Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Μα αν δεν κάνω λάθος αριστερά γράφει πως ήδη φοιτάς στη Φιλολογία Αθήνας!!!!???! :D :hmm:


Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Το έβαλα για να μην το αλλάζω μετά :P Με τα μόρια που έπιασα, περνάω άνετα Φιλολογία Αθήνας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μακαρι να πιασετε ολοι τις σχολες που σας ενδιαφερουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Το έβαλα για να μην το αλλάζω μετά :P Με τα μόρια που έπιασα, περνάω άνετα Φιλολογία Αθήνας :D

:devil: :devil: :teasing: :crazy: :tongue: :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Τα φροντιστήρια έχουν τους δικούς τους λόγους να θέλουν να πείσουν τους υποψηφίους να διαλέγουν υψηλομόριες σχολές. Το ίδιο είναι να γράφουν στο διαφημιστικό τους φυλλάδιο ότι ο τάδε μαθητής τους πέρασε σε μουράτη σχολή (π.χ. ΗΜΜΥ) και το ίδιο ότι μπήκε σε παρακατιανή (π.χ. φυσικό)?
Δία, το Φυσικό δεν νομίζω ότι θεωρείται παρακατιανή σχολή :)
Αλλά όσο να 'ναι, το κάνουν για λόγους marketing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Δία, το Φυσικό δεν νομίζω ότι θεωρείται παρακατιανή σχολή :)
Αλλά όσο να 'ναι, το κάνουν για λόγους marketing.

Μη το λες, στην Ελλάδα ζεις!! :P Το ΗΜΜΥ είναι πιο πολλές λέξεις από την Φυσική. Συνεπώς γεμίζει το στόμα όταν το προφέρεις "ανεβάζοντας" τον φοιτητή στην ιονόσφαιρα (γιατί ουράνια δεν υπάρχουν αλλά μόνο ατμοσφαρικές στοιβάδες). Βέβαια μετά δεν ξέρω λόγω ιονίζουσων ακτινοβολιών,..κτλ θα αντέξει! Στην Ελλάδα μέχρι και ο Chuck Norris δηλώνει ΗΜΜΥ επειδή του αρέσει η Κβαντική Θεωρία Πεδίων. :whatever: Είμαστε ικανοί ως λαός να "εξαφανίσουμε" επιστήμες λόγω "φουσκο-ζήτησης" όπου ξένοι λαοί δαπανούν πολλά δις € στην έρευνα και στην βιομηχανία για αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Μη το λες, στην Ελλάδα ζεις!! :P Το ΗΜΜΥ είναι πιο πολλές λέξεις από την Φυσική. Συνεπώς γεμίζει το στόμα όταν το προφέρεις "ανεβάζοντας" τον φοιτητή στην ιονόσφαιρα (γιατί ουράνια δεν υπάρχουν αλλά μόνο ατμοσφαρικές στοιβάδες). Βέβαια μετά δεν ξέρω λόγω ιονίζουσων ακτινοβολιών,..κτλ θα αντέξει! Στην Ελλάδα μέχρι και ο Chuck Norris δηλώνει ΗΜΜΥ επειδή του αρέσει η Κβαντική Θεωρία Πεδίων. :whatever: Είμαστε ικανοί ως λαός να "εξαφανίσουμε" επιστήμες λόγω "φουσκο-ζήτησης" όπου ξένοι λαοί δαπανούν πολλά δις € στην έρευνα και στην βιομηχανία για αυτές.


ισχυει...εδω δεν προλαβαινεις να πεις "ΤΕΙ...." και σε κοβει ο αλλος με την εξης φραση "ααα καλα τειιιι"(αν ειναι γνωστος,φιλος,εχθρος κλπ) 'η "ΤΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ????????????....οχι....ειναι κριμα τοσα μορια!!!!" (αν ειναι καθηγητης σου)

