Tμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
και εγω εκει περασα..ξερετε ποτε αρχιζουν οι εγγραφες???οταν παμε για τις εγγραφες θα μας δωσουν προγραμμα???τα μαθηματα που επιλεγουμε τα δηλωνουμε στην γραματεια ή οχι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
και εγω εκει περασα..ξερετε ποτε αρχιζουν οι εγγραφες???οταν παμε για τις εγγραφες θα μας δωσουν προγραμμα???τα μαθηματα που επιλεγουμε τα δηλωνουμε στην γραματεια ή οχι???
γεια σου και συγχαρητηρια. καθε σχολη βγαζει στο σαιτ της ποτε ξεκινουν οι εγγραφες συγκεκριμενες μερες. ο υπουργος ειπε απο 11 εως 28 σεπτ. μεσα σε αυτο τ διαστημα βγαζει καθε σχολη διαφορετικες μερες. προγραμμα δεν δινουν συνηθως βγαινει τελη σεπτ στο ιντερνετ κ στη γραμματεια. τα μαθηματα ναι τα δηλωνιυμε απ οσο ξερω. θα ναι τελεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodora_S

Νεοφερμένος

Η Theodora_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
theodora ποσα μορια εβγαλες περιπου και εισαι σιγουρη?? εγω περιμενω να δω αν οντως μπαινω σε αυτη τη σχολη τη δευτερα και θα σου πω! εχω 16.737 και τριτεκνια αλλα αμφιβαλλω...

dreams and hopes ειναι εφικτο σε αυτη τη σχολη να παιρνεις παραπανω μαθηματα ανα εξαμηνο ωστε να τελειωσεις νωριτερα ή τα 8 που λες που παιρνεις ως ανωτερο οριο σου δινει το πτυχιο το λιγοτερο στα 4 ετη ακριβως?

ninio εβγαλα 18.352 μορια. πέρασα 8η στη σχολή!!! :):):D:D συγχαρητήρια και σε σένα είδα οτι πέρασες!!! άντε καλή μας φοιτητική χρονιά!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τελικα περασα στο τεαπη!!!!!! τα καταφερα! ειρηνη θα φυγεις;εκανες με 10% εσυ;

Συγχαρητήρια!!!!! :clapup::clapup::clapup:
Όχι, δεν φεύγω!! Δεν πέρασα ΠΤΔΕ Αθήνας, οπότε παραμένω στη σχολάρα μας!!! :D

ρε παιδια δε μπορω να το πιστεψω!! επεσε διομιση χιλιαδες το τμημα αυτο?? μου φαινεται αδιανοητο!!! :\

Μάλλον έχεις δει λάθος βάση. Το Νηπιαγωγών Αθήνας ανέβηκε γύρω στα 200 μόρια από πέρυσι...

και εγω εκει περασα..ξερετε ποτε αρχιζουν οι εγγραφες???οταν παμε για τις εγγραφες θα μας δωσουν προγραμμα???τα μαθηματα που επιλεγουμε τα δηλωνουμε στην γραματεια ή οχι???

Συγχαρητήρια και σε σένα!!!! :clapup::clapup: Άντε, να μαζευόμαστε σιγά σιγά, γιατί 2 άτομα ήμασταν όλα κι όλα μες στο iSchool απ' το ΤΕΑΠΗ!! Ήδη τρεις 1ετείς!!! :D

γεια σου και συγχαρητηρια. καθε σχολη βγαζει στο σαιτ της ποτε ξεκινουν οι εγγραφες συγκεκριμενες μερες. ο υπουργος ειπε απο 11 εως 28 σεπτ. μεσα σε αυτο τ διαστημα βγαζει καθε σχολη διαφορετικες μερες. προγραμμα δεν δινουν συνηθως βγαινει τελη σεπτ στο ιντερνετ κ στη γραμματεια. τα μαθηματα ναι τα δηλωνιυμε απ οσο ξερω. θα ναι τελεια!!

