Πίσω στα σχολεία

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μετα απο 18 χρονια ΝΑΙ δεν θα παω σχολειο στις 10-11-12 Σεπτεμβριου :) αν και φανταζομαι δεν θα κρατηθω και θα παω μια βολτα στον αγιασμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γιατί υπάρχουν τέτοια thread;:P

Αυτά που μου έλειψαν είναι κάποιοι συμμαθητές και οι στιγμές χαζομάρας και γέλιου στα διαλείμματα και στην τάξη.
Α και καθηγητές που φέτος δε θα είναι στο λύκειο μας. =[
Αυτά πάντως θα μου λείψουν απ το σχολείο. Τελευταία χρονιά βλέπεις... :/:
Και φυσικά η τυρόπιτα του κυλικείου. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
μετα απο 18 χρονια ΝΑΙ δεν θα παω σχολειο στις 10-11-12 Σεπτεμβριου :) αν και φανταζομαι δεν θα κρατηθω και θα παω μια βολτα στον αγιασμο :P

Φίλε είναι τρομερά ωραίο το συναίσθημα έτσι; Ειδικά το γλίτωμα του πρωινού ξυπνήματος είναι το καλύτερο..Καλά εγώ δε το συζυταω ότι θα περάσω έστω και για βόλτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
θελω και γω! :'(:'(:'(




πριν ανοιξω το θεμα νομιζα οτι ο φοκος θα το χε ανοιξει! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Φίλε είναι τρομερά ωραίο το συναίσθημα έτσι; Ειδικά το γλίτωμα του πρωινού ξυπνήματος είναι το καλύτερο..Καλά εγώ δε το συζυταω ότι θα περάσω έστω και για βόλτα..
νομιζω πως σε ολους μας θα λειψουν τα μαθητικα χρονια οχι βεβαια το πρωινο ξυπνημα αλλα ξερεις ολα τα υπολοιπα:)γενικα θα περανω βολτες τωρα το Σεπτεμβρη που λογικα θα ειμαι στη Ναουσα αλλα αγιασμο σιγουρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και φυσικά η τυρόπιτα του κυλικείου. <3

Πλάκα κάνεις! Λιγδερή, τίγκα στο λάδι και λιγουριαστική! :P
Από το κυλικείο θα μου έλειπε ο κυλικατζής(?) ο γεράκος, ο οποίος μου είχε αδυναμία και όταν είχε κόσμο, ερχόταν πρώτα σε μένα για ό,τι ήθελα :P

Γενικά τα συναισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Από τη μία θέλω και άλλα μπάνια και άλλη ζέστη, αλλά από την άλλη έχω μια ανυπομονησία...

am I a dork ? :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις! Λιγδερή, τίγκα στο λάδι και λιγουριαστική! :P
Από το κυλικείο θα μου έλειπε ο κυλικατζής(?) ο γεράκος, ο οποίος μου είχε αδυναμία και όταν είχε κόσμο, ερχόταν πρώτα σε μένα για ό,τι ήθελα :P

Γενικά τα συναισθήματά μου είναι ανάμεικτα. Από τη μία θέλω και άλλα μπάνια και άλλη ζέστη, αλλά από την άλλη έχω μια ανυπομονησία...

am I a dork ? :redface::P
την δευτερη σου προταση δεν την σχολιαζω..απλα λογικο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εσυ με αγχωσες τωρα ανοιγοντας αυτο το θεμα... τι θελετε βρε παιδια και ανοιγετε τετοια θεματα? :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Χμμμ....Αν και γνωρίζω πολύ καλά πως με το που θα αρχίσουν τα σχολεία από την πρώτη κιόλας βδομάδα(..αν όχι από την 2η μέρα :D) θα θέλω ξανά καλοκαιρινές διακοπές, ομολογώ πως ναι όντως μου έλειψαν τα άτιμα τα σχολεία. Θέλω να ξανακούσω εκείνον τον σπαστικό ήχο του κουδουνιού, να γελάμε με τους καινούριους καθηγητές μας, να νυστάζω από την βαρεμάρα την ώρα του μαθήματος, να αγωνιώ με τα τεστ και τα διαγωνίσματα κτλ....

