Γενικό -  Σας ζορίζει η χρονιά;

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι και εγω το ιδιο!!
Ασε που εχω και θεμα με το τι να επιλεξω να σπουδασω!
Θελω: ημμυ,πληροφορικη,χημικο
Ποια νομιζεις οτι ειναι καλυτερη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Να το σκεφτεις καλα γιατι αμα βαριεσαι απο τωρα, εαν περασεις ημμυ θα πηξει η #ουνα σου. Εκει δεν εχει βαριεμαι και να πιστολιαζεις. Θα πηγαινουνε με ρυθμο πολυβολο, αυτα που κανεις τωρα στο σχολειο σε ενα μηνα θα τα κανεις εκει σε μια βδομαδα. Συνεπως αν η ενασχοληση με το διαβασμα δε σε γεμιζει σαν ατομο αστο καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αιθέρας

Νεοφερμένος

Ο Μη Διαθέσιμο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Συνηθισμένο φαινόμενο είναι αυτό φίλε μου Τόλη. Κι εγώ όταν ανακάλυψα για πρώτη φορά τι έχω ανάμεσα στα πόδια μου,ξέχασα τι έχω μέσα στο κεφάλι μου. Είναι μια περίοδος που όλοι περάσαμε,άλλοι πιο έντονα κι άλλοι πιο χαλαρά. Καλό είναι να σκέφτεσαι βέβαια και λίγο παραπέρα από τους στόχους σου για το Πανεπιστήμιο. Θα σε βοηθήσει να ακολουθήσεις τον δρόμο που σου ταιριάζει. Καλή τύχη από μένα και υπομονή.



-Ένας παλιός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Είναι καλύτερο να μην αναρωτιέσαι ποια είναι η καλύτερη αλλά ποια είναι η καλύτερη για σένα. Καθώς προχωράς θα αρχίσεις να καταλαβαίνεις τι είναι αυτό με το οποίο θα σού άρεσε περισσότερο να ασχοληθείς. Έχεις καιρό μπροστά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αιθερα το σχολιο σου μου ανεβαθε το ηθικο μπορω να πω!
Οσο για τις σχολες απλα μου αρεσουν καποια μαθηματα που διδασκονται!
Του χρονου αλλα και φετος θα προσπαθησω για το καλυτερο δυνατο ωστε να εχω πολλες επιλογες σχετικα με τις σχολες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top