Φιλία VS Έρωτας

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Δηλαδή, η ξαδέρφη σου είπε έστω και για πλάκα(εύχομαι), αυτό;

ΠΟΛΥ ενδιαφέρον.
Ερώτηση: Αν δεν την ήξερες τόσα χρόνια ως φίλοι, και ήταν απλά η ξαδέρφη που έβλεπες μια φορά στα 2 χρόνια, θα μπορούσε να παίξει κάτι, πώς το βλέπεις;:P

Φυσικά και δεν το εννοούσε .Το έλεγε με μία αηδία όχι ότι με συχαίνεται αλλά είνα ΑΗΔΙΑ εξάλλου έχει σχέση και είναι 3ευτυχισμένη και την έχω απειλήσει πως έτσι και χωρίσει θα την σφάξω :Ρ.Καλά ρε συ τώρα πας σε μια τελείως διαφορετική περίπτωση.Δεν μπορώ να σου απαντήσω.Μπορεί ναι μπορεί και όχι



Η εικόνα είναι από το GoT?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ναι, από GoT είναι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ειναι ενα μεγαλο θεμα αυτο της φιλιας μεταξυ των δυο φυλων. Η αποψη μου ειναι οτι οταν δυο φιλοι γινονται ζευγαρι, παυουν αυτοματα να ειναι φιλοι, για παντα. Δεν προκειται ποτε να ξαναγυρισουν στην προηγουμενη κατασταση. Δρομος χωρις γυρισμο. Ουτως ή αλλως και η γνησια φιλια μεταξυ ατομων διαφορετικου φυλου ειναι εξαιρετικα δυσκολη. Προυποθετει την παντελη ελλειψη ερωτικου ενδιαφεροντος κι απο τις δυο πλευρες. Οπως ακριβως και με τους φιλους του ιδιου φυλου. Εγω με την παρεα μου ειμαστε φιλοι, εχουμε αποκλεισει ολα τα αλλα ενδεχομενα. Ειναι βλακεια αυτο το: ημουν δυο χρονια φιλος με την Ελενη και μετα τα φτιαξαμε. Οχι δεν ησουν φιλος, μαλλον εκανες το φιλο. Αλλοι ανθρωποι στη ζωη μας ειναι φιλοι μας κι αλλοι ειναι συντροφοι μας, αυτες οι δυο κατηγοριες ποτε δεν μπλεκονται. Απλα πολλες φορες το ενα απο τα δυο μελη προσποιειται. Κανει το φιλο γιατι υποβοσκει ερωτικο ενδιαφερον απο πισω. Κυριως απο εμας, πολλοι κανουν τους φιλους σε κοπελες επειδη πολυ λαικα κωλωνουν να τους την πεσουν κανονικα. Και τελικα οταν βρισκεις τα κοτσια, αυτη σου πεταει ενα: σε βλεπω σαν φιλο. Παρτα τωρα να εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Έχω 2 παιδικές φίλες.Μαζί μεγαλώσαμε φίλοι από κούνια .Ίδια γειτονιά ίδιο σχολείο ίδια τάξη με την μια ειδικά στην ίδια πολυκατοικία..Έχουμε περάσει τόσα πράγματα..χαρές λύπες απώλειες και είναι αδέρφια μου πια..Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι θα τις δω διαφορετικά..Το θεωρώ αιμομιξία.Δεν μου βγαίνει με τίποτα...Έχω βέβαια και άλλη μια αλλά όχι παιδική 7 χρόνια τώρα από την δευτέρα Γυμνασίου..αρχικά μου άρεσε αλλά μου πε όχι..Ε το μυαλό τότε δεν καταλάβαινε τι σημαίνει μου αρέσεις και χυλόπιτα οπότε και το ξεπέρασα σε μια βδομάδα..Την νιώθω και αυτήν πολύ κοντά μου.Όσο μπορώ να την βλέπω πλέον γιατί πήγε Πολωνία να μείνει.Έτσι λοιπόν πιστεύω ότι υπάρχει φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας αρκεί να έχεις την ωριμότητα να διαχωρίσεις τα πράγματα μέσα στο κεφάλι σου και ο άντρας ειδικά και στα δύο κεφάλια του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top