Αλλά πιο πολυ νομίζω πως μου έλειψαν τα γελάκια και οι παρέες στα διαλλείμματα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΕΙΝΗ2010

Νεοφερμένος

Η ΦΩΤΕΙΝΗ2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Τρίγλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Έλα ρε συ!Θες δεν θες θα αγχωθείς άμα ανοίξεις για 5 λεπτά την τηλεόραση και δεις τις ειδήσεις!Δεν είμαστε σπασικλάκια!σε πληροφορώ ότι κάθε καλοκαίρι ξεχνάω να πιάνω στυλό!Ok school sucks...αλλά έχουμε και θα έχουμε καλές αναμνήσεις έτσι δεν είναι?:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
απιστευτο μου φαινεται...μετα απο μια 12ετη πορεια στα σχολεια(ναι,ναι,ξερω ''σιγα ρε μεγαλε'':P),δεν θα κληθω τη 12η Σεπτεμβριου να συναντηθω με φιλους,συμμαθητες και λοιπους γνωστους στο χωρο οπου με φιλοξενουσε τα πρωινα για 3 χρονια.Θα μου λειψουν τα παιδια,ο χωρος του σχολειου,οι καθηγητες και διαφορες στιγμες,ιδιαιτερα απο την περσινη χρονια.Νιωθω ενα μικρο αγχος,σαν να ειμαι ακομη μαθητης.Μη σας πω οτι ακομη θα θελα να πηγαινω σχολειο!Σιγουρα θα παω στον αγιασμο του σχολειου μου,και θα το επισκεπτομαι συχνα-πυκνα,μιας και θα περασω στο Ρεθυμνο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ο κυλικατζής(?) ο γεράκος, ο οποίος μου είχε αδυναμία και όταν είχε κόσμο, ερχόταν πρώτα σε μένα για ό,τι ήθελα :P

να τους προσεχεις κατι τετοιους :whistle:
Εγω φετος τελειωσα , και ετσι μετα απο 12 χρονια δε θα ξαναανοιξουν τα σχολεια για εμενα (αυτο εχει και τα θετικα, και τα αρνητικα του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
πλάκα είχε μωρέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Επιτέλους η χρονιά που όλοι περιμέναμε ξεκινάει...

Φέτος είναι το μόνο καλοκαίρι που δεν ένιωσα τίποτα.

Καλή μας συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ας ανοιξουν μωρε,χου κερς,αρκει να πανε τα πραγματα καλα για ολους (Γ'λυκ)
θελω να δω τους καινουριους καθηγητες,
αυτους που ξεμειναν απο περσυ
και αυτους που καλα εκαναν και ξεμειναν απο περσυ ( :fss: )

so καλη αρχη να'χουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Είχα την εντύπωση ότι υπήρχε ένα παρόμοιο θέμα αλλά ντάξει (βασικά ήταν "τελειώνουν οι διακοπές" όχι για σχολεία συγκεκριμένα) τεσπα..
Έχουμε και λέμε, επειδή έκανα πολλά απ' αυτά που ήθελα να κάνω κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, ή μάλλον των διακοπών, και θα κάνω και άλλα γιατί μένουν 20 μέρες, δεν αρχίζουν και αύριο δα!, μπορώ να πω ότι καθόλου δεν στενοχωριέμαι που γυρίζουμε, μου χουν ψιλολείψει οι φοβεροί καθηγητές με τις ατάκες τους, ε καμιά βλακεία που κάνουμε σε κάτι άκυρα μαθήματα, τα πειράγματα σε συμμαθητές και καθηγητές... Η β γυμνασιου πάντως μέχρι τώρα ήταν η καλύτερη χρονιά, ελπίζω η φετινή να ναι ακόμη καλύτερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Για εμενα επιτελους ηρθε η χρονια που δεν εχω πια σχολειο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Είναι όπως πριν κάνεις ένα μεγάλο μακροβούτι.. Παίρνεις μια δυνατή ανάσα και βουτάς ελπίζοντας να φτάσεις πιο μακριά από την προηγούμενη φορά..
Έτσι και φέτος, θα πάρουμε μια δυνατή ανάσα, όσο καλύτερη μπορούμε, και θα βουτήξουμε στα βαθιά, προσπαθώντας να φτάσουμε όσο πιο μακριά μπορούμε...

Τς ποιήτρια το παίζω βραδιάτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Νομίζω η τελευταία χρονιά δεν συγκρίνεται με καμμιά! Τουλάχιστον στο σχολείο θα περάσουμε ωραία.....................
Θα έχουμε καινούργιο λυκειάρχη αλλά είναι ο περσινός μας Χημικός οπότε και τον ξέρουμε και μας ξέρει. Τέλεια!
Καλή αρχή σ΄όλους αλλά βασικά καλή δύναμη σ΄όλους-ες της Γ΄Λυκείου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top