Playstation ή XBOX

playstation or xbox?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αφού έχεις την ευκαιρία να εξασκείς πολλά πράγματα συγχρόνως το κάνεις. :)
Σέβομαι αυτό που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τα βιντεοπαιχνίδια για την αποχαύνωση είναι. Αν θέλετε να χοροπηδάτε και να κουνιέστε, μην το κάνετε μπροστά στην τηλεόραση, βγείτε έξω. :)

Κάθε πράμα στη δουλειά του, μην τα μπλέκουμε όλα.

Υou miss a critical point here. Σκοπός των παιχνιδομηχανών και κατ' επέκταση των παιχνιδιών είναι η διασκέδαση, η οποία είναι κάτι άκρως προσωπικό. Άλλος λοιπόν τη βρίσκει με το να ''αποχαυνώνεται'' όπως λες και άλλος με το χορό μπροστά από την τηλεόραση. Ίσως έχεις εν μέρει δίκιο σε αυτό που λες αλλά σε καμία περίπτωση δε μπορείς να κατηγορήσεις κάποιον για τον τρόπο με τον οποίο επιλέγει να διασκεδάσει. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
playstasion 4ever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Playstation = Metal Gear solid + Gran Turismo. Άρα είναι καλύτερο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Eγω εχω το playstation 3 το οποιο ειναι κορυφαιο..αλλα σκεφτομαι να δοκιμασω και το xbox360..:D..εχω ακουσει οτι και αυτο ειναι εξισου καλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Eγω εχω το playstation 3 το οποιο ειναι κορυφαιο..αλλα σκεφτομαι να δοκιμασω και το xbox360..:D..εχω ακουσει οτι και αυτο ειναι εξισου καλο..
ποιο ειναι το id σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Hmm..id..ε δν εχω..βσκ δν ξερω και τι ειναι αυτο..μπορεις μηπως να βοηθησεις λιγο φιλε..??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ναι αναφερομαι στο playstation network το δικο μου ειναι mitsos17 αν θελετε καντε με add:)
-----------------------------------------
Hmm..id..ε δν εχω..βσκ δν ξερω και τι ειναι αυτο..μπορεις μηπως να βοηθησεις λιγο φιλε..??:hmm:
παιζεις online στο ps3?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
εγώ xbox 360 γιατί μπορείς να παίξεις σε όλα τα παιχνίδια online γιατί βλέπω ταινίες σε αυτό , και ακούω τραγούδια , γιατί έχει καλή μνήμη και γιατί μπορώ να μιλάω μέσο μικροφώνου στο ονλινε με άλλους φίλους μου και παίχτες και γιατί είναι πιο φθηνό αλλά και γιατί μπορώ και κατεβάζω δωρεάν παιχνίδια αλλά και το βασικό είναι ότι μπαίνω και στο μσν μου και μιλάω από αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
παιζεις online στο ps3?

A τωρα καταλαβα...εμ οχι δεν παιζω online στο ps3 αλλα μπορει να ξεκινησω..:P..αυτο να υποθεσω μπορει να γινει αν συνδεσω το ps3 στο ασυρματο δυκτιο του σπιτιου μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
A τωρα καταλαβα...εμ οχι δεν παιζω online στο ps3 αλλα μπορει να ξεκινησω..:P..αυτο να υποθεσω μπορει να γινει αν συνδεσω το ps3 στο ασυρματο δυκτιο του σπιτιου μου..
μπορεις να συνδεθεις ασυρματα η ενσυρματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GamesL10n

Νεοφερμένος

Ο GamesL10n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.

Ξέρω πως το μήνυμα μου δεν έχει άμεση σχέση με το τόπικ του Playstation vs Xbox, ωστόσο τα αφορά.

Γράφω την πτυχιακή μου σχετικά με το game localisation, δηλαδή την προσαρμογή των βιντεοπαιχνιδιών για άλλες χώρες, πολιτισμούς κτλ. Όπως ξέρετε στη Ελλάδα βλέπουμε σε ελάχιστες περιπτώσεις μεταφράσεις παιχνιδιών στα ελληνικά, και ακόμα λιγότερες ΚΑΛΕΣ μεταφράσεις.

Αν θέλετε μπορείτε να αφιερώσετε 1 λεπτό, για να απαντήσετε σε 5 ερωτήσεις σχετικά με το πόσο σημαντικό (ή όχι) είναι για εσάς να βρίσκετε τα παιχνίδια στη γλώσσα σας.

Το link είναι το εξής:
https://www.surveymonkey.com/s/VKVTL76

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μια φορά φτάνει μωρέ.Άντε θα απαντήσω.Αλλά μη σπαμάρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μια φορά φτάνει μωρέ.Άντε θα απαντήσω.Αλλά μη σπαμάρεις :P

Πάντως τον στόχο του τον πέτυχε γιατί και εγώ απάντησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top