[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
δηλαδή, για να καταλάβω, λέτε ότι οι βάσεις των σχολών του 1ου πεδίου θα είναι πάνω από 10.000 μόρια? και δεν θα υπάρξουν σχολές κάτω από 10.000?? :worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μπορειτε να μου δωσετε μια εκτιμηση για τους τοπογραφους ΕΜΠ??εχω 18600 πιστευετε οτι περναω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkfloyd

Νεοφερμένος

Η pinkfloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μπορειτε να μου δωσετε μια εκτιμηση για τους τοπογραφους ΕΜΠ??εχω 18600 πιστευετε οτι περναω??


Πιστευω περνας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
με 18.347 πιστευετε οτι περναω μηχανολογων πατρας?

κανενας που να εχει δηλωσει μηχανολογους πατρας εδω υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alexandrapsyl

Νεοφερμένος

Η alexandrapsyl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας!! Θα ήθελα και εγώ πολύ μια εκτίμηση γιατί σας βλέπω πολύ ψαγμένους με το θέμα, έκανα και εγώ φέτος το 10% στη πρώτη μου επιλογή, πολιτικές επιστήμες και δημοσια διοίκηση αθηνών, είμαι 1900 και κάτι παραπάνω μόρια πάνω και στη δεύτερη, πολιτικές επιστήμες και ιστορία Παντείου, είμαι 3800 περίπου μόρια πάνω, πιστεύετε ότι θα περάσω; Έχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί θέλω να τελειώσω πανεπιστήμιο πολύ, αλλά δεν θέλω να φύγω εκτός αθηνών με τίποτα και η σχολή που είχα περάσει πρόπερσυ είναι στη Μυτιλήνη...Ας μου πει κάποιος που γνωρίζει την άποψη του...Σας παρακαλώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zexion9

Νεοφερμένος

Ο zexion9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Δήλωσα με το 10% πολιτικών μηχανικών αθήνα.Έχω 19200 μορια.Λέτε να το πιάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos444

Νεοφερμένος

Ο nasos444 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...με 8800 πιανω Μεθοδολογιας ή Κινηματογραφο Θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Γεια σας!! Θα ήθελα και εγώ πολύ μια εκτίμηση γιατί σας βλέπω πολύ ψαγμένους με το θέμα, έκανα και εγώ φέτος το 10% στη πρώτη μου επιλογή, πολιτικές επιστήμες και δημοσια διοίκηση αθηνών, είμαι 1900 και κάτι παραπάνω μόρια πάνω και στη δεύτερη, πολιτικές επιστήμες και ιστορία Παντείου, είμαι 3800 περίπου μόρια πάνω, πιστεύετε ότι θα περάσω; Έχω αγχωθεί πάρα πολύ γιατί θέλω να τελειώσω πανεπιστήμιο πολύ, αλλά δεν θέλω να φύγω εκτός αθηνών με τίποτα και η σχολή που είχα περάσει πρόπερσυ είναι στη Μυτιλήνη...Ας μου πει κάποιος που γνωρίζει την άποψη του...Σας παρακαλώ.
Κοιτα,επειδη τα τμηματα που θες ειναι στην Αθηνα και φανταζομαι θα τα εχουν δηλωσει πολλοι φετος το βλεπω λιγο δυσκολο...απ'οτι καταλαβα τα μορια σου ειναι κοντα στις 13000....με το 90% οι σχολες που θες εχουν 16308 και 15208 αντιστοιχα...υπαρχει μια ''Α'' διαφορα απο τα μορια σου που ειναι αρκετα μεγαλη...τί να σου πω...εγω γενικα πιστευω πως οι βασεις με το 10% φετος θα ειναι κοντα στις βασεις με το 90% περυσι με εξαιρεσεις στα περιφερειακα επειδη δε τα προτιμουν πολλα παιδια...καλη επιτυχια..
Γειά σας παιδιά!Δήλωσα με το 10% πολιτικών μηχανικών αθήνα.Έχω 19200 μορια.Λέτε να το πιάσω?
Σίγουρα!!!;)

Γεια σας παιδια...με 8800 πιανω Μεθοδολογιας ή Κινηματογραφο Θεσσαλονικης?

Αν εννοείς το τμημα Μεθοδολογιας Ιστοριας και Θεωριας της επιστημης πιστευω εχεις πιθανοτητες γιατι δε το επιλεγουν πολλοι κι ας ειναι σε κεντρικο Α.Ε.Ι....τωρα για τον Κινηματογραφο Θεσσαλονίκης το βλεπω δυσκολο γιατι δεν εισαι κοντα στη βαση του με το 90% (15020)....αλλά ποτε δε ξερεις..Με το 10% τα απίθανα είναι πιθανα!!!


Τα παραπανω βασιζονται σε προσωπικες εκτιμησεις...δε σημαινει οτι ειναι και ορθα τα δικα μου συμπερασματα...υπομονη 2 μερες...;)
Καλά αποτελέσματα σε ολους..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εγω παντως ξερω 6 παιδια που εχουν δηλωσει την αντιστοιχη σχολη και εχουν μεγαλυτερη βαθμολογια απο εσενα...μακαρι να περασεις ομως! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ρε παιδια με 18600 περναω τοπογραφους στο ΕΜΠ??τι πιστευετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ρε παιδια με 18600 περναω τοπογραφους στο ΕΜΠ??τι πιστευετε??

Ναι περνας....το επιανες και περυσι απ'οτι ειδα.....καλα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Πω ρε παιδια τι αγχος ειναι αυτο δεν μπορω να κοιμηθω τις τελευταιες μερες απο την αγωνια!!!! Μακαρι να πανε ολα καλακαι να μπουμε ολοι εκει που θελουμε!!!! Εγω θελω ναυτιλιακα Παπει με 16334! Πως το βλεπετε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδια νομικη αθηνας ειχε περσι 18707 και εγω εχω 18843..πως το βλεπετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zexion9

Νεοφερμένος

Ο zexion9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κώστα σε ποια σχολή αναφέρεσαι στο τελευταιο σου μηνυμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια για τα περιφεριακα τι πιστευετε θα πεοσυν οπως λενε λογω μετεγγραφων και κρισης?Ενδιαφερομαι για Ψυχολογια Κρητης
λετε να την εχουν δηλωσει πολλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top