Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
καλως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
αυτοι που τους αποκαλειτε κομματοσκυλα,αν και δεν μου αρεσει ο ορος,απου εχουν επηρεαστει και ασχολουνται τοσο φανατικα με τα κομματα??δηλαδη παει ενας φοιτητης να ξεκινησει μια νεα ζωη και πως τυχαινει και φανατιζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μια ενδιαφερουσα σειρα απο σκιτσα της ΑΡΕΝΑ για το πως δρουν καποιες συγκεκριμενες παραταξεις :)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Και γαμω τα σκιτσα...χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Χαχαχα , πολυ γαματο σκιτσο και πολυ αληθινο απ'ο,τι εχουμε καταλαβει . ;)
Για να δουμε....εμενα αυριο ειναι η μερα μου στο ΠΑΠΕΙ που απο οτι εχω ακουσει ειναι ΔΑΠιτοκρατουμενο !
Η πλακα ειναι οτι θα παω με φιλο μου που δεν ανηκει σε κανενα κομμα και εχω φιλους και γνωστους σε ολα τα κομματα...να δω ποιος θα με προσεγγισει πρωτος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
αυτο το thread ,είναι τόσο μα τόσο γελοίο.
Άκου εκεί τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων...
ΚΟΨΤΕ ΚΑΤΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
μια ενδιαφερουσα σειρα απο σκιτσα της ΑΡΕΝΑ για το πως δρουν καποιες συγκεκριμενες παραταξεις :)





Ότι δηλαδή,οι μεν είναι καλά κομματόσκυλα και οι δε κακα; :P

Προς λαική ενημέρωση υπάρχει παράταξη ΔΑΣΠ στο ΔΠΘ και ονομάζεται Δεν Ανήκω Σε Παράταξη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritakichoco

Νεοφερμένος

Η ritakichoco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπον παιδια το ιδιο προβλημα αντιμετωπισα κ εγω στη Παντειο....και μαλιστα δν ηξερα καν οτι γινεται αυτο με τις εγγραφες απο τη πρωτη μερα. νομιζα οτι σε πλησιαζουν αργοτερα, αφου ξεκινησουν τα μαθηματα. το θεμα ειναι οτι οι Δαπιτες δν σου λενε οτι ειναι απο κομμα.....το καταλαβαινεις πολυ αργοτερα...οι κνιτες ειναι πιο εκδηλωτικοι. Το πιο θρασυτατο ολων ειναι οτι αυτα γινονται μεσα στο Πανεπιστημιο και μαλιστα το Πανεπηστημιο τα υποστηριζει αυτα. Δηλαδη τα κομματοσκυλα σε πρηζουν ολα τα χρονια που εισαι στο Πανεπηστημιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Σήμερα πήγα για εγγραφή και δε μου συνέβη τίποτα από όσα περιγράφετε παραπάνω!
Ήταν στη γραμματεία μερικοί από μεγαλύτερα εξάμηνα, αλλά δε μιλούσαν καθόλου για κόμματα, βοηθούσαν στην εγγραφή και σου έδιναν πληροφορίες για τη σχολή. Μόνο ένας της ΚΝΕ μού έδωσε ένα φυλλάδιο and that's all.
Ήμουν ευγενικός με όλους και αυτοί ήταν ευγενικοί με εμένα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Σήμερα πήγα για εγγραφή και δε μου συνέβη τίποτα από όσα περιγράφετε παραπάνω!
Ήταν στη γραμματεία μερικοί από μεγαλύτερα εξάμηνα, αλλά δε μιλούσαν καθόλου για κόμματα, βοηθούσαν στην εγγραφή και σου έδιναν πληροφορίες για τη σχολή. Μόνο ένας της ΚΝΕ μού έδωσε ένα φυλλάδιο and that's all.
Ήμουν ευγενικός με όλους και αυτοί ήταν ευγενικοί με εμένα:D
Κοίτα και τα "παιδιά από μεγαλύτερα εξάμηνα" από κόμματα ήταν. Απλώς δεν το φωνάζουν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Κοίτα και τα "παιδιά από μεγαλύτερα εξάμηνα" από κόμματα ήταν. Απλώς δεν το φωνάζουν... :P
Έπεσα από τα σύννεφα:P
Το κατάλαβα βρε, αλλά αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν σε έπρηζαν για τηλέφωνο και για τις παρατάξεις, ούτε κάθονταν πάνω από το κεφάλι σου, όπως περιέγραφαν αρκετοί παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Έπεσα από τα σύννεφα:P
Το κατάλαβα βρε, αλλά αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν σε έπρηζαν για τηλέφωνο και για τις παρατάξεις, ούτε κάθονταν πάνω από το κεφάλι σου, όπως περιέγραφαν αρκετοί παραπάνω.
Καλά γενικότερα στα Γιάννενα είναι πιο χαλαρά τα πράγματα. Πολύ πιο χαλαρά μάλιστα.
Δεν καταλαβαίνεις καν ότι υπάρχουν τα κόμματα. Με εξαίρεση φυσικά τους ΠΑΣΚίτες-κνίτες... όπως τους λένε τέλος πάντων! :P Οι υπόλοιποι αρχίζουν σιγά-σιγά να ξεπροβάλουν λίγο πριν τις εκλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Σου ανέφεραν μήπως τίποτα σχετικά με την απαλλαγή από το στρατό;
Εγώ τους πήγα ένα πιστοποιητικό γέννησης το οποίο έβαλαν μαζί με τα άλλα χαρτιά. Ρώτησα τον υπάλληλο αν θα μου δώσουν κάποιο χαρτί για απαλλαγή και μου απάντησε ναι αλλά αργότερα, από τον Οκτώβρη.
Να μη βγούμε όμως off-topic:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σημερα γραφτηκα κι εγω.....στην αρχη με αρχισανε οι ΔΑΠιτισσες-ΔΑΠιτες τι τμημα ειμαι κτλ. να με πανε , αλλα επειδη βλεπανε οτι ημουν με κολλητο μου κνιτη λακιζανε.....:P
Παντως , το μονο που με "ενοχλησε" ειναι οτι εβλεπα κατι ΔΑΠιτες ( και οι συγκεκριμενοι ηταν τοοοσο παιδια της φαπας ) να το παιζουνε εξουσια λογω πλειοψηφιας σε κατι παιδια απο τη ΚΝΕ που γνωρισα(σπρωξιματα , να κανουνε "τοιχο" για να μην περνανε τα παιδια και τους "παιρνουν" την πελατεια κτλ.)....με ενοχλησε παρα πολυ αλλα κρατηθηκα ...... παντως dunno πως το δεχονται οι αλλοι φοιτητες.....ξυλο θελανε οι μαλακ*ς!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ξύλο θέλει η όλη κατάσταση με τις παρατάξεις στο πανεπιστήμιο, όχι οι ΔΑΠιτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ξύλο θέλει η όλη κατάσταση με τις παρατάξεις στο πανεπιστήμιο, όχι οι ΔΑΠιτες. :P
Ξυλο θα φανε την επομενη φορα που θα με πλησιασουν με το υποκριτικο βλεμα τους για να μου πουν τις μαλακιες τους.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.m

