DAB και αποβλάκωση των νέων

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
κανεις δεν ειπε οτι ζηλευουν του ελληνες. αντιθετως, παντα οι ελληνες ηταν σεβαστοι στους κυκλους των διανοουμενων, ειτε ως μαχητες-στρατιωτες ("δεν πολεμουν οι ελληνες σαν ηρωες, αλλα οι ηρωες σαν ελληνες") αλλά και ως διανοητές και φιλοσοφοι. κανεις δεν ειπε οτι μας ζηλευουν. ειπε ο ξεχ οτι οι αρχαιοι ελληνες ασχοληθηκαν πρωτοι με λογικά συντεταγμενη φιλοσοφικη σκεψη, θατρο, αστρονομια, επιστημες κτλ.
ακομα και να μην ηταν πρωτοι σε αυτά, σίγουρα "εδωσαν ρεστα"... οπότε όχι, δεν μας ζηλευουν. αλλά ας μην παμε και στο άλλο άκρο ώστε να μην αποδιδουμε τα ευσημα σε αυτους που τα αξιζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για ποια φώτα; Πορείας ή μεσαία; :P Ο νεοπλουτισμός είναι παγκόσμιο φαινόμενο. Απλά στην Ελλάδα ήρθε με τη γνωστή ρήση του Χάρυ Κλυν: "όταν οι άλλοι τρώγανε βατόμουρα εμείς είχαμε χοληστερίνη". Τροφή για σκέψη.

Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά τα γλέντια επί πασόκ δεν τα έχει δει κανένας εκτός Ελλάδος.

Ναι. Και τώρα να υποθέσω την πληρώνουμε από ζήλεια των ξένων για τα όσα μεγάλα έκαναν οι προγονοί μας; Και, φυσικά, το ξέρουμε ότι είναι πρόγονοί μας γιατί το δείχνουν οι αναλύσεις DNA που κάναμε! 100% ταύτιση μάλιστα.

105% μάλιστα γιατί εμείς είμαστε και βελτιωμένη έκδοση. Είμαστε οι καλύτεροι, χτίσαμε παρθενώνες, ας αράξουμε λοιπόν για άλλους δυο αιώνες.

κανεις δεν ειπε οτι ζηλευουν του ελληνες. αντιθετως, παντα οι ελληνες ηταν σεβαστοι στους κυκλους των διανοουμενων, ειτε ως μαχητες-στρατιωτες ("δεν πολεμουν οι ελληνες σαν ηρωες, αλλα οι ηρωες σαν ελληνες") αλλά και ως διανοητές και φιλοσοφοι. κανεις δεν ειπε οτι μας ζηλευουν. ειπε ο ξεχ οτι οι αρχαιοι ελληνες ασχοληθηκαν πρωτοι με λογικά συντεταγμενη φιλοσοφικη σκεψη, θατρο, αστρονομια, επιστημες κτλ.
ακομα και να μην ηταν πρωτοι σε αυτά, σίγουρα "εδωσαν ρεστα"... οπότε όχι, δεν μας ζηλευουν. αλλά ας μην παμε και στο άλλο άκρο ώστε να μην αποδιδουμε τα ευσημα σε αυτους που τα αξιζουν.

Μ'αρέσεις γιατί αν και σου διέφυγε η τρολιά υπερασπίστηκες το φίλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Πάντως αν σκεφτείτε οτι μια εποχή η νεολαία μίλαγε επι μήνες για : Harlem shake , Ai se eu te pego . Gangnam style ,Πουλάκι τσίου και Φωτιά με Φωτιά

ενω φέτος μονο το Dab

μπορω να πω βελτιώθηκε η κατάσταση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Πάντα είχα την απορία; Πώς γίνεται να είμαστε απόγονοι ενώ μεσολάβησε Βυζαντινή περίοδος και μετανάστευση λαών; :P

γιαυτο είμαστε απόγονοι των αρχαιων ελληνων και όχι "αρχαιοι ελληνες". αναμιξεις λαων φυσικα και εγιναν. αλλά ο ελλαδικος χωρος ειναι από τους λίγους που επηρεάστικε αμελητέα. λόγος είναι πως οι προσμιξεις εγιναν κυριως μεταξυ ευρωπαιων (λογο ρατσισμου)

Μ'αρέσεις γιατί αν και σου διέφυγε η τρολιά υπερασπίστηκες το φίλο.