Πωπωπω!!! Τι ενημερωμένη πρωτοετίνα!!! :thumbup:
Ναι, θα βγουν συγκεκριμένες ημερομηνίες για την εγγραφή, το πιθανότερο. Συντονίσου στο σάιτ της σχολής.
Ναι, το πρόγραμμα βγαίνει αρκετά αργά. Πέρυσι βγήκε σχεδόν μία εβδομάδα (και λιγότερο, νομίζω) πριν την έναρξη των μαθημάτων! Υπομονή!
Τα μαθήματα τα δηλώνουμε ηλεκτρονικά, όταν έρθει η ώρα θα ενημερωθείτε στο σάιτ.
Να συμπληρώσω, ότι (σε εμάς πέρυσι, τουλάχιστον) στην εγγραφή δίνουν κάποια φυλλάδια. Ένα μας καλωσόριζε στο τμήμα μας. Κάποια ήταν με οδηγίες για την εγγραφή στο σύστημα από το οποίο δηλώνουμε μαθήματα. Ένα ήταν το πρόγραμμα σπουδών, όπου αναφέρονται όλα τα μαθήματα που θα διδαχθούν στο συγκεκριμένο ακαδημαϊκό έτος.


Ό,τι άλλο θέλετε, ρωτήστε!!
Πόσο χαίρομαι που βλέπω παιδιά να βρίσκονται στη θέση που ήμουν πέρυσι εγώ!!! :D
Και πάλι συγχαρητήρια σε όλες σας και καλή αρχή της φοιτητικής σας ζωής να έχετε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodora_S

Νεοφερμένος

Η Theodora_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πόσο τέλεια παίζει να είναι??ανυπομονώ τρελά να αρχίσουμε!! :) :) :) :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Θεοδωρα συγχαρητηρια για την βαθμαρα σου. ανεβαινει και το επιπεδο καθε σχολης με τετοιους εισακτεους.:)
ειρηνακι χαιρομαι που παραμενεις! βρε παιδια λετε σε λιγα εως πολλα χρονια να εχουν απορροφηση οι νηπιαγωγοι???μακαρι. αφου μας αρεσει θα παλεψουμε! ανυπομονω και εγω να παω...παραλληλα ομως θα δουλευω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodora_S

Νεοφερμένος

Η Theodora_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Θεοδωρα συγχαρητηρια για την βαθμαρα σου. ανεβαινει και το επιπεδο καθε σχολης με τετοιους εισακτεους.:)
ειρηνακι χαιρομαι που παραμενεις! βρε παιδια λετε σε λιγα εως πολλα χρονια να εχουν απορροφηση οι νηπιαγωγοι???μακαρι. αφου μας αρεσει θα παλεψουμε! ανυπομονω και εγω να παω...παραλληλα ομως θα δουλευω:hmm:

σ'ευχαριστώ πολύ ninio μου! :) :redface: κοίτα σχετικά με αυτό που αναφέρεις απο πάνω.τώρα τελευταία ακούω συνέχεια οτι σε περίπου 3 με 4 χρόνια θα κάνουν και το προνήπιο υποχρεωτικό.ως εκ των υστέρων θα χρειαστούν περισσότεροι νηπιαγωγοί και ουσιαστικά θα ανοίξουν και περισσότερες θέσεις.Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω σίγουρα οτι 100% θα γίνει έτσι αλλά το ακούω πολύ συχνά... αχ και εγώ ήθελα να αρχίσω δουλειά αλλά αφού θα έρχομαι και το απόγευμα είναι λίγο εως πολύ δύσκολο!:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
σ'ευχαριστώ πολύ ninio μου! :) :redface: κοίτα σχετικά με αυτό που αναφέρεις απο πάνω.τώρα τελευταία ακούω συνέχεια οτι σε περίπου 3 με 4 χρόνια θα κάνουν και το προνήπιο υποχρεωτικό.ως εκ των υστέρων θα χρειαστούν περισσότεροι νηπιαγωγοί και ουσιαστικά θα ανοίξουν και περισσότερες θέσεις.Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω σίγουρα οτι 100% θα γίνει έτσι αλλά το ακούω πολύ συχνά... αχ και εγώ ήθελα να αρχίσω δουλειά αλλά αφού θα έρχομαι και το απόγευμα είναι λίγο εως πολύ δύσκολο!:hmm::hmm::hmm::hmm:

μακαρι να 'ανοιξει" καπως το επαγγελμα! οσο για τη δουλεια, θα παρουμε προγραμμα και θα δεις αν θα μπορεις να τα καταφερεις. εγω απογευμα θα δουλευω πιο πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theodora_S

Νεοφερμένος

Η Theodora_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μακαρι να 'ανοιξει" καπως το επαγγελμα! οσο για τη δουλεια, θα παρουμε προγραμμα και θα δεις αν θα μπορεις να τα καταφερεις. εγω απογευμα θα δουλευω πιο πολυ...

