[Θερινή Προετοιμασία] Πανελλήνιες 2017

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ πραγματικά .Με συγκίνησες με την πράξη σου αυτή .

Είναι που δεν με ξέρεις, αν με ήξερες δεν θα σε παραξένευε καθόλου:P:whistle: ( :redface: )
Καλή δύναμη! Εύχομαι να μπεις στην ψυχολογία ( πρέπει να είναι καταπληκτική σχολή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASSO22

Νεοφερμένος

Η VASSO22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Είναι που δεν με ξέρεις, αν με ήξερες δεν θα σε παραξένευε καθόλου:P:whistle: ( :redface: )
Καλή δύναμη! Εύχομαι να μπεις στην ψυχολογία ( πρέπει να είναι καταπληκτική σχολή)
Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomMpak

Νεοφερμένος

Ο TomMpak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αυτό μπορείς και να το καταλάβεις από την αρχή αν δηλαδή θα πρέπει να κάνεις με συζυγή. Κοιτάς τον μεγιστοβάθμιο όρο μέσα στην ρίζα, κοιτάς πως βγαίνει εκτός ανάλογα με το που τείνει το χ και αν μηδενίζεται με τον άλλο όρο εκτός ρίζας κάνεις συζυγή. (δεν μπορώ να στο δώσω γραπτά να το καταλάβεις καλύτερα)
Το ξέρω αλλά επειδή στην ουσία το λύνεις με το μυαλό στα γρήγορα γι αυτό και θέλει εξάσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Γεια σας παιδια φετος εδωσα πανελληνιες και συγκεντρωσα 14.280 μορια απο το 3ο πεδιο αλλα δυστηχως δεν περασα πουθενα...Φετος θα ξαναδωσω στο ιδιο πεδιο αλλα σκεφτομαι να ανοιξω και το 2ο επιλεγοντας Μαθηματικα Κατ....Το ερωτημα μου ειναι μηπως ειναι αργα για τα Μαθηματικα;....στα υπολοιπα μαθηματα βρισκομαι σε ενα ικανοποιητικο επιπεδο δλδ δεν εχω κενα

εξαρτάται την σχολή στην οποία θα στοχεύσεις. Ένα 10/20 στα μαθηματικά, με μπόλικο διάβασμα, πιθανόν να το καταφέρεις. Αν μας πεις ποιες σχολές θα σε ενδιέφεραν, μπορούμε να βοηθήσουμε.

edit: καλά από πότε ήταν το μήνυμα που απάντησα; Σόρρυ για το σπαμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Στιγμές όπως αυτή σκέφτομαι τι καλά έκανα και έγινα μέλος:P
Λοιπόν, φέτος ξαναδίνω πανελλήνιες με στόχο Ιατρική. Βέβαια μου αρέσουν σχεδόν όλες οι σχολές του 3ου πεδίου, οπότε και να μην περάσω εκεί, ναι μεν θα στενοχωρηθώ, αλλά δε θα είναι και η καταστροφή του κόσμου.
Πέρυσι, έδινα και Μαθηματικά για να έχω περισσότερες επιλογές στο μηχανογραφικό. Επειδή όμως χρειαζόμουν πολύ διάβασμα για αυτό το μάθημα, σιγά σιγά άφηνα τη βιολογία και τελικά έφτασα σε σημείο να πρέπει να αφήσω εκτός προγράμματος ένα από τα δύο. Όπως ήταν φυσικό κράτησα τα μαθηματικά γιατί είχα τόσα κενά στη βιολογία που δεν με έπαιρνε ο χρόνος να τα καλύψω.
Έτσι, έχω το εξής δίλημμα: να δώσω φέτος και μαθηματικά ή να επικεντρωθώ μόνο στα μαθήματα του 3ου πεδίου;
Να σημειώσω ότι από 2ο πεδίο με ενδιαφέρουν μόνο γύρω στις 3-4 σχολές. (Έχω σκεφτεί πολλά υπέρ και κατά, αλλά θα ήθελα και τη δική σας γνώμη:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Στιγμές όπως αυτή σκέφτομαι τι καλά έκανα και έγινα μέλος:P
Λοιπόν, φέτος ξαναδίνω πανελλήνιες με στόχο Ιατρική. Βέβαια μου αρέσουν σχεδόν όλες οι σχολές του 3ου πεδίου, οπότε και να μην περάσω εκεί, ναι μεν θα στενοχωρηθώ, αλλά δε θα είναι και η καταστροφή του κόσμου.
Πέρυσι, έδινα και Μαθηματικά για να έχω περισσότερες επιλογές στο μηχανογραφικό. Επειδή όμως χρειαζόμουν πολύ διάβασμα για αυτό το μάθημα, σιγά σιγά άφηνα τη βιολογία και τελικά έφτασα σε σημείο να πρέπει να αφήσω εκτός προγράμματος ένα από τα δύο. Όπως ήταν φυσικό κράτησα τα μαθηματικά γιατί είχα τόσα κενά στη βιολογία που δεν με έπαιρνε ο χρόνος να τα καλύψω.
Έτσι, έχω το εξής δίλημμα: να δώσω φέτος και μαθηματικά ή να επικεντρωθώ μόνο στα μαθήματα του 3ου πεδίου;
Να σημειώσω ότι από 2ο πεδίο με ενδιαφέρουν μόνο γύρω στις 3-4 σχολές. (Έχω σκεφτεί πολλά υπέρ και κατά, αλλά θα ήθελα και τη δική σας γνώμη:))

