Κολπάκια και hack για farmville

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
εδώ θα λέμε τα κολπάκια που ξέρουμε για το farmville

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δν γνωριζω δυστηχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Με το cheat engine μπορείς να hackάρεις αρκετά flash games... Τώρα για το farmville συγκεκριμένα δε γνωρίζω εάν δουλεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δυστυχώς το farmville έχει γίνει οχυρό, η ζύνγκα ψάχνει κάθε μέρα στο ίντερνετ για καινούρια χακς για να τα κάνει πατς...Όπως και να έχει, υπάρχουν μερικά που απλά δν μπορεί να διορθώσει γιατί δεν πρόκειται για σφάλματα στο παιχνίδι, αλλά λειτουργίες του προγράμματος. Εγώ ξέρω το Farmville Magic Tools, το οποίο σπέρνει, μαζεύει και οργώνει με ένα κλικ όλα τα τετραγωνάκια που φαίνονται εκείνη τη στιγμή...Επίσης ξέρω και το Farming Extreme Manager, το οποίο υποτίθεται είναι εργαλείο για να κάνεις τα προαναφερθέντα, +μαζεύει αυτόματα από τα ζώα και τα δέντρα +χρησιμοποιεί ένα κολπάκι για να παίρνεις γρήγορα λέβελ...Εγώ που το έχω δοκιμάσει δεν έχει κάνει τίποτα από αυτά ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Υπαρχει ενα Ρομποτ νομιζω......Τα κανει ολα στο λεπτο!!!! Bot Farmville λεγεται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top