ή υπερασπιστηκα τον φίλο κανοντας τρολ-ception
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Πάντως αν σκεφτείτε οτι μια εποχή η νεολαία μίλαγε επι μήνες για : Harlem shake , Ai se eu te pego . Gangnam style ,Πουλάκι τσίου και Φωτιά με Φωτιά

ενω φέτος μονο το Dab

μπορω να πω βελτιώθηκε η κατάσταση :P

Πουλάκι τσιου και Φωτιά με Φωτιά.. :P Τέχνη όχι αστεία. Μάκης Δημάκης. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Πάντως αν σκεφτείτε οτι μια εποχή η νεολαία μίλαγε επι μήνες για : Harlem shake , Ai se eu te pego . Gangnam style ,Πουλάκι τσίου και Φωτιά με Φωτιά

ενω φέτος μονο το Dab

μπορω να πω βελτιώθηκε η κατάσταση :P


το χαρλεμ σεηκ μαρεζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πάντα είχα την απορία; Πώς γίνεται να είμαστε απόγονοι ενώ μεσολάβησε Βυζαντινή περίοδος και μετανάστευση λαών; :P
Δεν είμαστε. Αναλύσεις DNA δείχνουν ότι στην πραγματικότητα μοιάζουμε λίγο-πολύ όλοι με όλους.
Αλλά και να μην είχε προχωρήσει τόσο η τεχνολογία, δε θέλει πολύ μυαλό για να σκεφτείς ότι όταν έκαναν αποικίες οι αρχαίοι, τους λαούς που ήταν εκεί πριν από αυτούς δεν τους έδιωξαν, δεν τους αφάνισαν, αλλά τους αφομοίωσαν. Ήδη από τότε δε μπορούμε να μιλάμε για καθαρότητες κτλ.

κανεις δεν ειπε οτι ζηλευουν του ελληνες. αντιθετως, παντα οι ελληνες ηταν σεβαστοι στους κυκλους των διανοουμενων, ειτε ως μαχητες-στρατιωτες ("δεν πολεμουν οι ελληνες σαν ηρωες, αλλα οι ηρωες σαν ελληνες") αλλά και ως διανοητές και φιλοσοφοι. κανεις δεν ειπε οτι μας ζηλευουν. ειπε ο ξεχ οτι οι αρχαιοι ελληνες ασχοληθηκαν πρωτοι με λογικά συντεταγμενη φιλοσοφικη σκεψη, θατρο, αστρονομια, επιστημες κτλ.
ακομα και να μην ηταν πρωτοι σε αυτά, σίγουρα "εδωσαν ρεστα"... οπότε όχι, δεν μας ζηλευουν. αλλά ας μην παμε και στο άλλο άκρο ώστε να μην αποδιδουμε τα ευσημα σε αυτους που τα αξιζουν.
Ήταν ειρωνικό. Πέρα από αυτό, είναι σαφές, νομίζω, πως τα ευσημα δεν τα αξίζουμε εμείς, αλλά αυτοί που τα έκαναν. Εμείς αξίζουμε εύσημα για τα δικά μας επιτεύγματα (χαχα)!

Α! Και κάτι ακόμη. Το πλήθος, ο λαουτζίκος, ακόμη και τότε χαζοέφερνε και πίστευε σε όμορφα λόγια. Τα μυαλά και οι μεγάλοι επιστήμονες δεν ήταν πολλοί. Το ίδιο ισχύει και σήμερα. Αλλά, πλέον πιστεύω ότι μιλάμε για χαρακτηριστικά των ανθρώπων και όχι των ελλήνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Δεν είμαστε. Αναλύσεις DNA δείχνουν ότι στην πραγματικότητα μοιάζουμε λίγο-πολύ όλοι με όλους.
Αλλά και να μην είχε προχωρήσει τόσο η τεχνολογία, δε θέλει πολύ μυαλό για να σκεφτείς ότι όταν έκαναν αποικίες οι αρχαίοι, τους λαούς που ήταν εκεί πριν από αυτούς δεν τους έδιωξαν, δεν τους αφάνισαν, αλλά τους αφομοίωσαν. Ήδη από τότε δε μπορούμε να μιλάμε για καθαρότητες κτλ.

Ήταν ειρωνικό. Πέρα από αυτό, είναι σαφές, νομίζω, πως τα ευσημα δεν τα αξίζουμε εμείς, αλλά αυτοί που τα έκαναν. Εμείς αξίζουμε εύσημα για τα δικά μας επιτεύγματα (χαχα)!

Α! Και κάτι ακόμη. Το πλήθος, ο λαουτζίκος, ακόμη και τότε χαζοέφερνε και πίστευε σε όμορφα λόγια. Τα μυαλά και οι μεγάλοι επιστήμονες δεν ήταν πολλοί. Το ίδιο ισχύει και σήμερα. Αλλά, πλέον πιστεύω ότι μιλάμε για χαρακτηριστικά των ανθρώπων και όχι των ελλήνων.