εγω ευτυχως με το φροντιστηριο μου δεν ειχαμε πολλα προβληματα...λιγο στην αρχη αλλα μετα ειμασταν οκ...μας ειπαν να κανουμε αυτο που θελουμε...(νομιζω ειμαστε πολυ οφ τοπικ!!!!:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δία, το Φυσικό δεν νομίζω ότι θεωρείται παρακατιανή σχολή ....
Στην κοινή γνώμη το φυσικό θεωρείται παρακατιανή σχολή και πολύ μάλιστα. Δεν μπορείς να φανταστείς τι έχω ακούσει, ακούω και θα ακούω από όποιον μαθαίνει ότι έβαλα σαν 1η (και μοναδική) επιλογή στο μηχανογραφικό το φυσικό Αθήνας, ενώ έχω σχεδόν 2.000 μόρια πάνω από την περσινή του βάση και ήμουν πιο ψηλά από τις περσινές βάσεις όλων των σχολών του 2ου και του 4ου πεδίου. Επειδή είχα πάρει την απόφαση μου από καιρό, μπορώ να πω ότι διασκέδαζω με όσα ακούω. Να γράψω μερικά? << Ο κόπος σου θα πάει χαμένος, χειρότερη επιλογή δεν μπορούσες να κάνεις, πετάς τόσα μόρια στα σκουπίδια, στο φυσικό πάνε οι ξεπεσμένοι, η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη, θα το μετανοιώσεις που δεν πας ΗΜΜΥ, θα καταντήσεις καθηγητάκος, έξω από το ΕΜΠ είσαι ένα τίποτα, μεγάλη μαλακία κάνεις, από το φυσικό δεν σε δέχονται στο εξωτερικό, στη θέση σου θα ντρεπόμουνα, σίγουρα τρελάθηκες, ο Μαραντόνα δεν θα έπαιζε στη Γ εθνική, όπου νάναι το φυσικό θα καταργηθεί και άλλα πολλά>>. Ακόμα και πολύ κοντινά μου πρόσωπα είχαν τις αμφιβολίες τους. Οι μόνοι που δέχθηκαν την επιλογή μου χωρίς αντιρρήσεις ή σχόλια ήταν οι γονείς μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tanatsos

Νεοφερμένος

Ο Tanatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ΟΚ για να σας επαναφέρω τη συζήτηση ( ναι, εσάς σκέφτομαιιι :P )
Εγώ έβαλα 8 σχολές (32 συνολικά με τις πόλεις της καθεμιάς)
1.Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
2.Πολιτικών Μηχανικών
3.ΗΜΜΥ
4.Μηχανολόγων Μηχανικών
5.Αγρονόμων Τοπογράφων
6.Μαθηματικό
7.Φυσικό
8.Χημικό
Πιστεύω περνάω στη 1η μου επιλογή, και ίσως Βόλο γιατί ειμαι 20 μόρια πάνω από τη περσινή βάση(για Θεσ/νίκη δε το βλέπω καθώς είμαι 430 μόρια κάτω...Οψόμεθα:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στην κοινή γνώμη το φυσικό θεωρείται παρακατιανή σχολή και πολύ μάλιστα. Δεν μπορείς να φανταστείς τι έχω ακούσει, ακούω και θα ακούω από όποιον μαθαίνει ότι έβαλα σαν 1η (και μοναδική) επιλογή στο μηχανογραφικό το φυσικό Αθήνας, ενώ έχω σχεδόν 2.000 μόρια πάνω από την περσινή του βάση και ήμουν πιο ψηλά από τις περσινές βάσεις όλων των σχολών του 2ου και του 4ου πεδίου. Επειδή είχα πάρει την απόφαση μου από καιρό, μπορώ να πω ότι διασκέδαζω με όσα ακούω. Να γράψω μερικά? << Ο κόπος σου θα πάει χαμένος, χειρότερη επιλογή δεν μπορούσες να κάνεις, πετάς τόσα μόρια στα σκουπίδια, στο φυσικό πάνε οι ξεπεσμένοι, η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη, θα το μετανοιώσεις που δεν πας ΗΜΜΥ, θα καταντήσεις καθηγητάκος, έξω από το ΕΜΠ είσαι ένα τίποτα, μεγάλη μαλακία κάνεις, από το φυσικό δεν σε δέχονται στο εξωτερικό, στη θέση σου θα ντρεπόμουνα, σίγουρα τρελάθηκες, ο Μαραντόνα δεν θα έπαιζε στη Γ εθνική, όπου νάναι το φυσικό θα καταργηθεί και άλλα πολλά>>. Ακόμα και πολύ κοντινά μου πρόσωπα είχαν τις αμφιβολίες τους. Οι μόνοι που δέχθηκαν την επιλογή μου χωρίς αντιρρήσεις ή σχόλια ήταν οι γονείς μου.

Nομιζω πως κανοντας αυτην την επιλογη ηξερες οτι σχεδον κανενας δεν θα σε επιβραβευσει..αρα απλα αστους να λενε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Γιατί όμως υπάρχει τέτοια αντιπάθεια στην χώρα μας για τις φυσικές επιστήμες; Πιστεύεται ότι θα "κλείσει" ως Τμήμα το Φυσικό; Πρώτη φορά το ακούω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
1/ΦΠΨ(προγραμ.ψυχολογιας)
2/ψυχολογια παντειου
3/ψυχολογια θεσσαλονικης
4/ψυχολογια κρητης(προσευχομαστε στον ιησου χριστο,στον αλαχ,στον βουδα κλπους εκπροσωπους!!!:P )
5/τει κοινωνικης εργασιας
6/ΦΠΨ αθηνας
7/ιστορικο-αρχαιολογικο αθηνας
8/φιλολογια πατρας
9/τει λογοθεραπειας
10/κοινωνιολογια παντειου

ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

1) Στην κοινή γνώμη το φυσικό θεωρείται παρακατιανή σχολή και πολύ μάλιστα. Δεν μπορείς να φανταστείς τι έχω ακούσει, ακούω και θα ακούω από όποιον μαθαίνει ότι έβαλα σαν 1η (και μοναδική) επιλογή στο μηχανογραφικό το φυσικό Αθήνας, ενώ έχω σχεδόν 2.000 μόρια πάνω από την περσινή του βάση και ήμουν πιο ψηλά από τις περσινές βάσεις όλων των σχολών του 2ου και του 4ου πεδίου.

