Tελειώνουν οι διακοπές

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σιγά που τελείωσαν.Φοιτητές είμαστε,όλη τη χρονιά διακοπές κάνουμε.

Για όσους πάλι όντως τελείωσαν...winter is coming :P

:P σσσσσ δε πρέπει αυτά να τα βγάζουμε προς τα έξω..... οι έξω πρέπει να νομίζουν πως κουραζόμαστε πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Σιγά που τελείωσαν.Φοιτητές είμαστε,όλη τη χρονιά διακοπές κάνουμε.

Για όσους πάλι όντως τελείωσαν...winter is coming :P

Σχεδόν όλη, έχουμε και 1 μήνα εξεταστική :P
Από τις καλύτερες σειρές btw..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
τα σχολεια φετος αρχιζουν στις 12?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εγω θελω να ανοιξουν τα σχολεια:P
δεν ξερω γιατι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά δεν το ένιωσα καθόλου......! είχα να κάνω μία εγχείρηση ρουτίνας που όμως η ανάρωση παίρνει πολύ χρόνο!! ακόμα παιδεύομαι!!! μπάνια δεν έκανα, διακοπές δεν πηγα!!! το μόνο που με ευχάριστει είναι ότι απο Οκτώβρη ξεκινά φοιτητική ζωή οπότε κάτι θα γίνει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Πάντως εγώ με το που θα δω την πρώτη διαφήμιση σχολικής τσάντας στο Star (που ουσιαστικά σημαίνει ότι η σχολική χρονιά πλησιάζει απειλητικά) ή θα πάθω επιτόπου έμφραγμα και θα δω τα ρακίδια ανάποδα ή 9α αυτοκτονήσω !

Στα διάλα ... έλεος ... έχουμε πήξει στο διάβασμα ... -.-' ... Φακ οφφ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάντως εγώ με το που θα δω την πρώτη διαφήμιση σχολικής τσάντας στο Star (που ουσιαστικά σημαίνει ότι η σχολική χρονιά πλησιάζει απειλητικά) ή θα πάθω επιτόπου έμφραγμα και θα δω τα ρακίδια ανάποδα ή 9α αυτοκτονήσω !

Στα διάλα ... έλεος ... έχουμε πήξει στο διάβασμα ... -.-' ... Φακ οφφ...:D
χαχαχαχαχα ηρεμησε καλε:Pδεν ειναι τοσο χαλια το σχολειο αν το καλοσκεφτεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμένα θα μου λείψει πάντως. =(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά δεν το ένιωσα καθόλου......! είχα να κάνω μία εγχείρηση ρουτίνας που όμως η ανάρωση παίρνει πολύ χρόνο!! ακόμα παιδεύομαι!!! μπάνια δεν έκανα, διακοπές δεν πηγα!!! το μόνο που με ευχάριστει είναι ότι απο Οκτώβρη ξεκινά φοιτητική ζωή οπότε κάτι θα γίνει! :P
περαστικά φιλε επαθα το ιδιο πέρυσι,ειχα ενα ατυχημα και μου εφαγε ολο το καλοκαιρι,δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα....αχχχχχ:mad:
Εμένα θα μου λείψει πάντως. =(

εμενα καθολου,ισως ελαχιστα καποια ατομα και σιγουρα καποιες στιγμες αλλα πλεον ολα αυτα αποτελουν ευχαριστες αναμνησεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παει το καλοκαιρι......το τζαμπο αρχισε τις διαφημησεις(σχολικες) χαχαχααχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αν και τελειωσα το σχολειο,πιστευω θα μου λειψει(οχι τα μαθηματα βεβαια,αλλα τα παιδια και ο χωρος).Το φετινο καλοκαιρι ουτε που καταλαβα πως περασε,και ο ενθουσιασμος που τελειωσαν οι Πανελλαδικες εξανεμιστηκε σχετικα γρηγορα.Εγω θα θελα να ξαναπαω σχολειο(οκ,ειμαι η επιτομη του μαζοχισμου,το ξερω:P),και νιωθω το ιδιο αγχος οπως καθε αλλη χρονια,αλλα και ενα σφιξιμο στο στομαχι.Ισως πεταχτω στον αγιασμο του σχολειου μου για να παρω κλιμα,το οποιο θα μου λειψει απο δω και περα.Απο την αλλη ομως ξεκινα το πανεπιστημιο σε λιγο καιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ,εχουμε πολυ,ΑΚΟΜΑ δεν βγηκαν οι βασεις άλλωστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Οι διακοπές τέλειωσαν :(:(:( Από αύριο φροντιστήρια ξανά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Οι διακοπές τέλειωσαν :(:(:( Από αύριο φροντιστήρια ξανά...

μπαααα εμεις που δωσαμε ακομα καθόμαστε:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
μπαααα εμεις που δωσαμε ακομα καθόμαστε:P:P:P:P:P

Ναι αλλά κάποια στιγμή θα σας λείψει το σχολείο ξανά :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Οι διακοπές δεν τελειώνουν γιατι απλώς δεν υπήρξαν:mad::mad::devil:
Ολο το καλοκαιρι μαθηματα και τωρα που τελειωσαν επαναληψεις για τα διαγωνισματα το Σεπτεμβριου
Τι ωραίαααααα:rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μαλακία έκανες λοιπόν. Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Οκτώβριο δεν αρχίζουν τα μαθήματα στο πανεπιστήμιο;; Ε τότε έχουμε ακόμα...:whistle: Μια χαρά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Οκτώβριο δεν αρχίζουν τα μαθήματα στο πανεπιστήμιο;; Ε τότε έχουμε ακόμα...:whistle: Μια χαρά!!

Και αν αρχισουν:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top