[14/5/2010] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς τα πήγατε σήμερα ;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 191)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 22 11.5%
  • Καλά

    Ψήφοι: 65 34.0%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 44 23.0%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 8 4.2%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 6 3.1%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 46 24.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δε μας το είπαν :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γειάς σας παιδιά, εύχομαι μα την σειρά μου καλή επιτυχία σε όλους σας!!!!! Πάντως θεωρώ ότι τα φετινά θέματά σας στην έκθεση κυρίως η ανάπτυξη και από ότι κατάλαβα και κάποιες απο τις ασκήσεις που έγινε ένας ψιλοχαμός τσιμπούσαν περισσότερο απο τα δικά μας πέρυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Μπράβο σου ρε φίλε........Εύγε.....Τέλεια όλα.......Πότε πρόλαβες....?
Μπράβο σου........!!!!!
Καλά αποτελέσματα....!!!!
Και δυνατά στα επόμενα....
Ευχαριστωωωω! τι ανακουφηση που μου δινεις!! ελπιζω να κανει το ιδιο και ο βαθμολογητης! :D Παμε μαθηματικα γενικης γερα!! πιστευω πιο χαλαρος θαμαι κει! :P

1.ξερετε αν στους βαθμολογητες θα δοθουν απαντησεις/οδηγιες οτανπανε να τα βαθμολογησουν?
2.το υπουργειο παιδειας δηλαδη.. θα δωσει τις ''σωστες απαντησεις'' ?
3. Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα φετος λετε?? πριν τις 18-19 του ιουνη???? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
στο 1ο ζητουμενο εγραψα :
1. τα ατομα μεσω της διαρκους επιμορφωσης ωριμαζουν πνευματικα/διευρυνουν τους πνευμ.οριζοντες κτλ κτλ
2. συμβαλλουν σαφως στην καταπολεμηση της ανεργιας αφου με την συνεχη ανανενωση των δεξιοτητων/προσοντων τους γινονται ολο και πιο χρησιμοι για πολλες νεο-δημιουργουμενες εργασιακες θεσεις..(που δημιουργυνται απτην αναπτυξη της τεχνολογιας κτλ)
3. οταν τα ατομα συνεχως επιμορφωνονται ο πολιτισμος της εκαστοτε χωρας τους σαφως αναπτυσεται και εξελισεται αφου οι χωροι των (τεχνων/γραμματων/επιστημων/τεχνολογιας κτλ) αποτελουν αντικειμενο θερμης ενασχολησης για τους πολιτες
4. συντελλουν επισης στην τονωση της εθνικης οικονομιας αφου συμβαλλουν στην αυξηση της παραγωγικοτητας στην κοινωνια..(λογω του οτι οταν ενας ανθρωπος ανανεωνει τα προσοντα του δυναται να προσφερει και περισσοτερα..)
5.καταπολεμουνται δυσαρεστα φαινομενα οπως (καταθλιψη/ψυχολογικα προβληματα/ανασφαλεια κτλ) αφου το ατομο με την δια βιου επιμορφωση του καθισταται ενα ψυχικα ισορροπιμενο και ορθως σκεπτομενο κοινωνικο ον..
6. καλλιεργουνται στο ατομο τα αισθηματα αυτοσεβασμου/αυτοεκτιμησης/αυτοπεποιθησης κτλ και γενικα αισθανεται χρησιμος και παραγωγικος στο κοινωνικο του συνολο...
7. το ατομο δεν εφησυχαζεται δεν κατανταει οκνηρο και αδρανες κτλ
8.επισης ορισμενοι επαγγελματικοι τομεις (π.χ ιατροι) ειναι σαφως αναγκαιο να βρισκονται σε αμεση επαφη με την συνεχη αυτομορφωση ( νεες μεθοδοι/νεα φαρμακα κτλ)

