Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,956 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 481 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σπουδές στο Πολυτεχνείο Βουκουρεστίου (Ρουμανία)

billtsolakis (Bill Tsolakis)

Φοιτητής

Ο Bill Tsolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O billtsolakis έγραψε: στις 10:15, 22-11-11:

ενδιαφέρομαι για προπτυχιακές σπουδές στο Πολυτεχνείο Βουκουρεστίου.υπάρχει μέλος του φόρουμ που να έχει σπουδάσει ή ενδιαφέρεται να σπουδάσει στο συγκεκριμένο πανεπιστήμιο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GlobalEdu.gr (Γιώργος Παπαδάκης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Γιώργος Παπαδάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O GlobalEdu.gr - έγραψε: στις 01:25, 30-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από bigfish1234
ενδιαφέρομαι για προπτυχιακές σπουδές στο Πολυτεχνείο Βουκουρεστίου.υπάρχει μέλος του φόρουμ που να έχει σπουδάσει ή ενδιαφέρεται να σπουδάσει στο συγκεκριμένο πανεπιστήμιο;
Τι ακριβώς θέλεις να σπουδάσεις στο Πολυτεχνείο του Βουκουρεστίου. Υπάρχουν αρκετά Αγγλόφωνα προγράμματα (Πολιτικός Μηχανικός, Μηχανολόγος Μηχανικός, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός κτλ.) με δίδακτρα στα 1.000 ευρώ το έτος. Τέλος, η διάρκεια σπουδών για το BSc είναι 4 έτη και για το MSc είναι 1.5- 2 έτη. Εσύ θα χρειαστείς MSc ώστε να πάρεις αυτόματα ισοτιμία από τον ΔΟΑΤΑΠ για πτυχίο Ελληνικού τμήματος του Πολυτεχνείου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια