΜΑΚ
2)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
3)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΒΟΛΟ
4)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5)ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
6)ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
<<η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη>>
Γιατί δυσκολεύομαι πάρα πολύ να πιστέψω κάτι τέτοιο?
Noμίζω ότι είναι προφανές ότι αυτό δεν είναι και δική μου άποψη. Πάντως, η φυσική έχει και άλλες φορές <<ξεπεραστεί>>. Έίναι γνωστή η περίπτωση του Planck που όταν γύρω στα 1900 δήλωσε ότι θέλει να σπουδάσει φυσική, όλοι προσπάθησαν να τον αποτρέψουν, λέγοντας του ότι "η φυσική είναι ξεπερασμένη" και "ότι ήταν να ανακαλυφθεί, ανακαλύφθηκε". :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
η φυσικη εχει-και θα δωσει πααρα πολλα ακομα ,θα μας φερει πιο κοντα στα βιβλια επιστημονικης φαντασιας :clapup: .Σοβαρα τομεις οπως αστροφυσικη κβαντομηχανικη νανοτεχνολογια ατομικη φυσικη οπτοηλεκτρονικη και χιλιαδυο ακομα αναπτυσονται με γρηγορους ρυθους, και θα δωσουν πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gedi

Νεοφερμένος

Ο gedi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
1.χημικων μηχανικων εμπ,2.χημικο αθηνας,3.επιστημης κ τεχνολογιας τριφιμων γεωπονικου,4.φυσικο αθηνας ...αυτες 17900 στο 2-4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukaki

Νεοφερμένος

Η koukaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
1 ξενων γλωσσων μεταφρασης και διερμηνειας
2 Γαλλικη φιλολογια Αθηνα
3 Γαλλικη φιλολογια θεσσαλονικη
4 Διεθνων και ευρωπαικων σπουδων παντειου
5 διεθνων και ευρωπαικων σπουδων πειραια


συνολικα εβγαλα 18868,και το βλεπω χλωμο για κερκυρα(ειδικα μετα το τσεκουρωμα στο ειδικο μαθημα των γαλλικων),αλλα εχω σιγουρη τη γαλλικη φιλολογια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
η φυσικη εχει-και θα δωσει πααρα πολλα ακομα ,θα μας φερει πιο κοντα στα βιβλια επιστημονικης φαντασιας :clapup: .Σοβαρα τομεις οπως αστροφυσικη κβαντομηχανικη νανοτεχνολογια ατομικη φυσικη οπτοηλεκτρονικη και χιλιαδυο ακομα αναπτυσονται με γρηγορους ρυθους, και θα δωσουν πολλα

Για μένα, η Φυσική και η Βιολογία είναι πραγματικά το κλειδί για την κατανόηση του κόσμου.
Σαν θρησκεία ένα πράγμα, χωρίς την πίστη όμως.
Εμένα μου εμπνέουν μία βαθιά πνευματικότητα και ιδεαλισμό, καμία σχέση με το πώς τις παρουσιάζουν οι θρησκόληπτοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
1. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 3. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 5. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 6. ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7. ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) 8. ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9. ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) 10. ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11. ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 12. ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13. ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 19. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20. ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 21. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 22. ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 24. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 25. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΑΜΙΑ) 26. ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ξερω μετα απο ενα σημειο χανεται η μπαλα :P

Πόσο εβγαλες???

1. Ιατρικη Θεσσαλονικης
2. Ιατρικη Λαρισας
(3. Ιατρικη Ιωαννινων)
4. Φαρμακευτικη Θεσ/νικης
5. Πολιτικων Μηχανικων ΑΠΘ
6. Χημικων Μηχανικων ΑΠΘ
7. Αγρονομων και Τοπογραφων μηχανικων ΑΠΘ
8. Βιοχημειας και Βιοτεχνολογιας Λαρισας
9. Μαιευτικης ΤΕΙ Θεσσαλονικης :P:P

Μάλλον αυτή είναι η σειρά...δεν ξέρω αν θα δηλώσω Γιάννενα, και αν θα μπουν πρωτα οι Πολιτικοι ή η Φαρμακευτική...αυτό είναι το βασικο προβλημα, τα αλλα ειναι για να φαινεται γεματο το μηχανογραφικο...

τελικα πως τα δηλωσες??ποσο εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ιατρικές-Οδοντιατρικές
Η σειρά δεν έχει σημασία.Σημασία έχει να αφήσω το αποτύπωμα του πωπού μου στα έδρανα μιας Ιατρικής.Φχαριστώώώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top