Στο 2ο ζητουμενο παλι,εγραψα τα εξης:
1. καταρχας ο καθε ανθρωπος οφειλει να συνειδητοποιησει την αξια της αυτομορφωσης και να την αποδεχτει
2. η φοιτηση στα πανεπιστημια/διαφορα προγραμματα εκπαιδευτικου χαρακτηρα κτλ να μην φανταζουν σαυτον σαν δραστηριοτητα που αφορα μονο τους νεους
3.το κρατος/πολιτεια πρεπει να χρηματοδοτησει ειδικα κεντρα επαγγελματικης καταρτησης των ηλικιακα μεγαλυτερων ατομων
4. να στηριξει οικονομικα ασθενεις ομαδες ατομων που ενω επιθυμουν να ανανεωσουν τις επαγγελματικες τους δεξιοτητες δεν δυνανται..
5. οι ηλικιακα μεγαλοι επισης να αναπτυξουν στενοτερη σχεση με πληροφορικη,Η/Υ,τεχνολογικα επιτευγματα ωστε να εκσυγχρονιζονται διαρκως
6.Τα ΜΜΕ μπορουν να προβαλλουν προγραμματα επαγγελματικης ενημερωσης/επιμορφωσης και ετσι τα ατομα παρακολουθωντας τα θα κερδιζουν συνεχως νεες ειδικες ισως γνωσεις για το εκαστοτε επαγγελμα τους..
7.γενικα τα ατομα να αξιοποιουν ποιοτικα τον ελευθερο χρονο τους..

AYTA!! :/


Δεν έγραψες τίποτα εκτός θέματος. Αναφέρθηκες σε νέους, ενήλικες και γέρους και έδωσες πολλά επιχειρήματα. Έγραψες μια ωραία έκθεση με σωστή επιχειρηματολογία:

Μπορούσες να γράψεις επίσης και την αυτομόρφωση μέσα στην παιδική ή την βρεφική ηλικία η οποία γίνεται μέσω της μίμισης και του παιχνιδιού.. (κατασκευαστές παιχνιδιών κατάλληλων που προάγουν την αυτοεκπαίδευση από αντίστοιχουν κατασκευαστές)... ενημέρωση και εκπαίδευση γονέων και κηδεμόνων από κοινοτικούς φορείς πως να προάγουν την αυτομόρφωση στο παιδί τους.
(δε το διάβασα αυτό από πουθενά τώρα τα σκέφτηκα και να μην τα έγραψες δε σημαίνει ότι θα σου κόψουν μονάδες αφού η επιχειρηματολογία σου είναι ολόσωστη ).

Μου άρεσε που αναφέρθηκες και σε ασθενείς ομάδες του πληθυσμού (πολύ σωστό, που δε χρησιμοποίησαν πολλοί). Μου άρεσε και η ιδέα σου για εκπαίδευση σε πληροφορική και στα πολυμέσα στην γεροντική ηλικία.

(μην σκέφτεσαι άλλο την έκθεση τα πήγες τέλεια πήγαινε forza για το επόμενο).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας παιδια
λοιπον πριν λιγη ωρα θυμηθηκα οτι η επιτηρητρια στο τελος που τραβαει την γραμη και λεει τελος στο τετραδιο που μας δινουν
το τραβηξε μια σελιδα πριν
μου ηρθε η εικονα τωρα ενω εκεινη την στιγμη το περασα στο ντουκου και νομιζα οτι εκει τελειωσα μετα θυμηθηκα οτι δν ηταν απο εκεινη την μερια
το θεμα ειναι οτι η εκθεση μου συνεχιζοντα στην επομενη σελιδα και μια αλλη ασκηση
τα εγραψα καπως μπερδεμενα αλλα δν ειμαι καλα
μπορω να ζητησω επαναθμολογηση μετα τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas0505

Νεοφερμένος

Ο kostas0505 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τελικα με την ημερομηνια τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
funker, πιστεύω πως μπορείς να τους πεις να το τσεκάρουν ξανά, ρώτα καναν καθηγητή να σου πεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τελικα με την ημερομηνια τι γινεται?
πραγματικα το σκεφτεσαι ακομα?! εννοειται πως ΤΙΠΟΤΑ δεν γινεται..! σιγα μην παρεξηγηθουν που δεν ειχαν ακομη εναν να τους ''ΘΥΜΗΣΕΙ'' οτι η 14η μαιου ηταν η μερα που διναμε εκθεση..:P:P δεν θα το προσεξουν καν...το γραπτο θα παει φυσιολογικα στα χερια τους και δεν θ δημιουργηθει απολυτως ΚΑΝΕΝΑ θεμα που φοβασαι.. οποτε..ΜΝ φοβασαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
funker, πιστεύω πως μπορείς να τους πεις να το τσεκάρουν ξανά, ρώτα καναν καθηγητή να σου πεί
πιους να πω να τσεκαρουν ?
τα θεματα δν πηγαν αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
δεν είμαι σίγουρος τι παίζει αλλά καλύτερα μίλα με κανέναν καθηγητή μη το αφήσεις για το τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Δεν έχω ακούσει για παρόμοια κατάσταση... Πώς την πάτησες έτσι ρε φίλε.. αν είναι δυνατόν... Μα κι εσύ.. Βλέπεις ότι υπάρχει άκρα μυστικότητα (κολλάνε παντού μαυρες μαλακίες να μην φαίνεται ούτε ένα στοιχείο) και πάς και γράφεις το όνομά σου; >.< .. Ρώτα κανέναν καθηγητή τι νομίζει ότι θα γίνει.. και ναί, πρέπει να χαλαρώσεις, αν και δύσκολο..

