Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ είχα χάσει πέρυσι 13 κιλά και όταν άκουγα ότι στην Γ' λυκείου όλοι βάζουν κιλά είχα ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ....έλεγα όμως ότι αφού είχα συνηθίσει στη διατροφή δεν θα έβαζα...και παρότι είμαι άνθρωπος που λατρεύει το φαί και θα παρατούσα τα πάντα για έναν γύρο ή για μια σοκολατίνα τα κατάφερα και μέχρι τον Ιανουάριο δεν είχα βάλει ούτε 100 γραμμάρια ενώ όλες μου οι φίλες είχαν βάλει ήδη 5 κιλά!Από τα μέσα Ιανουαρίου μέχρι να τελειώσουν οι Πανελλήνιες έβαλα 3,5 κιλά...και εκεί που ονειρευόμουν ότι θα αρχίσω εντατικά γυμναστήριο μου παρουσιάστηκε ένα μικρό πρόβλημα υγείας και δεν μπορώ να γυμναστώ καθόλου...παρ'ολα αυτά κατάφερα να χάζω 1 μόνο κιλό!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ είχα χάσει πέρυσι 13 κιλά και όταν άκουγα ότι στην Γ' λυκείου όλοι βάζουν κιλά είχα ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ....έλεγα όμως ότι αφού είχα συνηθίσει στη διατροφή δεν θα έβαζα...και παρότι είμαι άνθρωπος που λατρεύει το φαί και θα παρατούσα τα πάντα για έναν γύρο ή για μια σοκολατίνα τα κατάφερα και μέχρι τον Ιανουάριο δεν είχα βάλει ούτε 100 γραμμάρια ενώ όλες μου οι φίλες είχαν βάλει ήδη 5 κιλά!Από τα μέσα Ιανουαρίου μέχρι να τελειώσουν οι Πανελλήνιες έβαλα 3,5 κιλά...και εκεί που ονειρευόμουν ότι θα αρχίσω εντατικά γυμναστήριο μου παρουσιάστηκε ένα μικρό πρόβλημα υγείας και δεν μπορώ να γυμναστώ καθόλου...παρ'ολα αυτά κατάφερα να χάζω 1 μόνο κιλό!:worry:
ο.Ο
Πέρασες από Πανελλήνιες και έβαλες μόνο 3,5 κιλά,ενώ λατρεύεις και το φαγητό?
Σου αξίζουν συγχαρητήρια!

Σε πόσο καιρό είχες χάσει τα 13 κιλά ακριβώς? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
απο 75 που ημουν πηγα 85.. κα εχω υψος 1.86 :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγώ είχα χάσει πέρυσι 13 κιλά και όταν άκουγα ότι στην Γ' λυκείου όλοι βάζουν κιλά είχα ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΕΙ....έλεγα όμως ότι αφού είχα συνηθίσει στη διατροφή δεν θα έβαζα...και παρότι είμαι άνθρωπος που λατρεύει το φαί και θα παρατούσα τα πάντα για έναν γύρο ή για μια σοκολατίνα τα κατάφερα και μέχρι τον Ιανουάριο δεν είχα βάλει ούτε 100 γραμμάρια ενώ όλες μου οι φίλες είχαν βάλει ήδη 5 κιλά!Από τα μέσα Ιανουαρίου μέχρι να τελειώσουν οι Πανελλήνιες έβαλα 3,5 κιλά...και εκεί που ονειρευόμουν ότι θα αρχίσω εντατικά γυμναστήριο μου παρουσιάστηκε ένα μικρό πρόβλημα υγείας και δεν μπορώ να γυμναστώ καθόλου...παρ'ολα αυτά κατάφερα να χάζω 1 μόνο κιλό!:worry:
3,5 κιλα . Τιποτα! Τι να πω κ εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κατά τη διάρκεια του έτους έτρωγα κανονικά, αλλά περπατούσα πάρα πολύ και συνέχιζα κανονικά τον χορό, οπότε δεν άλλαξε καθόλου το βάρος μου. Τη 1,5 εβδομάδα των πανελλαδικών όμως από το άγχος δεν κατέβαινε μπουκιά, τίποτα όμως, και έχασα κάπου στα 2,5kg, δεν τόλμησα να ανέβω στη ζυγαριά, για να μη με πιάσει κατάθλιψη. Ευτυχώς τα πήρα αμέσως μετά το τέλος των εξετάσεων πίσω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ο.Ο
Πέρασες από Πανελλήνιες και έβαλες μόνο 3,5 κιλά,ενώ λατρεύεις και το φαγητό?
Σου αξίζουν συγχαρητήρια!