και εγώ για απόγευμα λέω.αλλά δεν ξέρω...θα δούμε :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Θεοδωρα συγχαρητηρια για την βαθμαρα σου. ανεβαινει και το επιπεδο καθε σχολης με τετοιους εισακτεους.:)
ειρηνακι χαιρομαι που παραμενεις! βρε παιδια λετε σε λιγα εως πολλα χρονια να εχουν απορροφηση οι νηπιαγωγοι???μακαρι. αφου μας αρεσει θα παλεψουμε! ανυπομονω και εγω να παω...παραλληλα ομως θα δουλευω:hmm:

σ'ευχαριστώ πολύ ninio μου! :) :redface: κοίτα σχετικά με αυτό που αναφέρεις απο πάνω.τώρα τελευταία ακούω συνέχεια οτι σε περίπου 3 με 4 χρόνια θα κάνουν και το προνήπιο υποχρεωτικό.ως εκ των υστέρων θα χρειαστούν περισσότεροι νηπιαγωγοί και ουσιαστικά θα ανοίξουν και περισσότερες θέσεις.Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω σίγουρα οτι 100% θα γίνει έτσι αλλά το ακούω πολύ συχνά... αχ και εγώ ήθελα να αρχίσω δουλειά αλλά αφού θα έρχομαι και το απόγευμα είναι λίγο εως πολύ δύσκολο!:hmm::hmm::hmm::hmm:

μακαρι να 'ανοιξει" καπως το επαγγελμα! οσο για τη δουλεια, θα παρουμε προγραμμα και θα δεις αν θα μπορεις να τα καταφερεις. εγω απογευμα θα δουλευω πιο πολυ...

και εγώ για απόγευμα λέω.αλλά δεν ξέρω...θα δούμε :):)

Αυτό το ότι θα γίνει και το προνήπιο υποχρεωτικό, ακούγεται αρκετά χρόνια τώρα, νομίζω... Και δεν ξέρω πλέον κατά πόσο συμφέρει το κράτος να κάνει κάτι τέτοιο, γιατί: περισσότερα παιδιά = ανάγκη για περισσότερα νηπιαγωγεία + περισσότερες/ους νηπιαγωγούς = περισσότερα έξοδα για το κράτος... :/: Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...

Όσον αφορά το πρόγραμμα και το αν θα μπορείτε να δουλεύετε, κατ' αρχήν, το πρόγραμμα να ξέρετε πως στα μισά της χρονιάς, δηλαδή όταν μπαίνει το 2ο εξάμηνο, αλλάζει τελείως, άρα και να έχετε προγραμματίσει μία δουλειά να μην συμπίπτει με τα μαθήματά σας, στο επόμενο εξάμηνο μπορεί να μην σας βολεύει καθόλου. Το καλό είναι, βέβαια, ότι η παρακολούθηση δεν είναι υποχρεωτική, οπότε μπορείτε να τα βολέψετε.
Δηλαδή, αν σκέφτεστε να κρατάτε παιδάκια ή να τους κάνετε μάθημα, είναι δουλειές πιο ελαστικές, μπορείτε κάπως να τις προσαρμόσετε με το πρόγραμμα της σχολής, αλλά αν βρείτε δουλειά σε ένα κατάστημα, π.χ., θα είναι δύσκολο...

