Πίσω στα σχολεία

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
απορω γιατι πολλοι θελετε σχολειο..ελεος....λετε γελια αστεια πλακες χαβαλε μεσα στην ταξη κλπ...εγω λεω ολα αυτα τα κανεις και εξω με τν παρεα σου χωρις υποχρεωσεις και αγχος...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για εμενα επιτελους ηρθε η χρονια που δεν εχω πια σχολειο! :clapup:

Κάποια στιγμή θα εύχεσαι να ξαναερχόταν αυτή η χρονιά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
απορω γιατι πολλοι θελετε σχολειο..ελεος....λετε γελια αστεια πλακες χαβαλε μεσα στην ταξη κλπ...εγω λεω ολα αυτα τα κανεις και εξω με τν παρεα σου χωρις υποχρεωσεις και αγχος...!!

Στο μέλλον θα αλλάξεις γνώμη.;)

Ίσα ίσα αυτό το κλίμα της υποχρέωσης, του άγχους ρε παιδί μου,
δίνουν πιο ωραία ευχαρίστηση στην πλάκα που θα κάνεις, που θα πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το τελευταιο κουδουνι της 12ης Σεπτεμβρη και ο τελευταιος αγιασμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ω θα με πάρουν από τώρα τα ζουμιά. :/:
Πάντα φοβόμουν το ''τελευταίο''.
Θα πέσει πολύ κλάμα τώρα που το σκέφτομαι.:worry:
Ελπίζω το περισσότερο να είναι από καλό βέβαια. :P

Θα επιζήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ποπο νιώθω πολύ περίεργα. Δεν έχω συνειδητοποιήσει τι γίνεται:P. Πίσω για τελευταία φορά? Ξέρω γω, ας το απολαύσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μια χρονιά ακόμα για να βρίζουμε το σχολείο, και δεκάδες ακόμα για να το αναπολούμε.
Καλή μας τελευταία χρονιά! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αχχχχχχχχ..κάθε χρόνο τέτοιες μέρες με πίανει μια θέληση ρε παιδί μου -ανεξήγητη- να γυρίσω στο σχολείο! να μυρίσω τα βιβλία που φετος ΔΕ θα πάρουμε και τέτοια ωραία...καλά εγώ ούτε καν που θυμώνουν ότι αυτή είναι η τελεύταια χρονια στο σχολείο ...εννοώ δε το είχα συνειδητοποιήσει ότι αυτό που κάνω τόσα χρόνια από του χρόνου θα πάψω να το κάνω ...είναι λίγο μελαγχολικό! τί να πω και εγώ? άντε να πάμε , να δούμε τί θα κάνουμε ...
καλη επιτυχία σε όλους guys...(άμα με βλέπετε μέσα το χειμώνα να με βρίζετε γιατί δε με βλέπω καλά ...χαχαχα):D

αχ ..είδα αυτό του teol για το τελευταίο κουδούνι και συγκινήθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ε τέλη Αυγούστου όλοι λίγο πολύ θέλουμε να αρχίσει το σχολείο...
φέτος πολλές τρέλες και δεν θα αφήνουμε τίποτα να μας στεναχωρεί ^_^
μου 'λειψαν πολύ οι φίλοι μου, οι βλακείες που πετάω μες στο μάθημα, οι καθηγητές (γιατί η αλήθεια είναι ότι είχαμε πολύ καλούς καθηγητές)
πφφ........κάθε χρονιά περνάει τόσο γρήγορα....

ααααα ναι φέτος το σκέφτομαι να δηλώσω για 15μελές....και 5μελές όπως κάθε χρόνο ^_^ (WOMEN RULE !!!!!!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αχ πέρυσι τέτοια εποχή είχα κατουρηθεί από τη χαρά μου που θ' άνοιγαν τα σχολεία
Η σχολική χρονιά της Γ' λυκείου ήταν η καλύτερη. Δέθηκα με τα παιδιά, κοιμόμασταν μαζί στα παγκάκια στα διαλλείματα, φτάναμε το πρωί όλοι μαζί με τους καφέδες στο χέρι και με μισόκλειστα τα μάτια, κυκλοφορούσαμε με ασκήσεις από το ένα παιδί στο άλλο, αγχωνόμασταν, γελάγαμε, βρίζαμε..Ευτυχώς να λέτε που δεν κλαίγαμε :P
Μου έλειψε όλο αυτό πριν το πάσχα που δεν πάταγε ψυχή στο σχολείο!!!!! Άδειες αίθουσες, άδεια παγκάκια...
Ρε γαμώτο θα μου λείψει αυτή η χρονιά. Αλλά μόνο αυτή. Αυτά που λένε περί σχολείου τα θεωρώ χαζομάρες :P
Τι να μου λείψει; Τα φρονιστήρια που έκανα σ' όλο το λύκειο, το διάβασμα, το πρωινό ξύπνημα, το το το...
Με τους φίλους μου θα βρισκόμαστε.
Αλλά αυτό το πράγμα που μας μάθανε να θεωρούμε "σχολείο" το χω αφήσει πίσω μου εδώ και δύο μήνες πλέον και εκεί ας μείνει...
Τα καλύτερα έρχονται!!

