[Ηλεκτρονική] Γενική συζητηση

GanGeD

Νεοφερμένος

Ο P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συμφωνώ! Και δεν πιστεύω ότι είναι αδικία ότι μπορούμε να δηλώσουμε σχολές της Πληροφορικής...Με το ίδιο σκεπτικό, όσοι είστε στον τομέα της Πληροφορικής γιατί να έχετε την δυνατότητα επιλογής της σχολής Αυτοματισμών? Εμάς μας διδάσκουν το μάθημα "Αρχές Αυτοματισμού", εσάς?!

GanGeD, που είστε στην ύλη και στα δύο μαθήματα?
αν εννοεις σχολειο γαμησετα..
αν εννοεις φροντηστηριο ψηφιακα τελος,επικοινωνιες τελειωνουμε 7κεφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
*απάντηση στον χρηστη "Κώστας Αγια", Κώστα, ως ηλεκτρονικοί διδασκόμαστε για της μνήμες/μικροελεγκτές/μικροεπεξεργαστές... γι' αυτό έχουμε τη δυνατότητα να δηλώσουμε και πληροφορική και παρόμοιες σχολες.[/quote]

Σου εχω απαντησει σε αλλο θεμα "Πληροφορικαριοι v.s Ηλεκτρονικοι" κατι τετοιο :P Παντως εγω πιστευω πως ειναι μια μικρη αδικια ολο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Παντως εγω πιστευω πως ειναι μια μικρη αδικια ολο αυτο.

και γω το πιστευω γιατι (πιστεψε με ) πολυ θα με συνεφερε να περασω απο πληροφορικη Α' ομαδα
πολυ περισσοτερο απο τωρα με την β ομαδα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top