Hμουν και εγω και στα 2 πεδια φετος(2ο και 3ο ) και οντως ηταν καπως κουραστικο να ασχολουμαι με 5 μαθηματα, ενω πολλοι αλλοι ειχαν 4!Ομως και παλι σου προτεινω να δωσεις και μαθηματικα!Οι επιλογες που θα εχεις θα ειναι πολυ περισσοτερες...σκεψου αν γινει μια στραβη(παντα πρεπει να σκεφτομαστε ολα τα σεναρια) θα ηθελες να περασεις σε μια σχολη του 2ου πεδιου ή να ξαναδωσεις για 3η φορα πανελληνιες;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Hμουν και εγω και στα 2 πεδια φετος(2ο και 3ο ) και οντως ηταν καπως κουραστικο να ασχολουμαι με 5 μαθηματα, ενω πολλοι αλλοι ειχαν 4!Ομως και παλι σου προτεινω να δωσεις και μαθηματικα!Οι επιλογες που θα εχεις θα ειναι πολυ περισσοτερες...σκεψου αν γινει μια στραβη(παντα πρεπει να σκεφτομαστε ολα τα σεναρια) θα ηθελες να περασεις σε μια σχολη του 2ου πεδιου ή να ξαναδωσεις για 3η φορα πανελληνιες;; :hmm:

Βασικά δίνω για 3η φορά (παράληψις μου:P)
Απλά φοβάμαι μη γίνει πάλι το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Στιγμές όπως αυτή σκέφτομαι τι καλά έκανα και έγινα μέλος:P
Λοιπόν, φέτος ξαναδίνω πανελλήνιες με στόχο Ιατρική. Βέβαια μου αρέσουν σχεδόν όλες οι σχολές του 3ου πεδίου, οπότε και να μην περάσω εκεί, ναι μεν θα στενοχωρηθώ, αλλά δε θα είναι και η καταστροφή του κόσμου.
Πέρυσι, έδινα και Μαθηματικά για να έχω περισσότερες επιλογές στο μηχανογραφικό. Επειδή όμως χρειαζόμουν πολύ διάβασμα για αυτό το μάθημα, σιγά σιγά άφηνα τη βιολογία και τελικά έφτασα σε σημείο να πρέπει να αφήσω εκτός προγράμματος ένα από τα δύο. Όπως ήταν φυσικό κράτησα τα μαθηματικά γιατί είχα τόσα κενά στη βιολογία που δεν με έπαιρνε ο χρόνος να τα καλύψω.
Έτσι, έχω το εξής δίλημμα: να δώσω φέτος και μαθηματικά ή να επικεντρωθώ μόνο στα μαθήματα του 3ου πεδίου;
Να σημειώσω ότι από 2ο πεδίο με ενδιαφέρουν μόνο γύρω στις 3-4 σχολές. (Έχω σκεφτεί πολλά υπέρ και κατά, αλλά θα ήθελα και τη δική σας γνώμη:))

Δώσε και μαθηματικά αλλά επικέντρωσε το διάβασμα σου στη βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ δε συμφωνώ με το να δίνει κανείς και Μαθηματικά και Βιολογία. Όσοι το έκαναν φέτος για να ανοίξουν περισσότερα από 1 πεδία,απλά σπατάλησαν περισσότερη ενέργεια χωρίς τελικά να έχουν το επιθυμητό αποτέλεσμα.:P Φυσικά,αυτή είναι η δική μου προσωπική άποψη και βλέποντας το πράγμα εντελώς από την απ'έξω.:)