Πάντως πρόκειται για κάτι που λογικά ο διορθωτής θα είναι υποχρεωμένος να αναφέρει για να μην έχει ο ίδιος μπλεξίματα. Δεν νομίζω ότι έχει σχέση με το αν είναι αυστηρός, στριμμένος, τρελός ή όχι.

Μα ναι, εμας απο περσυ μας το χαν πει παρα πολλες φορες στο σχολειο! Και χτες μας το ξαναπαν στο φροντιστηριο, και σημερα μας το παν ξανα οι επιτηρητες!

φίλε serme, χαλάρωσε λιγάκι, δε πιστεύω να νε τόσο μαλάκας ο άλλος για να σε μηδενίσει μόνο και μόνο επειδή έγραψες ένα όνομα στο τέλος

Πιστευεις οτι προκειται περι μαλακιας; ΕΛΕΟΣ! Ειναι κανονισμος, εδω βαζουν μαυρα αυτοκολλητα για να μη φαινεται ΚΑΝΕΝΑ στοιχειο, δε γινεται να υπογραφεις με το ονομα σου, ακομα και με οποιοδηποτε ονομα (ακομα και ψευτικο)! Τα γραπτα πρεπει να ειναι απροσωπα, ακομα και το γεγονος οτι γραφει αγορι η κοριτσι μπορει να επηρεασει αρνητικα η θετικα το διορθωτη!

Αν μου επιτρέπετε να πω τη γνώμη μου πέρα από δύσκολο ή εύκολο κλπ νομίζω ότι το θέμα ήταν:
ψυχρό, νερόβραστο, ξύλινο και τυποποιημένο.

Για μενα μονο τυποποιημενο δεν ηταν... σου αφηνε περιθωρια να σκεφτεις πολλα!

Δεν σας το ειπαν?? εμας μας επριξαν μαυτην την ημ/νια..
μας ειπαν γραψτε..
''Παρασκευη 14 Μαιου 2010
Εξεταζομενο μαθημα: Νεοελληνικη γλωσσα '' :/

Και εμας το ιδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas0505

Νεοφερμένος

Ο kostas0505 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πραγματικα το σκεφτεσαι ακομα?! εννοειται πως ΤΙΠΟΤΑ δεν γινεται..! σιγα μην παρεξηγηθουν που δεν ειχαν ακομη εναν να τους ''ΘΥΜΗΣΕΙ'' οτι η 14η μαιου ηταν η μερα που διναμε εκθεση..:P:P δεν θα το προσεξουν καν...το γραπτο θα παει φυσιολογικα στα χερια τους και δεν θ δημιουργηθει απολυτως ΚΑΝΕΝΑ θεμα που φοβασαι.. οποτε..ΜΝ φοβασαι! :P
ξερω γω!!μακαρι να εχεις δικιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Η αισιοδοξία είναι η πίστη που οδηγεί στην επιτυχία. Τίποτα δεν μπορεί να γίνει χωρίς ελπίδα
Κέλλερ Έλεν
Παιδιά αυτό να το ξέρετε.........!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια δε μου πε κανεις..!
το υπουργειο παιδειας θα βγαλει καποια στιγμη τις ''σωστες'' απαντησεις?!
ή μονο μεσω φροντιστηριων μπορουμε να μαθαινουμε..?
επισης η διαφορετικοτητα στις απαντησεις που δινουν τα διαφορα φροντηστηρια παρατηρειται καθε χρονια ή μονο το δικο μας θεμα ειναι τοσο..''περιεργο''/''αμφιλεγομενο''/προσεγγισιμο απο πολλες διαφορετικες σκοπιες??