2) Επειδή είχα πάρει την απόφαση μου από καιρό, μπορώ να πω ότι διασκέδαζω με όσα ακούω.

3) Να γράψω μερικά? << Ο κόπος σου θα πάει χαμένος, χειρότερη επιλογή δεν μπορούσες να κάνεις, πετάς τόσα μόρια στα σκουπίδια, στο φυσικό πάνε οι ξεπεσμένοι, η φυσική έχει πια ξεπεραστεί σαν επιστήμη, θα το μετανοιώσεις που δεν πας ΗΜΜΥ, θα καταντήσεις καθηγητάκος, έξω από το ΕΜΠ είσαι ένα τίποτα, μεγάλη μαλακία κάνεις, από το φυσικό δεν σε δέχονται στο εξωτερικό, στη θέση σου θα ντρεπόμουνα, σίγουρα τρελάθηκες, ο Μαραντόνα δεν θα έπαιζε στη Γ εθνική, όπου νάναι το φυσικό θα καταργηθεί και άλλα πολλά>>.

4) Ακόμα και πολύ κοντινά μου πρόσωπα είχαν τις αμφιβολίες τους. Οι μόνοι που δέχθηκαν την επιλογή μου χωρίς αντιρρήσεις ή σχόλια ήταν οι γονείς μου.

1) Όντως αληθεύει και πολύ μάλιστα. Άρα είσαι ένας παρακατιανός από εδώ και πέρα.

2) Διασκέδασε το όσο μπορείς γιατί δεν θα σου ξαναδοθεί η ευκαιρία.

3) Έχω να πω ότι έλιωσα με το που το διάβασα.

4) Συγχαίρω και εγώ τους γονείς σου. Όσο για τα κοντινά πρόσωπα είναι λογικό, ο καθένας πιστεύει πως ξέρει καλύτερα απο τον άλλον τι είναι καλό για τον άλλον.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
1) ΣΣΑΣ Φαρμακευτικό
2) ΣΣΑΣ Κτηνιατρικό
3) ΣΣΑΣ Ιατρικό
4)ΣΣΑΣ Οδοντιατρικό
5) Σ.Α.Ν.
6)Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
7) Χημικών Μηχανικών Θεσσ/νίκη
8)Χημικών Μηχανικών Πάτρα

Πώς και δήλωσες Πολυτεχνεία μετά τα ΣΣΑΣ? Δε σε ενδιαφέρει η Φαρμακευτική ή η Ιατρική εκτός στρατού?:worry:
Good choice οι χημικοι μηχανικοι.

καλά........
αυτο το ξέρουμε..........
με σειρα προτιμησης..... αλλά αμα προτιμάς πιο χαμηλοβαθμη σχολη πρωτη ακολουθας μετά με τις προτιμήσεις σου που κατα απαράβατο κανόνα απαιτουν λιγοτερα μόρια.... αυτο εννοώ......
εχουν άδικο????
αφου έβαλες φυσικό πρώτα .... μετα βάζουμε ..... μαθηματικό π.χ.
εχει κανενα νόημα να βάλεις ΗΜΜΥ????

HEY!! Γιατί είναι απαράβατος κανόνας να δηλώνεις σχολές με φθίνουσα σειρά και όχι με σειρά προτίμησης ΜΟΝΟ? Και αν έρθουν τα πάνω-κάτω και βρεθείς όντως ΗΜΜΥ αντι για Φυσικο? [υποθετικο παραδειγμα, αλλα μας χρειαζονται καμια 500ρια ατομα σαν το Δια για να παρουν τα πανω τους αυτες οι επιστημες] Γιατι να μετανιωνεις μια ζωη που τα εβαλες οπως λεει ο "απαραβατος κανονας" και περασες μαθηματικο ενω ηθελες ΗΜΜΥ σαν 2η επιλογη?
Εγω εβαλα πρωτα χημικους (μετα τις Ιατροφαρμακευτικες), μετα τοπογραφους, και ας ξερω οτι με βαση τα περσινα δεδομενα το να δηλωσω τοπογραφος ειναι "ακυρο". Απλα το ΗΘΕΛΑ.:smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ θα "μαρτυρούσα" το μηχανογραφικό μου αν υπήρχαν λιγότερες ψωνάρες εδώ μέσα! Θα ήμουν πιο συγκεκριμένη αλλά δεν θέλω να θιχτούν "ηλεκτρονικές" υπολήψεις .

