Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TheEpicAvenger

Νεοφερμένος

Ο TheEpicAvenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδες εβγαλα 16.850 στο 2ο και 4ο πεδιο! Πιστευετε οτι περναω στο τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων στο ΕΚΠΑ?

Παιδες εβγαλα 16.850 στο 2ο και 4ο πεδιο! Πιστευετε οτι περναω στο τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων στο ΕΚΠΑ?
Ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι και τριτεκνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
παράθεση του εαυτού σου :Ο
τζαμάτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheEpicAvenger

Νεοφερμένος

Ο TheEpicAvenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ναι κατα λαθος το εκανα! Απλα θελω τη γνωμη σας παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια παιζουν καποιο ρολο οι παραμεθωριες περιοχες στις πανελληνιες;; οχι ετσι δεν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παιδια παιζουν καποιο ρολο οι παραμεθωριες περιοχες στις πανελληνιες;; οχι ετσι δεν ειναι;

Τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Παιδια παιζουν καποιο ρολο οι παραμεθωριες περιοχες στις πανελληνιες;;
Αυτό πρέπει να το γράψεις ΕΔΩ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Τι εννοεις?
μου ειπαν οτι οταν καποιος μενει σε παραμεθωρια περιοχη εχει καποια επιπλεον μορια..ουτε εγω το πιστεψα απλα ρωτησα για παν ενδεχομενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εμένα μου σηκώνεται το πρωί, μήπως παίρνω κάποια επιπλέον μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδες εβγαλα 16.850 στο 2ο και 4ο πεδιο! Πιστευετε οτι περναω στο τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων στο ΕΚΠΑ?


Ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι και τριτεκνος

πιστευω πως περνας ανετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Εμένα μου σηκώνεται το πρωί, μήπως παίρνω κάποια επιπλέον μόρια?


εε αυτο τ ενα π εχεις λειτουργει.... θες κ αλλα?χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμένα μου σηκώνεται το πρωί, μήπως παίρνω κάποια επιπλέον μόρια?
Ε αν παιρνουμε επιπλεον μορια για αυτο , ειμαστε κοροιδα εμεις περσι και γενικα εγω που εδωσα δυς κ δεν το ξερα ! Πιο νωρις τα λεμε αυτα μωρε αδερφε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εμένα μου σηκώνεται το πρωί, μήπως παίρνω κάποια επιπλέον μόρια?

για αυτο το λογο περνας ιατρικο σσασ χωρις αθληματα και χωρις καν να δωσεις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
για αυτο το λογο περνας ιατρικο σσασ χωρις αθληματα και χωρις καν να δωσεις πανελληνιες.

αυτους τους τροπους ομως δεν τους λενε........:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosss95

Νεοφερμένος

Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μηπως υπαρχει καποιος σπουδαστησ ή αποφοιτος του ΤΕΙ Εργθεραπειασ στην Αθηνα??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Παιδιά είναι επείγον. Ξέρω πολύ καλά για τους τοπογράφους μηχανικούς (τι είναι, τι κάνει κτλ..) αλλά έχω μια απορία.
Έχει ζήτηση στην ελλάδα; Στο εξώτερικό έχει ζήτηση;
Σας, παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος γιατί πρέπει μέχρι μεθαύριο να κάνω το μηχανογραφικό!

Παιδιά είναι επείγον. Ξέρω πολύ καλά για τους τοπογράφους μηχανικούς (τι είναι, τι κάνει κτλ..) αλλά έχω μια απορία.
Έχει ζήτηση στην ελλάδα; Στο εξώτερικό έχει ζήτηση;
Σας, παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος γιατί πρέπει μέχρι μεθαύριο να κάνω το μηχανογραφικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ποιές είναι οι επαγγελματικές προοπτικές ενός γεωλόγου ανάλογα με το μεταπτυχιακό που έχει κάνει.Υπάρχει ή διαφαίνεται να υπάρξη ζήτηση στην Ελλάδα;στο εξωτερικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ποιές είναι οι επαγγελματικές προοπτικές ενός γεωλόγου ανάλογα με το μεταπτυχιακό που έχει κάνει.Υπάρχει ή διαφαίνεται να υπάρξη ζήτηση στην Ελλάδα;στο εξωτερικό;
Ριξε μια ματια εδω: https://www.edu4u.gr/SchoolDetails.aspx?sxolh_id=287 (Αναφερεται και σε μεταπτυχιακο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ευχαριστώ catalonia :) Διάβασα και αυτό που είναι αρκετά ενθαρρυντικό: https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=6790
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ευχαριστώ catalonia :) Διάβασα και αυτό που είναι αρκετά ενθαρρυντικό: https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=6790
Τιποτα! Καλη επιτυχια με το μηχανογραφικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fredgio1995

Νεοφερμένος

Ο fredgio1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά είμαι καινούργιος στο e-steki!
Επειδή θα πάω(ως φοιτητής) στην ξάνθη ή στην κοζάνη, κατά την γνώμη σας ποια έχει καλύτερη φοιτητική ζωή;
Όταν λέω φοιτητική ζωή, εννοώ δηλαδή ξενύχτια, παρέα, κτλ...
Και κάτι τελευταίο έχει αρκετά κορίτσια;
Μιλάω, πάντως για πολυτεχνικές σχολές ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ ή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗ....
Όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει γρήγορα, είναι επείγον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top