Η αισιοδοξία είναι η πίστη που οδηγεί στην επιτυχία. Τίποτα δεν μπορεί να γίνει χωρίς ελπίδα
Κέλλερ Έλεν
Παιδιά αυτό να το ξέρετε.........!!!!!!!!
+10! ακομα και αντικειμενικα ''χαλια'' να τα χει παει κανεις αν σκεφτεται μονο θετικα, επηρεαζει υπερ του την εκβαση των πραγματων..! που ξερετε?! μπορει το γραπτο σας να πεσει σε ακρως επιεικη βαθμολογητη ή να του αρεσει βρε παιδι μου! :P:clapup: οποτε μεχρι να βγουν τα results μην προδικαζετε αρνητικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
παιδια δε μου πε κανεις..!
το υπουργειο παιδειας θα βγαλει καποια στιγμη τις ''σωστες'' απαντησεις?!
ή μονο μεσω φροντιστηριων μπορουμε να μαθαινουμε..?
επισης η διαφορετικοτητα στις απαντησεις που δινουν τα διαφορα φροντηστηρια παρατηρειται καθε χρονια ή μονο το δικο μας θεμα ειναι τοσο..''περιεργο''/''αμφιλεγομενο''/προσεγγισιμο απο πολλες διαφορετικες σκοπιες??


+10! ακομα και αντικειμενικα ''χαλια'' να τα χει παει κανεις αν σκεφτεται μονο θετικα, επηρεαζει υπερ του την εκβαση των πραγματων..! που ξερετε?! μπορει το γραπτο σας να πεσει σε ακρως επιεικη βαθμολογητη ή να του αρεσει βρε παιδι μου! :P:clapup: οποτε μεχρι να βγουν τα results μην προδικαζετε αρνητικα!:)
Αγαπητέ GeoRge........Δεν ξέρω κιόλας αν το υπουργείο βγάζει τις απαντήσεις, αλλα δεν νομίζω.......Επίσης, όλα τα φροντιστήρια έχουν αποκλείσεις ως προς τις απαντήσεις που δίνουν κυρίως στην ανάπτυξη του θέματος........Εξάλλου είναι ένα τελείως υποκειμενικό ζήτημα.....Εμένα ο ένας διορθωτής μου έβαλε
16,5 και ο άλλος 14........Δεν ξέρεις τίποτα........Μπορεί να έχεις πάρει και τις 40 μονάδες, μπορεί να πάρεις και 20 και 30 και 35........Δεν είναι τίποτα σίγουρο...........Πάντως μην νοιάζεσαι για το τι έγραψες γιατί "το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω".......Πάει μπροστα.........Γι αυτό πάμε για βιολογία γενικής ή μαθηματικά.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
γεια σας παιδια
λοιπον πριν λιγη ωρα θυμηθηκα οτι η επιτηρητρια στο τελος που τραβαει την γραμη και λεει τελος στο τετραδιο που μας δινουν
το τραβηξε μια σελιδα πριν
μου ηρθε η εικονα τωρα ενω εκεινη την στιγμη το περασα στο ντουκου και νομιζα οτι εκει τελειωσα μετα θυμηθηκα οτι δν ηταν απο εκεινη την μερια
το θεμα ειναι οτι η εκθεση μου συνεχιζοντα στην επομενη σελιδα και μια αλλη ασκηση
τα εγραψα καπως μπερδεμενα αλλα δν ειμαι καλα
μπορω να ζητησω επαναθμολογηση μετα τα αποτελεσματα?

Δυστηχώς παίζει να έχεις χοντρό πρόβλημα. Η γραμμή δείχνει τα όρια του γραπτού ότιδήποτε εκτός θεωρείται πρόχειρο. Παρόλα αυτά μάλλον θα στην διορθώσουν όλη (αφού ο κάθε διορθωτής θα καταλάβει ότι το γραπτό σου συνεχίζεται (το θέμα είναι μην στο διορθώσεις κάποιος ηλίθιος.