Νεοφερμένος

Η eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Παιδια αυτα δεν ειναι για να τα βλεπεις και να νευριαζεις, ειναι για να γελας!Ειδικα οταν αρχιζουν να τσακωνονται μεταξυ τους. Μετα απο λιγο καιρο αμα δεν τους δινετε σημασια θα ξεκολλησουν απλα ειναι αρχη ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toto13

Νεοφερμένος

Ο toto13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ρε εγω δν μπορω να καταλαβω πως και δν βαριουνται να μοιραζουν φυλλαδια και να κανουν ψηστηρι σε πρωτοετεις φοιτητες. Μπηκαν σε φοιτιτικη παραταξη και νομιζουν οτι θα γινουν βουλευτες;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ξύλο θέλει η όλη κατάσταση με τις παρατάξεις στο πανεπιστήμιο, όχι οι ΔΑΠιτες. :P

Σαφως , απλα ανεφερα συγκεκριμενα αυτο που ειδα εγω σημερα ( καθως η ΔΑΠ εχει τη μεγαλυτερη εξουσια-πλειοψηφια στο ΠΑΠΕΙ απ'ο,τι πληροφορηθηκα).

Παιδια αυτα δεν ειναι για να τα βλεπεις και να νευριαζεις, ειναι για να γελας!Ειδικα οταν αρχιζουν να τσακωνονται μεταξυ τους. Μετα απο λιγο καιρο αμα δεν τους δινετε σημασια θα ξεκολλησουν απλα ειναι αρχη ακομα.

Iσως , απλα 1η φορα ειδα τετοια κατασταση απο κοντα , με τα ματια μου , και μου φανηκε απιστευτα βλακωδες κι εκνευριστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ξύλο θέλει η όλη κατάσταση με τις παρατάξεις στο πανεπιστήμιο, όχι οι ΔΑΠιτες. :P

κυρίως όμως αυτοί, γιατί είναι και ψεύτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top