Ιστορία: Από το 1ο κεφάλαιο έχουμε βγάλει τα Α, Β και ολόκληρο το κρητικό ζήτημα.
Γνωστό: όλη την πολιτεία και μέχρι την 4η ενότητα του Πρωταγόρα.
Άγνωστο: τι να σου πω εδώ:P πιάσαμε από την αρχή πάλυ γραμματική κ συναντακτικό.
Λατινικά: Έχουμε τελειώσει όλη τη γραμματική και από κείμενα την ύλη της Β λυκείου.
Έκθεση: Θεωρία πειθούς.
Εξήγησέ μου ένα πολύ καλό λόγο για τον οποίο κάνατε από τώρα το Κρητικό. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ισως επειδή στο τελος τα παιδια εχουν κουραστεί και το κρητικο παει απατο... Πολλα φροντιστηρια το κανουν πια! Καλη δυναμη σε ολους!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ισως επειδή στο τελος τα παιδια εχουν κουραστεί και το κρητικο παει απατο... Πολλα φροντιστηρια το κανουν πια!
Ναι απλά είναι που είναι Θέματα Ιστορίας και γενικά το βιβλίο και η δομή του είναι .... .:P Καλύτερα είναι να το κάνει κάποιος με τη σειρά για να συνδέει και λίγο γεγονότα/κλπ από κεφάλαιο σε κεφάλαιο. Και΄γω το Κρητικό μέσα σε 3 μαθήματα με συνοπτικές διαδικασίες το΄χα βγάλει αλλά το έμαθα με τις επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Στιγμές όπως αυτή σκέφτομαι τι καλά έκανα και έγινα μέλος:P
Λοιπόν, φέτος ξαναδίνω πανελλήνιες με στόχο Ιατρική. Βέβαια μου αρέσουν σχεδόν όλες οι σχολές του 3ου πεδίου, οπότε και να μην περάσω εκεί, ναι μεν θα στενοχωρηθώ, αλλά δε θα είναι και η καταστροφή του κόσμου.
Πέρυσι, έδινα και Μαθηματικά για να έχω περισσότερες επιλογές στο μηχανογραφικό. Επειδή όμως χρειαζόμουν πολύ διάβασμα για αυτό το μάθημα, σιγά σιγά άφηνα τη βιολογία και τελικά έφτασα σε σημείο να πρέπει να αφήσω εκτός προγράμματος ένα από τα δύο. Όπως ήταν φυσικό κράτησα τα μαθηματικά γιατί είχα τόσα κενά στη βιολογία που δεν με έπαιρνε ο χρόνος να τα καλύψω.
Έτσι, έχω το εξής δίλημμα: να δώσω φέτος και μαθηματικά ή να επικεντρωθώ μόνο στα μαθήματα του 3ου πεδίου;
Να σημειώσω ότι από 2ο πεδίο με ενδιαφέρουν μόνο γύρω στις 3-4 σχολές. (Έχω σκεφτεί πολλά υπέρ και κατά, αλλά θα ήθελα και τη δική σας γνώμη:))

Αν θες να έχεις βάσιμες πιθανότητες για ιατρική, καλύτερα να δώσεις μόνο βιολογία γιατί τα μαθηματικά θα σου φάνε πολύ χρόνο και ενέργεια, τη στιγμή που μάλιστα ο στόχος σου είναι υψηλόβαθμος. Από τη στιγμή που λες ότι σου αρέσουν και άλλες σχολές του πεδίου, τότε ακόμα καλύτερα για σένα.
Από την άλλη, αν αυτές οι 3-4 σχολές που λες ότι σε ενδιαφέρουν από το πεδίο των μαθηματικών πιστεύεις ότι τις πιάνεις και χωρίς πολύ διάβασμα, τότε δώσε και μαθηματικά αλλά σε καμία περίπτωση μην επικεντρωθείς (μόνο) σε αυτά.
Αυτά από μένα. Καλή επιτυχία ό,τι κι αν επιλέξεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αν θες να έχεις βάσιμες πιθανότητες για ιατρική, καλύτερα να δώσεις μόνο βιολογία γιατί τα μαθηματικά θα σου φάνε πολύ χρόνο και ενέργεια, τη στιγμή που μάλιστα ο στόχος σου είναι υψηλόβαθμος. Από τη στιγμή που λες ότι σου αρέσουν και άλλες σχολές του πεδίου, τότε ακόμα καλύτερα για σένα.
Από την άλλη, αν αυτές οι 3-4 σχολές που λες ότι σε ενδιαφέρουν από το πεδίο των μαθηματικών πιστεύεις ότι τις πιάνεις και χωρίς πολύ διάβασμα, τότε δώσε και μαθηματικά αλλά σε καμία περίπτωση μην επικεντρωθείς (μόνο) σε αυτά.
Αυτά από μένα. Καλή επιτυχία ό,τι κι αν επιλέξεις.:)

