Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μόλις χθες είδα "Το Ημερολόγιο"....ιστορία αγάπης...όμορφη ταινία..πολλή συγκίνηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Red Eye.Ωραία ταινιούλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είδα σήμερα το Poseidon. Ήξερα τι πήγαινα να δω αλλά και πάλι.....μούφα.
Απλά, ΜΗΝ τη δείτε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
''Βλέπω το θάνατό σου 3''.Ωραία ταινία8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Το SAW II... πολύ καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Το SAW II... πολύ καλό!
Όντως κι εμένα μ'άρεσε:)Όπως και το Hostel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Get rich or die tryin με τον 50cent. Η ταινία κυκλοφορεί σε dvd και χαρακτηρίζεται μέτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου πει σχολια απο την ταινια closer;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μπορει καποιος να μου πει σχολια απο την ταινια closer;

Πολύ ωραίο φίλμ. Προτείνεται 100% . Πρόκειται για 2 τύπους που γνωρίζουν τις γυναίκες τους. Γίνονται μερικά σκηνικά , μαλώνουν, και συναντάν ο καθένας την γυναίκα του άλλου και εκεί είναι όλη η υπόθεση της ταινίας.
Πολύ καλό σενάριο και ηθοποιοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αντε βρε και το ποσειδων μουφα ειναι? :S
closer kai saw μια χαρα μου ακουγονται...
Hostel αστο καλυτερα, πολυ αιμα δεν εχει βρε παιδια? ασε που θα μεινω και σε hostel σε ενα διμηνο... :P καλυτερα να μη μου ρχονται σκηνες στο μυαλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
αντε βρε και το ποσειδων μουφα ειναι? :S

Αν έχεις δει άλλες ταινίες με σχετικό θέμα, μαλλον δε θα σου αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALR:
Πολύ ωραίο φίλμ. Προτείνεται 100% . Πρόκειται για 2 τύπους που γνωρίζουν τις γυναίκες τους. Γίνονται μερικά σκηνικά , μαλώνουν, και συναντάν ο καθένας την γυναίκα του άλλου και εκεί είναι όλη η υπόθεση της ταινίας.
Πολύ καλό σενάριο και ηθοποιοί!
Ουφφ το εχω ενοικιασει ... το διαλεξα λιγο γρηγορα ... και φοβομουν μηπως πηρα πατατα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αργώ λίγο αλλά τα βλέπω τελικά:P

Goodnight and good luck: 7.5/10, σοφτ αντιμετώπιση της εποχής του μακαρθισμού. Ωραία speeches, though.
V for vendetta: 9.5/10. Φοβερή ταινία, υποψιάζομαι το βιβλίο/κόμικ θα είναι κορυφαίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
MI:3
Νταξ, για το είδος της δεν ήταν άσχημη...
πέρασε ένα 2ωρο ευχάριστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
MI:3
Νταξ, για το είδος της δεν ήταν άσχημη...
πέρασε ένα 2ωρο ευχάριστα....
το'χα στο δίλημμα χτες: MI3 ή V:D:D
αναμενόμενα τα αισθήματα για το Mi3 πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
το'χα στο δίλημμα χτες: MI3 ή V:D:D
αναμενόμενα τα αισθήματα για το Mi3 πάντως.

Χίλιες φορές V!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Τον κώδικα ΝταΒίντσι είδα προχθές. Μου άρεσε αρκετά και σαν υπόθεση (δεν έχω διαβάσει το βιβλίο) και σαν ταινία γενικά. Πολύ καλογυρισμένη, με πανέμορφη φωτογραφία και αρκετά καλή ηθοποιία. Παρά ταύτα, δεν θά'πρεπε να γίνει τόσος ντόρος ούτε από τους μεν ούτε από τους δε...Για τους φανατικούς υπερασπιστές δλδ, δεν πιστεύω ότι ήταν και ΤΟ αριστούργημα και για τους φανατικούς πολέμιούς του...μια ιστορία βγαλμένη απ'το μυαλό ενός ευφάνταστου συγγραφέα ήταν και τίποτα άλλο...Δε βγήκε κανείς επιστήμονας\ιστορικός να αμφισβητήσει την θεότητα του Ιησού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
" Ο επίμονος κηπουρός "
Δεν έχει μεγάλη σχέση κατα την γνώμη μου ο τίτλος της ταινίας με την υπόθεση... Πολύ καλή ταινία και ας με μελαγχόλησε στο τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
@dooovlo

το καληνύχτα και καλή τύχη δεν έχει και τόσο να κάνει με τον μακάρθι αλλά κυρίως με τον ρόλο των μ.μ.ε. (και κατ' επέκταση όλων όσων λυγίζουν και δεν εκτελούν το λειτούργημά τους κατά το δοκούν) σε καιρούς χαλεπούς. εγώ δε την βρήκα και πολύ soft πάντως... τα σπίτσιζ ειδικά έσταζαν δηλητήριο :).

τώρα για το V for Vendetta, αν έλειπαν 2-3 καγκουριλίκια θα άξιζε όντως υψηλότατο βαθμό, αν και προσέγγιζε κάπως επιφανειακά το ζουμί του κόμικ... αλλά νταξ, μιλάμε για χολιγουντιανό blockbuster, μη τα θέλουμε και όλα δικά μας :P. το κόμικ είναι απείρως καλύτερο και έχει κομμάτια πραγματικά ανατριχιαστικά :thumbup:

ψ. πήρα να δω τον κύκλο των χαμένων ποιητών το βραδάκι... ελπίζω να μη με απογοητεύσει :( γιατί θυμάμαι ότι μου άρεσε πολύ όταν την είχα πρωτοδεί :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ειδα το closer ... μου αρεσε παρα πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top