Θα παρακαλούσα ,λοιπόν, λίγη συμπόνια από τους "πλούσιους" του 3ου πεδίου στους "ταπεινούς" (π.χ. του 18.600) του 3ου πεδίου - μπας και ελπίσουμε και εμείς σε ένα καλύτερο αύριο. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ θα "μαρτυρούσα" το μηχανογραφικό μου αν υπήρχαν λιγότερες ψωνάρες εδώ μέσα! Θα ήμουν πιο συγκεκριμένη αλλά δεν θέλω να θιχτούν "ηλεκτρονικές" υπολήψεις .

Θα παρακαλούσα ,λοιπόν, λίγη συμπόνια από τους "πλούσιους" του 3ου πεδίου στους "ταπεινούς" (π.χ. του 18.600) του 3ου πεδίου - μπας και ελπίσουμε και εμείς σε ένα καλύτερο αύριο. Ευχαριστώ.
Κοπελιά εγώ πάλι δεν κατάλαβα τ θέλεις να πεις!!!!
Μάλλον έχω χάσει επεισόδια! Δλδ αν κάποιος έβγαλε 19.000+ και δήλωσε ιατρικές κτλ θεωρείται ψωνάρα;;;:confused: Εκτός αν θέλεις να πεις κάτι άλλο και εγώ δν το έπιασα:redface:
Τι θα πει δλδ "πλούσιοι", "ταπεινοί" ή "φτωχοί";;;;
Σορρυ για το off αλλά τ να κάνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κοπελιά εγώ πάλι δεν κατάλαβα τ θέλεις να πεις!!!!
Μάλλον έχω χάσει επεισόδια! Δλδ αν κάποιος έβγαλε 19.000+ και δήλωσε ιατρικές κτλ θεωρείται ψωνάρα;;;:confused: Εκτός αν θέλεις να πεις κάτι άλλο και εγώ δν το έπιασα:redface:
Τι θα πει δλδ "πλούσιοι", "ταπεινοί" ή "φτωχοί";;;;
Σορρυ για το off αλλά τ να κάνουμε:P

ΟΚ να το απλοποιήσω λοιπόν

Είναι μια κοπέλα που έχει 19.300 στη θετική και λέει:
" Έχω δηλώσει
1)Ιατρική Θεσσαλονίκης
2)Ιατρική Θεσσαλίας
3)Ιατρική Αλεξανδρούπολης

Ελπίζω να περάσω τουλάχιστον στη 2η επιλογή μου και να μην ανεβούν οι βάσεις"

Αυτό για εμένα είναι σαν να λέει στους υπόλοιπους με πιο μικρή βαθμολογία : εσείς δεν έχετε καμία ελπίδα αλλά δεν με νοιάζει γιατί δεν είμαι στη θέση σας και θέλω να το παίξω και ταπεινή!
Για εμένα αυτό είναι κάτι παραπάνω από άσπλαχνο!

Τώρα αν το "πλούσιοι" και" ταπεινοί" δεν το κατάλαβες να ζητήσεις εξηγήσεις από τη φιλόλογο που σου έκανε κείμενα - εγώ κωλύομαι.

(Αν μου ξαναγράψεις δεν θα απαντήσω γιατί δεν έχω όρεξη για τσακωμό - είναι το τελευταίο που θέλω αυτή τη στιγμή:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
να πω τι δηλωσα η θα ειμαι εκτος θεματος?
1)Ξενων Γλωσσων Μεταφρασης & Διερμηνιας Ειδικευση Μεταφρασης Η Διερμηνειας Κερκυρα
2)Νομικη Θεσ/νικης
3)Νομικη Θρακης
4)Φιλολογια Θεσ/νικης
5)Εκπαιδευτικης & Κοινωνικης Πολιτικης ΠΑΜΑΚ
6)Ψυχολογια Θεσ/κης
7)Φιλοσοφιας-Παιδαγωγικης Θεσ/νικης
8)...
16)Αισθητικης & Κοσμητολογιας ΤΕΙ Θεσ/νικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους για την επίδοση σας! Εγώ δήλωσα πρώτη νομική Θεσσαλονίκης, μετά Αθήνας και Κομοτηνής και έπειτα όλες τις φιλολογίες.. Ελπίζω απλά να μην ανέβει η βάση της Θεσσαλονίκης και βρεθώ στην Κομοτηνή.. Κανένας άλλος που έχει δηλώσει νομική Θεσσαλονίκης ως πρώτη επιλογή??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
εγώ αλλά δεν την πιάνω:)
Ααα και απαγορεύονται τα greeklish
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top