Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη (ειδικά για κοπέλες)

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω πως όσο κι αν προσέξεις ο φόβος παραμένει φόβος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Σε αυτό έχει δίκιο γι αυτό λένε οτι τα πολύ κολλητά εσώρουχα στην περιοχή αυτή προκαλεί στήρωση το άκουσα σε μια σοβαρή έρευνα γι αυτό αγόρια προτιμίστε τα μποξεράκια:P

ακυρο μεν. ομως εχει ενα σημειο αρκετα σημαντικο. γενικοτερα τα ρουχα που φοραμε πρεπει να ειναι ανετα και οχι κολλητα, τοσο για τους αντρες οσο και για τις γυναικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ακυρο μεν. ομως εχει ενα σημειο αρκετα σημαντικο. γενικοτερα τα ρουχα που φοραμε πρεπει να ειναι ανετα και οχι κολλητα, τοσο για τους αντρες οσο και για τις γυναικες
επισης κατι ακυρο!Με ερευνες που ειχαν γινει ειχε αποδειχθει οτι οι Σκοτσεζοι εξαιτιας της παραδοσιακης σκοτσεζικης φουστας ειναι πιο γονιμοι καθως δεν πιεζονται τα γενετικα τους οργανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν νομίζω να κυκλοφορούν με κιλτ οι περισσότεροι σκωτσέζοι όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δεν νομίζω να κυκλοφορούν με κιλτ οι περισσότεροι σκωτσέζοι όμως :P
τωρα οχι!παλιοτερα ομως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγω πάλι φοβάμαι να τελειώσω μέσα παρόλο που φοράω προφυλακτικό..

Έχω ακούσει κι άλλους να λένε ότι το κάνουν αυτό. Εντάξει, υπάρχει φόβος μήπως σπάσει κατά τη διάρκεια κλπ και δεν το καταλάβεις στο τέλος, αλλά πιστεύω πως 1) αν είναι αρκετά καλής ποιότητας το προφυλακτικό 2) το έχεις βάλει καλά και 3) μετά την πράξη το ελέγξεις, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να μην τελειώνεις μέσα κι ας το φοράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
μια ερώτηση σχετικα με τον τίτλο .
Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη (ειδικά για κοπέλες)
Για τι υπάρχει και εγκυμοσύνη για τους αντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Για τι υπάρχει και εγκυμοσύνη για τους αντρες
οχι αλλα το θεμα αφορα ΚΥΡΙΩΣ κοπελες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν θα το έλεγα. Ναι ok, προφανώς εκείνες έχουν πρακτικά τα περισσότερα προβλήματα αν είναι ανεπιθύμητη η εγκυμοσύνη, όμως αφορά εξίσου και τ'αρσενικό. Το βαλε κι εκείνο το χεράκι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη= ανευθυνότητα για εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άμα είναι, πάντως, να έχετε αμφιβολίες, μην το κάνετε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Έχω ακούσει κι άλλους να λένε ότι το κάνουν αυτό. Εντάξει, υπάρχει φόβος μήπως σπάσει κατά τη διάρκεια κλπ και δεν το καταλάβεις στο τέλος, αλλά πιστεύω πως 1) αν είναι αρκετά καλής ποιότητας το προφυλακτικό 2) το έχεις βάλει καλά και 3) μετά την πράξη το ελέγξεις, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να μην τελειώνεις μέσα κι ας το φοράς.
Χμμ οκ...αλλά ο φόβος παραμένει πάλι...ο διάολος έχει πολλά ποδάρια...τέσπα θα δείξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
μια ερώτηση σχετικα με τον τίτλο .

Για τι υπάρχει και εγκυμοσύνη για τους αντρες
Όχι παιδί μου πως σου ήρθε η ιδέα? Η παλιά και αγαπημένη μέθοδος του κρίνου…:P

Βασικά νομίζω πως απλά η κοπέλα ήθελε να ακούσει περισσότερο την γνώμη από γυναίκες…;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη= ανευθυνότητα για εμενα
συμφωνω!!! :no1:
Αν δεν θελεις να εχεις ρισκο για εγκημωσηνη μεινε στο στοματικο (διαλυμα):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
συμφωνω!!! :no1:
Αν δεν θελεις να εχεις ρισκο για εγκημωσηνη μεινε στο στοματικο (διαλυμα):lol:

Δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα συνγκρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
καλησπερα. πηγα μια εβδομαδα με την κοπελα μου διακοπες. δεν καναμε σεξ, μονο αγκαλιες φιλια κτλπ. Αυτη, τις τελευταιες μερες εχει αρκετα συμπτωματα εγκυμωσυνης οπως λιποθυμια, πονος στο στηθος κτλπ και εχω τρομοκρατηθει.. τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
καλησπερα. πηγα μια εβδομαδα με την κοπελα μου διακοπες. δεν καναμε σεξ, μονο αγκαλιες φιλια κτλπ. Αυτη, τις τελευταιες μερες εχει αρκετα συμπτωματα εγκυμωσυνης οπως λιποθυμια, πονος στο στηθος κτλπ και εχω τρομοκρατηθει.. τι λετε?

χαχαχαχαχα , πεθαίνω , η ερωτηση αυτη ανήκει στην ίδια κατηγορία με αυτη , αν καταπίνω τα :clapup::clapup: υπάρχει περίπτωση να μείνω έγκυος ; Η απάντηση ειναι ΟΧΙ !!!!!!! Το ίδιο ισχύει και στη δίκη σου περίπτωση , αν ειναι δυνατόν δλδ , εκτός και αν εισαι απο τα Άλφα αρσενικά που γονιμοποιουν εξ αποστάσεως χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
καλησπερα. πηγα μια εβδομαδα με την κοπελα μου διακοπες. δεν καναμε σεξ, μονο αγκαλιες φιλια κτλπ. Αυτη, τις τελευταιες μερες εχει αρκετα συμπτωματα εγκυμωσυνης οπως λιποθυμια, πονος στο στηθος κτλπ και εχω τρομοκρατηθει.. τι λετε?
Αφού, όπως λες, δεν κάνατε σεξ, εμείς τι να πούμε;
α) Δεν είναι έγκυος και τα συμπτώματα είναι κάτι άλλο.
β) Κάνατε σεξ όταν κοιμόσασταν και δεν το καταλάβατε.
γ) Έκανε σεξ με άλλον και δεν σου το είπε.
δ) Την επισκέφτηκε ο άγγελος και της έδωσε τον κρίνο.
--- ΔΙΑΛΕΞΕ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ (ΜΟΝΑΔΕΣ 5)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
καλησπερα. πηγα μια εβδομαδα με την κοπελα μου διακοπες. δεν καναμε σεξ, μονο αγκαλιες φιλια κτλπ. Αυτη, τις τελευταιες μερες εχει αρκετα συμπτωματα εγκυμωσυνης οπως λιποθυμια, πονος στο στηθος κτλπ και εχω τρομοκρατηθει.. τι λετε?

Μηπως το ειχατε κανει μια εβδομαδα πριν πατε διακοπες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ειναι παρθενα η κοπελα,δεν ε χουμε κανει ποτε σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top