Dante's Inferno vs. Darksiders vs. Bayonetta vs. God of War III, τι θα αγοράσετε;

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ποιο πιστεύετε θα είναι το μεγάλο θηρίο αυτής της χρονιάς(2010); Αγοράσατε/Σκοπεύετε να αγοράσετε κανένα;

Εγώ προσωπικά θα τα αγοράσω όλα εκτός από το Bayonetta γιατί δεν μου αρέσει το background και τα πολύ "μουντά" γραφικά που κυριαρχούν.

Κατά τα άλλα είχα τρελή πόρωση με Divine Comedy, Apocalypse και ελληνική μυθολογία, οπότε μόλις βγουν τα παιχνιδάκια θα είμαι από τους πρώτους τους buyers.

Στην τελική όμως νομίζω πως το God of War IIΙ θα είναι το καλύτερο :D, η σειρά είναι θρύλος και με αυτά που ακούγονται θα είναι 99% game of the year 2010 για το PS3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
God of War 3!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Dante's Inferno και God of War III. Το Darksiders ίσως, αν δεν είχα το Dragon Age.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Από αυτά το καλύτερο είναι το god of war 3. Αλλα και τα υπόλοιπα είναι πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Το Dante's Inferno από τίτλο και μόνο μου κάνει για αντιγραφή του Devil May Cry τόσο σε story όσο και σε gameplay. Πάντως το βαρύτερο όνομα είναι το GoW του οποίου τα prequels (ειδικά το 1) ήταν κορυφαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Το Dante's Inferno από τίτλο και μόνο μου κάνει για αντιγραφή του Devil May Cry τόσο σε story όσο και σε gameplay. Πάντως το βαρύτερο όνομα είναι το GoW του οποίου τα prequels (ειδικά το 1) ήταν κορυφαία.
Το όνομα του τίτλου πάει με το όνομα του πρωταγωνιστή και δεν γίνεται να είναι αντιγραφή γιατί το παιχνίδι είναι από βιβλίο. Όμως είναι καρααντιγραφαρα του god of war. Παίξε το ντέμο και θα δεις. Υπάρχει βέβαια ένα νέο στοιχείο στο god of war που είναι αντιγραφή από τον θρύλο των βιντεοπαιχνιδιών, τον Crash. Ποιο είναι αυτό? Το καβάλημα τεράτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nilos

Νεοφερμένος

Ο nilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Λογω περιορισμενου χρονου θα δοκιμασω(τουλαχιστον προς το παρον) Darksiders και Bayonetta. Καποια στιγμη θα δοκιμασω βεβαια και το God of War III, ενω για Δαντη με χαλασε το demo!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν έχω Playstation, αλλά νομίζω το GoW για GOTY στανταράκι.

Βέβαια όπως πολύ σωστά είπε ένας commenter στο τρέιλερ της Μπαγιονέττα....:

Devil May Cry, bitch version? Cool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Λογω περιορισμενου χρονου θα δοκιμασω(τουλαχιστον προς το παρον) Darksiders και Bayonetta. Καποια στιγμη θα δοκιμασω βεβαια και το God of War III, ενω για Δαντη με χαλασε το demo!

Γιατί σε χάλασε μωρέ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nilos

Νεοφερμένος

Ο nilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μου φανηκε πολλη αντιγραφη του God of War, μεχρι και τα combos ιδια ειναι, ενω πιστευω πως στην Θεια Κωμωδια θα αρμοζε ενα adventure καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
god of war χωρίς σκέψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Τρια games που βγαινουν και στις δυο κονσολες και ενα exclusive , ?
Nice.
Τιμησα το bayonetta που ηταν πολυ καλο στο xbox ανωτερο του DMC ,ισως παω και για Δαντη φαινεται ωραια δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
God of War 3. Το τερμάτισα και τώρα θα πάω να πάρω το Dante's Inferno μιας και έχει παρόμοιο gameplay με το God Of War 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top