Πάντως, όσον αφορά το πρόγραμμα, μπορεί να είναι και αρκετά εξουθενωτικό.. Εγώ πέρυσι είχα συνεχές 9ωρο (12μ.μ.-9 μ.μ.) στο 1ο εξάμηνο, αλλά κάποιες κοπέλες είχαν και 12ωρο... Είναι πώς θα τύχει με τα μαθήματα επιλογής και τα κλιμάκια (=στα υποχρεωτικά μαθήματα οι φοιτήτριες/τές χωρίζονται σε 2 συνήθως κλιμάκια, για να μην είναι πάρα πολλοί)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ισχυει οτι αν δεν μας βολευει ενα κλιμακιο - τμημα οτι μπορουμε να αλλαξουμε κανοντας αιτηση;;; τα μαθηματα που απαιτουν υποχρεωτικη παρουσια σε ποια εξαμηνα ειναι δηλαδη;;
επισης τι ισχυει για τις ρητρες στο τεαπη? μπορουμε να βαζουμε? η μπορουμε να κοψουμε μαθημα και να ξαναδωσουμε για καλυτερο βαθμο? ...λεμε τωρα αν δεν βαριομαστε το διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Theodora_S

Νεοφερμένος

Η Theodora_S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αυτό το ότι θα γίνει και το προνήπιο υποχρεωτικό, ακούγεται αρκετά χρόνια τώρα, νομίζω... Και δεν ξέρω πλέον κατά πόσο συμφέρει το κράτος να κάνει κάτι τέτοιο, γιατί: περισσότερα παιδιά = ανάγκη για περισσότερα νηπιαγωγεία + περισσότερες/ους νηπιαγωγούς = περισσότερα έξοδα για το κράτος... :/: Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...

Όσον αφορά το πρόγραμμα και το αν θα μπορείτε να δουλεύετε, κατ' αρχήν, το πρόγραμμα να ξέρετε πως στα μισά της χρονιάς, δηλαδή όταν μπαίνει το 2ο εξάμηνο, αλλάζει τελείως, άρα και να έχετε προγραμματίσει μία δουλειά να μην συμπίπτει με τα μαθήματά σας, στο επόμενο εξάμηνο μπορεί να μην σας βολεύει καθόλου. Το καλό είναι, βέβαια, ότι η παρακολούθηση δεν είναι υποχρεωτική, οπότε μπορείτε να τα βολέψετε.
Δηλαδή, αν σκέφτεστε να κρατάτε παιδάκια ή να τους κάνετε μάθημα, είναι δουλειές πιο ελαστικές, μπορείτε κάπως να τις προσαρμόσετε με το πρόγραμμα της σχολής, αλλά αν βρείτε δουλειά σε ένα κατάστημα, π.χ., θα είναι δύσκολο...

Πάντως, όσον αφορά το πρόγραμμα, μπορεί να είναι και αρκετά εξουθενωτικό.. Εγώ πέρυσι είχα συνεχές 9ωρο (12μ.μ.-9 μ.μ.) στο 1ο εξάμηνο, αλλά κάποιες κοπέλες είχαν και 12ωρο... Είναι πώς θα τύχει με τα μαθήματα επιλογής και τα κλιμάκια (=στα υποχρεωτικά μαθήματα οι φοιτήτριες/τές χωρίζονται σε 2 συνήθως κλιμάκια, για να μην είναι πάρα πολλοί)...

12ωρο???:eek::eek::eek::eek::eek: παναγία μου.όλη τη μέρα στη σχολή θα την περνάμε...παιδιά πάρτε και ταπεράκι μαζί σας χαχα:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ισχυει οτι αν δεν μας βολευει ενα κλιμακιο - τμημα οτι μπορουμε να αλλαξουμε κανοντας αιτηση;;; τα μαθηματα που απαιτουν υποχρεωτικη παρουσια σε ποια εξαμηνα ειναι δηλαδη;;
επισης τι ισχυει για τις ρητρες στο τεαπη? μπορουμε να βαζουμε? η μπορουμε να κοψουμε μαθημα και να ξαναδωσουμε για καλυτερο βαθμο? ...λεμε τωρα αν δεν βαριομαστε το διαβασμα!

Ναι, αν δεν σε βολεύει η ώρα του ενός κλιμακίου και προτιμάς το άλλο, ρωτάς τον καθηγητή/καθηγήτρια γα το αν μπορείς να αλλάξεις. Πιθανότατα να σου ζητήσουν να βρεις ένα άτομο από το κλιμάκιο που θες να πας, για να μην χαθεί η ισορροπία στους αριθμούς των φοιτητών.