ναι, αλλά εβραίοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είμαστε. Αναλύσεις DNA δείχνουν ότι στην πραγματικότητα μοιάζουμε λίγο-πολύ όλοι με όλους.
Αλλά και να μην είχε προχωρήσει τόσο η τεχνολογία, δε θέλει πολύ μυαλό για να σκεφτείς ότι όταν έκαναν αποικίες οι αρχαίοι, τους λαούς που ήταν εκεί πριν από αυτούς δεν τους έδιωξαν, δεν τους αφάνισαν, αλλά τους αφομοίωσαν. Ήδη από τότε δε μπορούμε να μιλάμε για καθαρότητες κτλ.

Nope.

Grecoromans σε μεγάλο ποσοστό και μικρότερα ποσοστά Σλάβων, Κελτών και Αράβων. Το πιο εντυπωσιακό είναι οι Ιταλοί. Λιγότερο Ρωμαίοι και από εμάς. Αλλά και οι Αλβανοί, σχεδόν ολόιδιο DNA. Προτείνω να βγουν από την λίστα της ΧΑ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ειδικά για κάποιους ανθρώπους που πραγματικά (έχουν μάθει να) μισούν κάποια φύλα, να δουν ότι δεν απέχουν και τόσο μεταξύ τους. Πώς θα ένιωθαν αν το μάθαιναν; Δωράκι το test! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειδικά για κάποιους ανθρώπους που πραγματικά (έχουν μάθει να) μισούν κάποια φύλα, να δουν ότι δεν απέχουν και τόσο μεταξύ τους. Πώς θα ένιωθαν αν το μάθαιναν; Δωράκι το test! :P

Υπάρχει μια εταιρία στην Αγγλία που στέλνεις μια φιάλη σάλιο και του κάνουν γενετική ανάλυση και μπορούν να προσδιορίσουν που ζούσανε οι προγονοί σου μέχρι και 1000 γενιές πίσω. Θα είχε φάση να το κάνουν το τεστ όλοι οι Χρυσαυγήτες, τα αποτελέσματα θα είχαν πλάκα και πολλοί θα αλλάζανε απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Υπάρχει μια εταιρία στην Αγγλία που στέλνεις μια φιάλη σάλιο και του κάνουν γενετική ανάλυση και μπορούν να προσδιορίσουν που ζούσανε οι προγονοί σου μέχρι και 1000 γενιές πίσω. Θα είχε φάση να το κάνουν το τεστ όλοι οι Χρυσαυγήτες, τα αποτελέσματα θα είχαν πλάκα και πολλοί θα αλλάζανε απόψεις.
Πιο πιθανό να αυτοκτονουσαν. Για να μπορείς να αλλάξεις αποψεςι, προϋποθέτει από πίσω πολλά πραγματα που στους περισσότερους από αυτους, αν όχι σε ολους, λείπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franciscus

Νεοφερμένος

Ο Franciscus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Stavento ίδια κατηγορία με τον Eminem; What the fuck dude. :P
Δεν τους έβαλα στην ίδια κατηγορία.Stavento είπα είναι Έλληνας αξιόλογος καλλιτέχνης,τον Εμινεμ τον ανέφερα στις ξένες επιλογές.

Πρωτον. Το ελληνικο χιπ χοπ και ραπ δεν ειναι ο υπο και ο σνικ. Υπηρχαν και υπαρχουν αξιολογοτατοι ελληνες ραπερ και χιπ χοπ μπαντες (ffc, ιρατους, ταφ λαθος κλπ). Disclaimer δεν ακουω ιδιαιτερα ραπ, αλλα απο τα λιγα που ξερω εμενα αυτη ειναι η αποψη μου.

Δευτερον. Αυτα τα 13-18χρονα. Να εγω ας πουμε, σε λιγο κλεινω τα 18. Ξαφνικα και ως δια μαγειας θα αποκτησω κριτικη σκεψη γιατι θα αρχισω να βγαινω απο την ηλικιακη αυτη ομαδα; η μηπως εννοεις οτι δε θα αποκτησω (και δεν εννοω μονο εγω προφανως αλλα και ο καθε τωρινος εφηβος) ποτε κριτικη ικανοτητα, και αρα η ανθρωποτητα ειναι καταδικασμενη γιατι καποια στιγμη εσεις οι μεγαλυτεροι και καλλιεργημενοι θα πεθανετε και θα μεινουν σ αυτη τη χωρα μονο τα τουβλα;

Πρώτον,το μεγαλύτερο ποσοστό των νέων ακούει σνικ,υπο κλπ.
Δεύτερον,δεν είπα ότι θα αποκτήσουν οι νέοι κριτική σκέψη μόλις βγουν από αυτή την ηλικιακή ομάδα.Πολύ πιθανό οι περισσότεροι να μείνουν τούβλα.Πες μου εσύ όταν ένα παιδί 16-17-18 χρονών μασάει κάθε ηλιθιότητα,την υιοθετεί και η ίδια συμπεριφορά παρουσιάζεται και στα 12χρονα,δεν υπάρχει πρόβλημα;
Να σου πω πως και εγώ 18 είμαι.