Καλή σχολική χρονιά παιδιά και καλή επιτυχία στα παιδιά που τελειώνουν!! Ένας χρόνος έμεινε και μετά θα κάνετε κάτι διαφορετικό στη ζωή σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Κάποια στιγμή θα εύχεσαι να ξαναερχόταν αυτή η χρονιά ;)

Και εγω το πιστευω αυτο αλλα ασε με κ εμενα να χαρω λιγακι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σε 20 ημέρες ξεκινάνε τα σχολεία!Ετοιμάζεστε σιγά-σιγά?Αγχωθήκατε? Σας έλειψαν τα διαλείμματα τα γέλια μέσα στην τάξη καθώς και η βαρεμάρα την ώρα του μαθήματος?

Να ξεκινήσω λέγοντας πως μου έλειψαν αν και μέσα στην 1η εβδομάδα που θα ανοίξουν τα σχολεία θα αναπολώ το καλοκαίρι!Αλλά θέλω να ακούσω το σπαστικό ήχο <<ντρινκκκκκκκκκκκ>>, να νιώσω το άγχος για το τι έγραψα σε κάθε διαγώνισμα, καθώς και να ξανανιώσω το αίσθημα της ανακούφισης με το άκουσμα ότι σχολάσαμε!!!!!!Εσείς?

Όχι.. Ήμουν χαλαρός μέχρι που διάβασα το μήνυμά σου... :mad::P:P:P:P
Εγώ που έκανα μάθημα και το καλοκαίρι είμαι ήδη έτοιμος.. Θέλω να αρχίσω επιτέλους το σχολείο για να τελειώνουμε επιτέλους!! (ξέρω ότι θα το μετανιώσω αυτό αργότερα.. :P)

Πάντως, όταν είσαι στην 3η λυκείου τα φροντιστήρια και το σχολείο σε κάνουν να σκέφτεσαι μόνο τις πανελλήνιες και στην ιδέα ότι επρόκειτο να ανοίξει αλλάζεις δέκα χρώματα και πιστεύεις ότι αυτή η χρονιά δεν θα'χει πλάκα.. Εγώ πιστεύω ότι θα'χει.. Ενδεχομένως περιορισμένη, αλλά θα'χει.. Θα θυμάστε ως ωραία χρονιά και την τελευταία, όχι μόνο τις προηγούμενες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χερμα

Νεοφερμένος

Η Χερμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά, έχω μια ερώτηση...Εγώ την πρώτη μερά δεν θα μπορέσω να παω σχολείο (λύκειο)...Τι θα χάσω ακριβώς;; Δεν θυμάμαι από πέρσυ. χαχαχαχα :D:D:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Παιδιά, έχω μια ερώτηση...Εγώ την πρώτη μερά δεν θα μπορέσω να παω σχολείο (λύκειο)...Τι θα χάσω ακριβώς;; Δεν θυμάμαι από πέρσυ. χαχαχαχα :D:D:):)

Βασικά εδώ είναι για τη πρώτη μέρα στο παν/μιο όχι στο σχολείο γενικα...
Τεσπα... φετος που δεν θα μοιράσουν και βιβλία μόνο τον αγιασμό θα χάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ισχύει ότι δεν ανοίγουν 12/9 αλλά 15 ή 17/9 ?
ααααααααχ πείτε μου ναι...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ισχύει ότι δεν ανοίγουν 12/9 αλλά 15 ή 17/9 ?
ααααααααχ πείτε μου ναι...!!!

Μάλλον όχι :P

τρίτη λυκείου είσαι σοβαρέψου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
ισχύει ότι δεν ανοίγουν 12/9 αλλά 15 ή 17/9 ?
ααααααααχ πείτε μου ναι...!!!

Μπαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
χαχαχα..όχι εεε?
πφφφφφφφφφφφφφ...έλεος!
σοβαρότατη...τουλάχιστον όσο χρειάζεται...:whistle:
πάντως το άκουσα από πολλόυς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
γιατί να μην αρχίσουν στις 12;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
όντως γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top