Υποχρεωτική παρουσία έχουν συνήθως κάποια σεμινάρια, εργαστήρια ή επιλογής. Π.χ., στο 1ο έτος το μόνο μάθημα με υποχρεωτική παρουσία ήταν το μάθημα επιλογής Εισαγωγή στην Πληροφορική. Νομίζω, στη συνέχεια, στο 2ο έτος, πρέπει να είναι το εργαστήριο της Στατιστικής, που είναι υποχρεωτικό μάθημα. Επίσης, στο 3ο έτος, υποχρεωτική παρακολούθηση έχει η Θεματική εβδομάδα. Και φυσικά, υποχρεωτικές είναι και όλες οι πρακτικές. Αν έχω ξεχάσει κάτι σημαντικό, ας με συμπληρώσει/διορθώσει η Δέσποινα.

Ναι, απ' όσο ξέρω, ορισμένοι καθηγητές δέχονται τις ρήτρες. Οπότε πριν βάλεις, ρωτάς τον καθηγητή για το αν δέχεται.
Το να ξαναδώσεις μάθημα για βελτίωση βαθμού δεν ξέρω αν γίνεται γενικά από όλους τους καθηγητές, αλλά πριν λίγες μέρες εγώ ρώτησα έναν καθηγητή (τον κο Αθανασίου) και δέχτηκε.

12ωρο???:eek::eek::eek::eek::eek: παναγία μου.όλη τη μέρα στη σχολή θα την περνάμε...παιδιά πάρτε και ταπεράκι μαζί σας χαχα:whistle::whistle:

Χαχα, σαντουιτσάκι από το σπίτι είναι η μία λύση, αλλιώς έχουμε και το κυλικείο, και τα Everest/Γρηγόρη/λοιπούς φούρνους, τα Goody's, αλλά και το εστιατόριο της σχολής, πολύ κοντά στη σχολή μας. :P (Βέβαια η κάρτα σίτισης φέτος νομίζω ότι δεν θα εκδίδεται για όλους ανεξαιρέτως.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
[Ή άσχετη]
Έχει και ένα ωραίο μεταπτυχιακό αυτό το τμήμα! :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
[Ή άσχετη]
Έχει και ένα ωραίο μεταπτυχιακό αυτό το τμήμα! :) :) :) :)
Χαχα! Σε ποιο αναφέρεσαι;; Δεν τα έχω ψάξει ακόμα αυτά, είμαι μικρή ακόμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
κομματοσκυλα υπαρχουν στην δικια μας την σχολη????υπαρχουν αλλες σχολες κοντα μας???το ''titchu''παιζεται σε ολες τις σχολες?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
κομματοσκυλα υπαρχουν στην δικια μας την σχολη????υπαρχουν αλλες σχολες κοντα μας???το ''titchu''παιζεται σε ολες τις σχολες?????????

Το φαινόμενο των κομματικών παρατάξεων είναι περιορισμένο στη σχολή μας. Μόνο κάτι φυλλάδια μοιράζουν οι αριστερές παρατάξεις, άντε να κάνουν και μερικές ενημερώσεις, είτε πριν αρχίσει το μάθημα, είτε κατ' ιδίαν, αλλά μέχρι εκεί.
Συστεγαζόμαστε με το Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης και πολύ κοντά είναι η Νομική.
Για το tichu θα σε γελάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και εμείς είμαστε κοντά. Λίγο πιο μακριά είναι το Πολυτεχνείο (αν γίνονται ακόμα μαθήματα εκεί).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Το φαινόμενο των κομματικών παρατάξεων είναι περιορισμένο στη σχολή μας. Μόνο κάτι φυλλάδια μοιράζουν οι αριστερές παρατάξεις, άντε να κάνουν και μερικές ενημερώσεις, είτε πριν αρχίσει το μάθημα, είτε κατ' ιδίαν, αλλά μέχρι εκεί.
Συστεγαζόμαστε με το Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης και πολύ κοντά είναι η Νομική.
Για το tichu θα σε γελάσω. :P

α ωραια ...γιατι εχω ακουσει απο αλλα ατομα διαφορα κουλα για κομματοσκυλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top