Σε πόσο καιρό είχες χάσει τα 13 κιλά ακριβώς? :)

Χαχαχα...και εγώ είμαι λίγο περήφανη γι αυτό!σε έξι μήνες τα έχασα και άλλους έξι μήνες τα διατήρησα ακριβώς!(για μένα αυτός είναι ο άθλος):rolleyes:

3,5 κιλα . Τιποτα! Τι να πω κ εγω?
Δεν κατεβαίνουν όμως....Και δυστυχώς φαίνονται αρκετά!Και χωρίς γυμναστική δεν θα φύγουν ποτέ!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Εγω και τις 2 χρονιες που εδωσα πανελλαδικες πηρα συνολικα 9 κιλα
περσι το καλοκαιρι απο το πολυ περπατημα και ε3αιτιας οτι ετρωγα μονο μια φορα την μερα γιατι δουλευα και ελειπα απο το σπιτι εχασα 5 κιλα.
Φετος αφου εβαλα σταδιακα τα κιλα που ειχα χασει αφρατεψα εντελως απο το κα9ισιο και εφαγα ειλικρινα τοσοοοο ωστε να μην μπορω να σταματισω την μασα!!!
Ειλικρινα αν δν ειχα καλο μεταβολισμο 9α ειχα βαλει πανω απο 19 κιλα!!
Το ερωτημα ομως ειναι τωρα τι κανω??????
3επατωνομαι στα γυμναστηρια και βαζω κλειδαρια στο ψυγειο???
δεν νομιζω να πιανει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγω παιδιά , έχασα κιλά (και πολλά μάλιστα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εγω 4-5 κιλα πρεπει να πηρα.δεν ανεβαινα ομως σε ζυγαρια.Κατα τη διαρκεια της χρονιας ειχα καποιες αυ3ομειωσεις στο βαρος μου.Τον τελαυταιο μηνα πριν τις πανελληνιες αρχισα να τρωω πολυ αλλα ευτυχως τα εχασα αμαεσως μετα το τελος των πανελληνιων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Μάτθα45561

Νεοφερμένος

Η Μάτθα45561 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ πήρα 3-4 κιλά.Σίγουρα έφταιγε το άγχος και έλλειψη άσκησης.Τώρα τα χάνω σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifitsa

Νεοφερμένος

Η fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω πηρα 4-5 και μπορω να πω πως ειναι λιγα σε σχεση με το ποσο ετρωγα καθημερινα (ιδιαιτερα για τα γλυκα....... :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω πηρα γυρω στα 6..παντα αθλουμουν ωρες αλλα αυτη η χρονια ηταν ηδη βασανιστηριο..αλλα ενταξει ηδη εχω καψει 2 κιλα λιπος και ετσι θα συνεχιστει το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εγω εμεινα σταθερος στα κιλα μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγω αν και η ζυγαρια με δειχνει 2 κιλα πανω φαινομαι σαν φουσκα τωρα..ειναι σαν να εβαλα 7 κιλα:hmm::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γυμναστικη για τις στρατιωτικες εκανες μονος σου η πηγες σε αυτα τα γυμναστηρια που ειναι ειδικα για το στρατο και την αστυνομια;
Aπό Μάρτιο έκανα προπόνηση σε στίβο, αλλά τα κιλά τα χασα σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς, με τρέξιμο που έκανα μόνος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα Σα.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα Σα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κι εγω εβαλα δυστυχως 7 κιλα :/ ευτυχώς εχασα τα 5 και παμε για τα αλλα 2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω πηρα καμια 10αρια ισως και λιγα παραπανω....:mad::redface::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι για να βάλω κιλό πρέπει να φάω τον αγλαίωρα. Όχι πως έχω άγχος αλλά το Σεπτέμβρη με άλλοθι τις πανελλήνιες υπήρχαν πολλές μέρες που έτρωγα όλη την ώρα σε σημείου σκασμού (για να παίρνω δύναμη τάχα :P). Μετά δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ φυσικά με τον πονόκοιλο. Και έβαλα μόνο 2 κιλά και από 55 πήγα 57 (ύψος 1,73 και κάτι). Αλλά πάντως το καλοκαίρι είχα χάσει αρκετά κιλά. Ίσως γιατί κινούμουν αρκετά και δεν έτρωγα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εγω παλι πιστευω πως εχω χασει κιλα.... δεν εχω ζυγιστει αλλα το καταλαβαινω απο τα ρουχα μου
Οταν διαβαζω ξεχνάω να φαω..τις προαλλες ειχε παει 12 το βραδυ και συνειδητοποιω οτι εχω να φαω απο το μεσημερι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top