Πάντως αν σκεφτείτε οτι μια εποχή η νεολαία μίλαγε επι μήνες για : Harlem shake , Ai se eu te pego . Gangnam style ,Πουλάκι τσίου και Φωτιά με Φωτιά

ενω φέτος μονο το Dab

μπορω να πω βελτιώθηκε η κατάσταση :P

Ξεχνάς ferrari,maradona,colombiano..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Πρώτον,το μεγαλύτερο ποσοστό των νέων ακούει σνικ,υπο κλπ.
Δεύτερον,δεν είπα ότι θα αποκτήσουν οι νέοι κριτική σκέψη μόλις βγουν από αυτή την ηλικιακή ομάδα.Πολύ πιθανό οι περισσότεροι να μείνουν τούβλα.Πες μου εσύ όταν ένα παιδί 16-17-18 χρονών μασάει κάθε ηλιθιότητα,την υιοθετεί και η ίδια συμπεριφορά παρουσιάζεται και στα 12χρονα,δεν υπάρχει πρόβλημα;
Να σου πω πως και εγώ 18 είμαι.
Δεν πολυψηνομαι να επεκταθω, δεν ξερω με τι παιδια κανεις παρεα, εγω δεν ξερω ΚΑΝΕΝΑΝ που να ακουει σοβαρα υπο και σνικ. Περισσοτερο για χαβαλε σε κανα παρτι η απλα τα κοροιδευουν. Ολοι γνωριζουν οτι δεν προκειται για ποιοτικη μουσικη, και δεν ειναι καθολου λιγοι αυτοι που την κατακρινουν.

Τωρα οταν μιλαμε για κριτικη σκεψη στην εφηβεια γενικα εννοουμε πολυ στοιχειωδη πραγματα. Και δε λεω οτι δεν υπαρχει κι αυτο που λες εσυ. Απλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα, δεν παμε κατα διαολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
οι περισσοτεροι που εχουν ελληνικη ραπ για κυριο ακουσμα σε αυτη την ηλικια ΔΕΝ ακουνε υπο, σνικ, λαιτ και τα υπολοιπα σουξου μουξου τετοια. υπαρχουν απειρα αλλα σχηματα για καθε ειδος, απο socially conscious ραπ(social waste), trap(Joker2Face) εως battle rap(RNS,BDC) και ρεαλιστικο ραπ(Λεξ, Τζαμαλ). δεν ειναι λοιπον ρεαλιστικη προσεγγιση να λες οτι οι περισσοτεροι ακουνε τα εν λογω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ όταν ήμουνα 18 πάντως άκουγα Ημισκούμπρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ 17-18 είχα πιάσει το έντεχνο νομίζω.. και συνέχιζα να ακούω όπως και τα προηγούμενα χρόνια classic και alternative rock. Αλλά, ήμουν πολύ κολλημένη τότε και υποτιμούσα όσους άκουγαν υπό-κουλτούρα, όπως έλεγα. Είχα θεματάκια, ξέρω.
Τα ημισκούμπρια άρχισαν να μου αρέσουν από φέτος, παλιά τους υποτιμούσα κι αυτούς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα Ημισκούμπρια ήταν το μόνο ραπ συγκρότημα που άκουγα κυρίως επειδή δεν παίρναν τον εαυτό τους πολύ στα σοβαρά και όλα τα τραγούδια τους ήταν σατυρικά. Αντικατόπτριζαν στο 100% το mindset του Έλληνα των 90ς. Rock δεν άκουγα πιο μικρός γιατί ο θεολόγος μας έβαζε κάτι χριστιανικά βίντεο που δείχνανε κάτι τύπους που επειδή ακούγαν KISS και Μetallica είχαν γίνει σατανιστές και είχαν καταστρέψει την ζωή τους (λολ) και μας είχε ψιλοτρομοκρατήσει. Αργότερα άρχισα να ακούω Linkin Park και Iron Maiden και αναθεώρησα προφανώς. Έχω βέβαια καιρό ακόμα να γίνω σατανιστής οπότε το wager με τον θεολόγο δεν έχει τελειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τους είχα για βλάκες επειδή είχα ακούσει μόνο αυτά:



και τα θεωρώ ακόμη ηλίθια. Εντάξει, δεν απέχουν και πολύ από tus ή ένα από vegas που κάτι έλεγε πάλι ότι θέλει να πάει με τη μαμά της (?).

Έχουν κάποια πανέξυπνα, με πετυχημένο χιούμορ που τα έμαθα φέτος. :P
πχ αυτά τα δύο:

απλά πανέξυπνα!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top