Σε ευχαριστώ πολύ!;)

Δώσε και μαθηματικά αλλά επικέντρωσε το διάβασμα σου στη βιολογία

Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1337

Νεοφερμένος

Ο nikos1337 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Στιγμές όπως αυτή σκέφτομαι τι καλά έκανα και έγινα μέλος:P
Λοιπόν, φέτος ξαναδίνω πανελλήνιες με στόχο Ιατρική. Βέβαια μου αρέσουν σχεδόν όλες οι σχολές του 3ου πεδίου, οπότε και να μην περάσω εκεί, ναι μεν θα στενοχωρηθώ, αλλά δε θα είναι και η καταστροφή του κόσμου.
Πέρυσι, έδινα και Μαθηματικά για να έχω περισσότερες επιλογές στο μηχανογραφικό. Επειδή όμως χρειαζόμουν πολύ διάβασμα για αυτό το μάθημα, σιγά σιγά άφηνα τη βιολογία και τελικά έφτασα σε σημείο να πρέπει να αφήσω εκτός προγράμματος ένα από τα δύο. Όπως ήταν φυσικό κράτησα τα μαθηματικά γιατί είχα τόσα κενά στη βιολογία που δεν με έπαιρνε ο χρόνος να τα καλύψω.
Έτσι, έχω το εξής δίλημμα: να δώσω φέτος και μαθηματικά ή να επικεντρωθώ μόνο στα μαθήματα του 3ου πεδίου;
Να σημειώσω ότι από 2ο πεδίο με ενδιαφέρουν μόνο γύρω στις 3-4 σχολές. (Έχω σκεφτεί πολλά υπέρ και κατά, αλλά θα ήθελα και τη δική σας γνώμη:))

Να κάνεις ένα πρόχειρο μηχανογραφικό και να δεις ποιες είναι οι πρώτες σου επιλογές. Αν π.χ μετά την Ιατρική θες και πολυτεχνείο θα σου πρότεινα να δώσεις και μαθηματικά φέτος. Εξάλλου, ήδη έχεις κάνει την ύλη και θα είναι πιο εύκολο απ' ότι πέρυσι. Αν όμως οι πρώτες επιλογές του μηχανογραφικού σου είναι Ιατρική, Οδοντιατρική Φαρμακευτική, Βιολογικά, θα σου πρότεινα να μην δώσεις μαθηματικά έτσι ώστε να έχει περισσότερες ελπίδες να μπεις σε κάποια απ' αυτές τις σχολές.

Και μια συμβουλή για την δεύτερη χρονιά από κάποιον που βρέθηκε στην θέση σου πριν ένα χρόνο, να βάλεις πρόγραμμα και να ξυπνάς κάθε μέρα νωρίς (περίπου 9). Είναι πολύ εύκολο να βγεις εκτός προγράμματος και να χάσεις τον στόχο σου.. κάτι το οποίο πραγματικά είναι άσχημο αν έχεις αποφασίσει να ξοδέψεις έναν χρόνο από την ζωή σου για άλλη μια προσπάθεια στις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εξήγησέ μου ένα πολύ καλό λόγο για τον οποίο κάνατε από τώρα το Κρητικό. :|

Το κάναμε στην δωρεάν προετοιμασία που είχε πέρυσι τον Φλεβάρη γιατί ήταν το μικρότερο κεφάλαιο και δεν ήθελε η φιλόλογος να βγάλουμε κάποιο άλλο μισό και μετά να το πιάσουμε τον Ιούνιο κλπ.
Επίσης, θαρρώ πως νιώθω κάπως πιο ''ήρεμη'' τώρα που ξέρω ότι έχω βγάλει ήδη 1 ολοκληρο κεφάλαιο από τα 4 και σήμερα τελείωσα και το 1ο οπότε 2 από τα 4 και πολύ καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resistance

Νεοφερμένος

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά "οι του 5ου πεδίου" που ακριβώς είστε στήν ύλη των μαθήματων;Μαθηματικά πείτε και εσείς από το 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Αεππ δομη επαναλιψης μεχρις_οτου
Αοθ κεφ2
Μαθηματικα ορια στο χ0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resistance

Νεοφερμένος

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
ΑΟΘ τώρα άρχισες το 2ο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Παιδιά "οι του 5ου πεδίου" που ακριβώς είστε στήν ύλη των μαθήματων;Μαθηματικά πείτε και εσείς από το 2ο.

Bolzano
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
με αγχωνει αρκετα το αεππ μπορω να πω. θα δειξει τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top