Ότι και να έγινε ξέχνα το μη το σκέφτεσαι και πήγαινε για το άλλο

Προσωπικά την πάτησα έτσι στην γεωμετρία της 2α Λυκείου (δίναμε πανελλαδικες΄και 2α). Είχα κάνει μια άσκηση στην επόμενη ακριβώς σελίδα και αυτή που το διόρθωνε έβαλε όριο την προηγούμενο γιατί είχα αφήσει κενό μεταξύ των ασκήσεων. Το κατάλαβα γιατί ζήτησα να δω το γραπτό μου και μου την πήραν εκτός και οι 2. Η έκθεση είναι άλλο θέμα πιστεύω βγάζει μάτι ότι δε την τελειώνεις εκεί και συνεχίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
συμφωνω και παυξανω! :D μαλλον δεν δινουν (τουλαχιστον εκθεση..) αφου προκειται για υποκειμενικο μαθημα και υποκειται στην κριση του εκαστοτε βαθμολογητη καθαρα...αλλωστε αν υπηρχαν συγκεκριμενες απαντησεις-οδηγιες δεν θα ειχαμε καθε χρονο στην εκθεση αποκλισεις 10-15 μοναδων στα 100! ή και 20-25! ΕΛΕΟΣ....Αλλα ενταξει καλυτερα...μην υπαρχει μονο ΜΙΑ σωστη προσεγγιση στην εκθεση πχ...:hmm: παμε για τα Γενικης και ολα θα πανε καλα! (εσυ την πρωτη φορα που ειπες οτι σου βαλαν 16.8 ο ενας 14 ο αλλος τι περιμενες αρχικα??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
πολλα ευτραπελα τελικα μπορουν να συμβουν ,παιδια να ειστε προσεχτικοι τουλαχιστον σε τετοια διαδικαστικα θεματα ,μην σας κανει το αγχος να ξεχνατε που πατατε και που βρισκεστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πωωω δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό.. Έγραψα πάρα πολύ καλά και είναι ένα περιποιημένο γραπτό.. Ντάξει να χαλαρώσω,απο το μεσημέρι προσπαθώ.. Θα έρθω σε επικοινωνία με το σχολείο γιατί δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο..
Απλά δεν στόχευα για υψηλόβαθμη σχολή αλλά αν μηδενιστεί.. Θα πρέπει πραγματικά να κάνω τα αδύνατα δυνατά να γράψω σε όλα τα υπόλοιπα απο 85% και πάνω, κομματάκι δύσκολο.. :/:

Έχετε ακούσει για παρόμοια κατάσταση?

Λοιπόν φίλε εσύ να ασχοληθείς με τις εξετάσεις και με τίποτα άλλο (δεν γίνεται τίποτα) το γραπτό απαγορεύεται να ανοιχτεί μέχρι να το ανοίξουν οι διορθωτές.

Πάρε τηλέφωνο σε ένα από τα 3
210-344-2506, 210-344-2508, 210-344-2520 τηλέφωνα και πες ότι θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με τις πανελλαδικές και θα σε συνδέσουν στο κατάλληλο γραφείο και πες το πρόβλημα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
συμφωνω και παυξανω! :D μαλλον δεν δινουν (τουλαχιστον εκθεση..) αφου προκειται για υποκειμενικο μαθημα και υποκειται στην κριση του εκαστοτε βαθμολογητη καθαρα...αλλωστε αν υπηρχαν συγκεκριμενες απαντησεις-οδηγιες δεν θα ειχαμε καθε χρονο στην εκθεση αποκλισεις 10-15 μοναδων στα 100! ή και 20-25! ΕΛΕΟΣ....Αλλα ενταξει καλυτερα...μην υπαρχει μονο ΜΙΑ σωστη προσεγγιση στην εκθεση πχ...:hmm: παμε για τα Γενικης και ολα θα πανε καλα! (εσυ την πρωτη φορα που ειπες οτι σου βαλαν 16.8 ο ενας 14 ο αλλος τι περιμενες αρχικα??)
mmmmmm εγώ περίμενα κανένα 15 με 15 μισό.......αν και στην έκθεση έγραφα πάρα πάρα πολλά, είχα ιδέες και τις διατύπωνα σωστά όπως μου έλεγε η καθηγήτρια, το θέμα που έβαλαν πέρσυ ήταν πολύ μ@@@@@......και έτσι αναπαρήγαγα όλο τα ίδια και τα ίδια.......ασε που δεν είχα συνδέσει καθόλου τα υποερωτήματα μεταξύ τους.........Και ήταν επομένως ένα μάθημα που έκρινε την "πορεία μου" όπως και η φυσική κατ. και μου στέρησαν την ιατρική.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top