Γενικό - Πρόβλημα με βαθμούς

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Να τί έγινε αυτο το τριμινο στο 2 χειροτερα μου μαθηματα, γλωσσα και αρχαια...
Στο 1 τριμινο, εγραψα γλωσσα 16,5 διαγωνισμα, και πηρα 17 στο τριμινο
στα αρχαια εγραψα 16 και μου εβαλε 16 στο τριμινο.

Αυτο το τριμινο, με γ*****ε κυριολεκτικα ο καθηγητης... Στα αρχαια πηρα μπ***λο 9,6 και στη γλωσσα εβαλε ενα θεμα για ρατσισμο π με διαλισε, και συνηθως στην γλωσσα βασιζομαι στην εκθεση για να παρω βαθμο, αλλα οταν εχει θεμα ρατσισμο παντα τα κανω σκατα. Πηρα ενα 12,5 εκει... Τωρα λογικα, οι βαθμοι μου 8α παρουν κατηφορο σιγουρα, αλλα φοβαμαι οτι θα παρουν πολλυυυ κατηφορα... Εγω βασικα θελω να μου πειτε την γνωμη σας, ποσο θα με βαλει στο 2 τριμινο? Σε ολα τα αλλα μαθηματα ειμαι ενταξει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Xμμμ κοιτα ειναι καθαρα υποκειμενικο.
Θα παρω παραδειγμα απο μενα.
Περσι ειχα πρωτο τριμηνο 19 Κειμενα και της ειχα γραψει 19 στο Διαγωνισμα Α Τριμηνου.
Στο 2ο τριμηνο την εγραψα 11 Κειμενα και με εβαλε 17.
Τωρα πανω απο 2-3 μοναδες αποκλειεται να σε κατεβασει πιστευω.
Προφορικα της λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αγορακι ειναι. Σπασικλακι αγορακι κιολας :(
Του λεω π κ π, αλλα στα αρχαια ειδικα δεν ειμαι καθολου καλος, και βασιζομαι στο να μαθω τα παντα απεξω για το διαγωνισμα. Σπανια σηκονω χερι :(
Στην γλωσσα ετσι κι ετσι.
ΑΛΛΑ, δεν ενοχλω την ταξη, μπορει να μιλαω με τους διπλα, αλλα ψιθιριζω οχι σαν τους αλλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν νομιζω να θελησει να σε χαντακωσει και σε κατεβασει πολυ.
Πιστευω γυρω στις 2-3 μοναδες οπως ειπα να σε κοψει.
Βεβαια μετραει και ο ΜΟ τμηματος.
Οι αλλοι πως γραψανε σε σχεση με σενα και σε σχεση με το προηγουμενο τριμηνο,ξερεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
στα αρχαια χειροτερα γραψανε οι περρισοτεροι, αλλα στη γλωσσα οχι. Καλα τωρα αξιζω εγω 6/10 στην εκθεση; Το αλλο τριμινο εγραψα εκθεση 8,5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aρα θα παει αναλογικα.
Μπορει να σε κατεβασει πχ ενα στα Αρχαια και 2 στη Γλωσσα.
Δυστυχως δεν μπορεις να τους προβλεψεις ευκολα τους φιλολογους σε θεματα βαθμολογιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αυτος ειναι στριμενος, τον εχω ικανο να παει και πιο κατω.
Γαμωτο τις μετακομισεις μ μεσα, τωρα θα ειχα την αλλη καθηγητρια την παλια που μου εβαζε παραπανω απο οτι εγραφα...
Αυτα εχει να αλλαζεις σχολεια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Κοίτα, άμα γενικά συμμετέχεις δεν θα στο κατεβάσει αλλά και δύσκολα θα στο ανεβάσει. Εγώ μαθηματικά είχα γράψει , γεωμετρία 19(α τρίμηνο) και τώρα έγραψα 13,5 όμως μου είπε πως δεν θα μου το κατεβάσει στο τρίμηνο. Οπότε keep walking!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

THERISTIS

Νεοφερμένος

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
τελικα τι εγινε σες κατεβασε η οχι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top