Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Ας πω και εγω τα δικά μου και θέλω και απόψεις για μια θέση.

1. Πληροφορικής ΟΠΑ
2. Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ
3. Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας
4. Στατιστικής ΟΠΑ, περνάω με σχεδόν 360 παραπάνω μόρια
5. Οικονομικών Επιστημων ΕΚΠΑ
6. Πληροφορικής Πειραιώς
7. Ψηφιακών συστημάτων Πειραιώς
8. Οικονομικής Επιστήμης Πειραιώς
9. Στατιστικής και ασφαλιστικής Πειραιώς, περνάω με σχεδόν 800 παραπάνω μόρια
απο εδω και κάτω διάφορα τμήματα λογιστικής και διοίκησης επιχειρήσεων σε ΤΕΙ Αθήνας και ΤΕΙ Πειραία που περνάω σε όλα...

Σχεδόν σε όλα τα τμήματα που γράφω, πρέπει να πέσουν κάπως οι βάσεις για να τα πιάσω, και στο μηχανικών να πέσει γύρω στα 150 μόρια. Αλλά αυτή την 3η επιλογή, να την βάλω εκεί ή πιο χαμηλά; Ναι με ενδιαφέρει η πληροφορική και οτι σχετίζεται με αυτήν αλλά φοβάμαι μήπως κάνω βλακεία και πρέπει να μπει πιο κάτω...
Οσον αφορα την πληροφορικη,απο τει θα εχεις περισσοτερο πρακτικη προσεγγιση,απο πανεπιστημιο θα την μελετησεις (και) σαν επιστημη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Οσον αφορα την πληροφορικη,απο τει θα εχεις περισσοτερο πρακτικη προσεγγιση,απο πανεπιστημιο θα την μελετησεις (και) σαν επιστημη.
Αν μπω πληροφορική σε ΑΕΙ, που η αλήθεια είναι οτι δεν το νομίζω, ας την μελετήσω και σαν επιστήμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Αν θες πανεπιστημιο ,αναθεωρησε το μηχανογραφικο σου.Συμφωνα με το τωρινο και σε συνδυασμο με τα μορια σου ,καταληγεις στην 3η επιλογη σου κατα 99%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αν θες πανεπιστημιο ,αναθεωρησε το μηχανογραφικο σου.Συμφωνα με το τωρινο και σε συνδυασμο με τα μορια σου ,καταληγεις στην 3η επιλογη σου κατα 99%.
Σύμφωνα με τον παραπάνω συνδιασμό, το ξέρω οτι καταλήγω στην 3η επιλογή... Αλλάζω σειρά και αν είμαι τυχερή καταλήγω στα ψηφιακά, διαφορετικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Σύμφωνα με τον παραπάνω συνδιασμό, το ξέρω οτι καταλήγω στην 3η επιλογή... Αλλάζω σειρά και αν είμαι τυχερή καταλήγω στα ψηφιακά, διαφορετικά....

Γιατί δε βάζεις Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιών στη Τρίπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Γιατί δε βάζεις Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιών στη Τρίπολη;
Γιατί θέλω μόνο Αθήνα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ποσα μορια εβγαλες?
Το έχω πει τόσες φορές που μερικοί το έχουν μάθει απέξω :P
Δεν το ξαναλέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
1)Δημοσιας Διοικησης Παντειου
2)Νηπιαγωγων Πατρας
3)Δημοτικης εκπαιδευσης Πατρας

Και μετα δεν ξερω τι αλλο θα βαλω γιατι περναω ανετα στην 1η επιλογη.

Ειναι δυσκολο να κανουμε το μηχανογραφικο;Γιατι μου λενε να το κανω με τη βοηθεια καποιου καθηγητη και αναρωτιεμαι αν εχει καμια παγιδα και αν δεν ειναι τοσο απλο οσο νομιζα.Τι βηματα ακολουθουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια μια χαζη απορια για το μηχανογραφικο μου,επειδη θα το κανω μονη μου πρωτη φορα

Εχω βγαλει 13.649 μορια και θελω να περασω Δημοσια Διοικηση Παντειου που περσι ειχε 12.000+ μορια.
Βαζω λοιπον αυτη τη σχολη πρωτη και μετα θα βαλω αλλες με λιγοτερα μορια.Δεν παιζει να γινει κατι και να περασω στη δευτερη επιλογη ετσι;Εννοω οκ τη σχολη λογικα την πιανω αλλα λογω μηχανογραφικου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Παιδια μια χαζη απορια για το μηχανογραφικο μου,επειδη θα το κανω μονη μου πρωτη φορα

Εχω βγαλει 13.649 μορια και θελω να περασω Δημοσια Διοικηση Παντειου που περσι ειχε 12.000+ μορια.
Βαζω λοιπον αυτη τη σχολη πρωτη και μετα θα βαλω αλλες με λιγοτερα μορια.Δεν παιζει να γινει κατι και να περασω στη δευτερη επιλογη ετσι;Εννοω οκ τη σχολη λογικα την πιανω αλλα λογω μηχανογραφικου.
Αν η βαση ανεβει θα περασεις στην δευτερη κατα σειρα επιλογη, αν δεν πιασεις τη δευτερη θα πας στην τριτη κ.ο.κ.Λογικα ομως την πιανεις τη σχολη σου μην αγχωνεσαι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Πάμε,ξεκινήστε να μαρτυράτε τα οριστικοποιημένα σας :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristarac

Νεοφερμένος

Ο xristarac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
(1) Ναυπηγών ΜΜ
(2) ΜΜ ΕΜΠ
(3) ΜΜ Πατρα
(4) ΜΜ Βόλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InMathWeTrust

Νεοφερμένος

Ο InMathWeTrust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
(1) Μαθηματικό Αθηνών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Απ' ότι φαίνεται δε θέλεις να φύγεις από Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Απ' ότι φαίνεται δε θέλεις να φύγεις από Αθήνα.

Ναι, προτιμώ να παραμείνω εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Η justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Δήλωσε κανείς στην παρέα Εμποροπλοιάρχων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
1)ΔΕΤ ΟΠΑ
2)ΛΟΧΡΗ ΟΠΑ
3)ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΚΠΑ
4)ΟΔΕ ΟΠΑ
5)ΟΙΚ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ
6)ΤΡΑΠΕΖΙΚΑ ΠΑΠΕΙ
7)ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΟΠΑ
8 )ΟΔΕ ΠΑΠΕΙ
9)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΝΟΜΙΚΗΣ
10%[6%] στο 1)2) θα κάτσει ,θα δείξει.Καλά αποτελέσματα.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
1)ΔΕΤ ΟΠΑ
2)ΛΟΧΡΗ ΟΠΑ
3)ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΚΠΑ
4)ΟΔΕ ΟΠΑ
5)ΟΙΚ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ
6)ΤΡΑΠΕΖΙΚΑ ΠΑΠΕΙ
7)ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΟΠΑ
8 )ΟΔΕ ΠΑΠΕΙ
9)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΝΟΜΙΚΗΣ
10%[6%] στο 1)2) θα κάτσει ,θα δείξει.Καλά αποτελέσματα.8)
Καλη επιτυχια ρε γυπα μανωλη:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:.
Θα εκανα και εγω για εφαρμοσμενα μαθηματικα κρητης αλλα τελικα δεν εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top