Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Θα περασετε καλα εσεις χωρις ΑΟΔΕ ... IZI

To εννοεις οτι θα παερασουν καλα χωρις αοδε ?Εγω πιστευω οτι ειναι ενα μαθημα πολυ βατο που μπορεις να χτυπησεις ανετα ενα καλο βαθμο εκτος και πεσει η σπουδαιοτητα της εποικοινωνιας η των ομαδων.Κατα αλλα ευκολο κριμα που το καταργησαν.Επισης και τα μαθηματικα γενικης επρεπε να ειναι στην κατευθυνση οικονομιας και πληροφορικης απλα θα μπορουσαν να αυξησουν λιγο την υλη ωστε να μην ειναι τοσο ευκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σμαραγδία

Νεοφερμένος

Η Σμαραγδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα σας,
χρειάζομαι τη βοήθειά σας..καποιες πληροφορίες..
θέλω να δώσω για το ΦΠΨ? Πια μαθήματα δίνουν? είμαι αρκετά μεγαλύτερή σας και έχω μπερδευτεί με τα νέα συστήματα...έχω τελειώσει Τεχνικό!μπορώ να δώσω πανελλήνιες για τη σχολή που θέλω?μη με απογοητεύσετε αλλά ίσως είναι η πρωτη φορά που ξέρω τί θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα σας,
χρειάζομαι τη βοήθειά σας..καποιες πληροφορίες..
θέλω να δώσω για το ΦΠΨ? Πια μαθήματα δίνουν? είμαι αρκετά μεγαλύτερή σας και έχω μπερδευτεί με τα νέα συστήματα...έχω τελειώσει Τεχνικό!μπορώ να δώσω πανελλήνιες για τη σχολή που θέλω?μη με απογοητεύσετε αλλά ίσως είναι η πρωτη φορά που ξέρω τί θέλω...

Αρχαία ,ιστορία ,λατινικά και έκθεση θα έχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σμαραγδία

Νεοφερμένος

Η Σμαραγδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!!!
Στόχος μου είναι σε 2 χρόνια να δώσω πανελλήνιες!!
έχω φάει φλασιά τον τελευταίο καιρό, ακόμα κι αν δεν τα καταφέρω θα έχω προσπαθήσει τουλάχιστον!!
:)
Καλή επιτυχία!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!!!
Στόχος μου είναι σε 2 χρόνια να δώσω πανελλήνιες!!
έχω φάει φλασιά τον τελευταίο καιρό, ακόμα κι αν δεν τα καταφέρω θα έχω προσπαθήσει τουλάχιστον!!
:)
Καλή επιτυχία!!!!!

Αν το θες πραγματικά θα το καταφέρεις μην αγχώνεσαι , ποτέ δεν είναι αργά
Καλή επιτυχία και σε σένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σμαραγδία

Νεοφερμένος

Η Σμαραγδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!!!
θα το κάνω με μεράκι κι αγάπη πραγματικά!!!!!τίποτα δεν έχω να χάσω παρά μόνο να κερδίσω επιπλέον γνώση αρχαίων και λατινικών!!!πάντα μου άρεσαν άλλωστε!!Πιστεύω ακράδαντα ότι η γνώση δεν έχει ηλικία, όρια...είναι δύσκολο το εγχείρημά μου γιατί δεν έχω διδαχθέι ποτέ αρχαία αλλά πιστεύω ότι ο άνθρωπος έχει απεριόριστες δυνατότητες!!
σ ευχαριστώ για το κουράγιο και τη δύναμη που με πότισες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Πού είστε στην ύλη σε φυσική, βιολογία, χημεία;;
Συναντήσατε δυσκολίες;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadyseville

Νεοφερμένος

Η shadyseville αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλό κουράγιο σε όλουςςς!! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Καλο κουραγιο σε μας...... Μηπως κανεις ξερει πως θα μπορω να διαβαζω την ιστορια κατευθυνσης? Οκ παπαγαλια αλλα υπαρχει κανενας αλλος τροπος? Δηλαδη εγω αν γραψω κατι με δικα μου λογια και σημαινει το ιδιο θα μου κοψουν βαθμους? Α και ποσες σελιδες κεφαλαια ειναι η υλη περιπου? Εχω ακουσει οτι οι πηγες ειναι δυσκολες τι κανεις με αυτες γιατι εχω μπερδευτει? Πρεπει να γραφω την γνωμη μου ? Σας ευχαριστω για την προσοχη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ήδη είναι πολύ αργά, ΔΙΑΒΑΣΤΕΕΕΕ :mad: !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Ήδη είναι πολύ αργά, ΔΙΑΒΑΣΤΕΕΕΕ :mad: !!!!



ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ??:eek:
Ούτε καν που μας πέρασε απο το μυαλό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλο κουραγιο σε μας...... Μηπως κανεις ξερει πως θα μπορω να διαβαζω την ιστορια κατευθυνσης? Οκ παπαγαλια αλλα υπαρχει κανενας αλλος τροπος? Δηλαδη εγω αν γραψω κατι με δικα μου λογια και σημαινει το ιδιο θα μου κοψουν βαθμους? Α και ποσες σελιδες κεφαλαια ειναι η υλη περιπου? Εχω ακουσει οτι οι πηγες ειναι δυσκολες τι κανεις με αυτες γιατι εχω μπερδευτει? Πρεπει να γραφω την γνωμη μου ? Σας ευχαριστω για την προσοχη σας.

Δυστυχώς δεν στο συνιστούμε να το μάθεις με δικά σου λόγια. Να ξέρεις, σε καταλαβαίνω, κι εγώ δυσκολεύομαι πολύ με την παπαγαλία, γιατί δεν είμαι τέτοιος τύπος. Η ύλη υπάρχει στο ίντερνετ, εάν την ψάξεις, θα την βρεις. Εάν θέλεις, μπορώ να την ψάξω και να στην βρώ όμως;)
Για πηγές δεν μπορώ να σου πω, δεν γνωρίζω ακόμη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ρε παιδια στην ιστορια κατευθυνσης..αυτα τα κεφαλαια για τα εμπορια για τα δημοσια εργα κτλ ειναι σημαντικα?? ανουσια φαινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
ρε παιδια στην ιστορια κατευθυνσης..αυτα τα κεφαλαια για τα εμπορια για τα δημοσια εργα κτλ ειναι σημαντικα?? ανουσια φαινονται

Κάτσε μην πέσει καμιά βλακεία από εκεί και ψάχνεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ρε παιδια στην ιστορια κατευθυνσης..αυτα τα κεφαλαια για τα εμπορια για τα δημοσια εργα κτλ ειναι σημαντικα?? ανουσια φαινονται

ό,τι είναι εντός ύλης είναι σημαντικό. μην παίζεις με αυτά, δηλαδή ό,τι σου αρέσει να το διαβάζεις κι ό,τι δε σου αρέσει να το προσπερνάς. στην ιστορία φροντίζουν να πάρουν κομμάτια από όλο το βιβλίο οπότε σίγουρα θα έχει κάτι και από το 1ο κεφάλαιο (αν θυμάμαι καλά, αυτό είναι το κεφάλαιο με το εμπόριο και την οικονομία το 19ο αιώνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw_5

Νεοφερμένος

Η gwgw_5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά εσείς της θετικης βιολογια,φυσικη και χημεια που ειστε στην υλη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Παιδιά εσείς της θετικης βιολογια,φυσικη και χημεια που ειστε στην υλη???

Στην φυσική έχω ολοκληρώσει το κεφάλαιο περί απλών αρμονικών ταλαντώσεων, φθίνουσων ταλαντώσεων, εξαναγκασμένων ταλαντώσεων και ηλεκτρικών ταλαντώσεων και κοιτάζω λίγο το κεφάλαιο με τις ελαστικές κρούσεις
Στην χημεία έχω δει τις οξειδοαναγωγές και τις αναμείξεις οξέων/βασέων όπου ψάχνουμε το pH με τους λογαριθμους
Στην βιολογία έχω δει απλά την δομή του DNA και τους μηχανισμούς αντιγραφής, μεταγραφής, μετάφρασης, γονιδιακής ρύθμισης κλπ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Τις ηλεκτρικές δεν σας τις έβγαλαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Τις ηλεκτρικές δεν σας τις έβγαλαν?

Τις έβγαλαν αλλά τις διάβασα και αυτές γιατί είχαν ενδιαφέρον:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Τις έβγαλαν αλλά τις διάβασα και αυτές γιατί είχαν ενδιαφέρον:P


Ωραιος! Και'μενα μαζι με τα ελατηρια ήταν τα αγαπημένα μου. Οταν ειδα οτι μας εβαλαν Θεμα Γ ηλεκτρική ήθελα να αγκαλιασω την καθηγητρια μου μας μοιραζε τα θεματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top