Φιλολογία Ιωαννίνων

Wazza

Νεοφερμένος

Ο Wazza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
θα παω μαλλον σε αθτην την σχολη...Θα ηθελα αν καποιος παει η ξερει να μου πει...γιατι εχω αποριες σχετικα με τα τμηματα που περιεχει...ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ειμαι στο ιστορικο , οποτε κατι ξερω ...

Καλυτερο τμημα φιλολογιας αν οχι στα 3 καλυτερα στην ελλαδα . Δυσκολο τμημα απ'οσα ακουω ( δηλαδη καλο τμημα :no1:).
οι βαθμοι ( οι καλοι ) δεν παιρνονται ευκολα .
https://www.uoi.gr/schools/human/philology/

https://www.uoi.gr/schools/human/philology/undergraduate/

https://www.uoi.gr/schools/human/philology/staff/

https://www.uoi.gr/gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agxwmenos

Νεοφερμένος

Ο agxwmenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ειναι καλυτερο απο ολα!ετσι τουλαχιστον παραδεχονται οι περισσοτεροι φιλολογοι που ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ειναι το καλυτερο στην ελλαδα και το 2ο καλυτερο στην ευρωπη./..αλλα πολυ δυσκολο...η μια μου κα8ηγτρια εκει τελειωσε και αλλη απο το ιστορικο ιωαννινων..καλο κουραγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wazza

Νεοφερμένος

Ο Wazza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
λαρασκα...να σε ρωτησω τα μαθηματα ειναι ευκολα η βαρετα;σου αρεσει γενικα η σχολή;σκεφτομαι για φ.π.ψ τελικα γιατι δεν ειμαι ας πουμε και λυσασμενος με τα αρχαια....

αν ξερει και καποιος αλλος ας μου πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
λαρασκα...να σε ρωτησω τα μαθηματα ειναι ευκολα η βαρετα;σου αρεσει γενικα η σχολή;σκεφτομαι για φ.π.ψ τελικα γιατι δεν ειμαι ας πουμε και λυσασμενος με τα αρχαια....

αν ξερει και καποιος αλλος ας μου πει

τα μαθηματα ειναι πολυ ενδιαφεροντα !
τα αρχαια και τα λατινικα μπορεις να τα μειωσεις ακολουθοντας τον νεοελληνικο κλαδο .
αν σου αρεσουν ειναι ευκολα ...
φπψ δεν προτεινω αν εχεις τα μορια για καλυτερη σχολη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wazza

Νεοφερμένος

Ο Wazza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τα μαθηματα ειναι πολυ ενδιαφεροντα !
τα αρχαια και τα λατινικα μπορεις να τα μειωσεις ακολουθοντας τον νεοελληνικο κλαδο .
αν σου αρεσουν ειναι ευκολα ...
φπψ δεν προτεινω αν εχεις τα μορια για καλυτερη σχολη .
και τον νεοελληνικο κλαδο σε πιο εξαμηνο τον ακολουθεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
και τον νεοελληνικο κλαδο σε πιο εξαμηνο τον ακολουθεις;
στο 2ο ετος νομιζω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleni Oooo

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ειμαι στο ιστορικο , οποτε κατι ξερω ...

Καλυτερο τμημα φιλολογιας αν οχι στα 3 καλυτερα στην ελλαδα . Δυσκολο τμημα απ'οσα ακουω ( δηλαδη καλο τμημα :no1:).
οι βαθμοι ( οι καλοι ) δεν παιρνονται ευκολα .
https://www.uoi.gr/schools/human/philology/

https://www.uoi.gr/schools/human/philology/undergraduate/

https://www.uoi.gr/schools/human/philology/staff/

https://www.uoi.gr/gr/

Τα αλλα δυο καλύτερα ποιά είναι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Τα αλλα δυο καλύτερα ποιά είναι? :)

δεν ξερω να σου πω , αλλα αν θα μπορουσε να μπει το αθηνων , ισως μονο λογω του μερους που βρισκεται , αλλα επιφυλακτικα αυτο . το ''αναμεσα στις 3 καλυτερες'' δειχνει απλα μια μετροπαθεια και ταπεινοφροσυνη .
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
σωστα, η φιλολογια ιωαννινων ειναι απο τις καλυτερες σχολες που εχουμε γενικα... δεν ειμαι εκει, ειμαι αθηνα, αλλα ξερω απο συγγενεις και φιλους αλλα και καλους φιλολογους.. ηταν το ονειρο μου απο μικρη να γινω φιλολογος και το χω ψαξει πολυ...αν εχεις τα μορια, να πας φυσικα φιλολογια κι οχι φπψ... καλυτερος φιλολογος, βγαινεις απο φιλολογια.. στο καποδιστριακο που ξερω τα πραγματα ειναι πολυ καλα.. αν δεν θελεις πολλα αρχαια λατινικα κτλ, και εχεις μια ταση προς την λογοτεχνια ( οπως εγω) τοτε να πας νεοελληνικο! αυτα ειχα να σου πω! καλη επιτυχια να εχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΕ

Νεοφερμένος

Η ΖΩΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και εγω εκει περναω...αλλα τι ηθελα εδω και καποια χρονια..μου αρεσουν υπερβολικα τα αρχαια ελληνικα γι' αυτο και σκεφτομαι ν'ακολουθησω το κλασικο τμημα παρ'ολες τις δυσκολιες γραφω επισης και δικο μου συντακτικο!!! Τα λατινικα δεν τα γουσταρω και πολυ πιστευω ομως οτι ολα ειναι θεμα καθηγητη...σου ευχομαι καλη συνεχεια και ισως βρεθουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ξέρουμε αν τελείωσε η Γ.Σ στη φιλολογία Ιωαννίνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
μπα..δεν ξερω ουτε τι ωρα γινεται(ισως γινει και κατα τις 4).στο σαιτ τις σχολης δεν εχει βγει τιποτα;
το φπψ ειδα οτι ανοιξε τελικα(στο αλεξιπτωτο).;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Όχι,στην ιστοσελίδα της σχολής δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα. :/
Ίσως γίνει το απόγευμα,ναι.
Τελικά ναι το ΦΠΨ άνοιξε με 90-75 νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
τιποτα ακομα...(τελικα το φιλολογικο στην πατρα ανοιξε!) σε περιπτωση που σταματησει η καταληψη μηπως εχεις ακουσει ποτε θα ξεκινησουν τα μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Λες από Δευτέρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λες από Δευτέρα; :P
Μακάρι να ναι από Δευτέρα ρε συ!!
Εξάλλου Κυριακή πάω για μόνιμα γιανενααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Λες από Δευτέρα; :P
Αυτό μάλλον θα εξαρτηθεί από το αν θα συνεχιστεί η εξεταστική ή αν θα μπει εμβόλιμα στην εξεταστικη των Χριστουγέννων.αν ομως συνεχιστεί η εξεταστική δεν το βλέπω να έχουμε μάθημα στις 3-10!εν τω μεταξύ καμια ανακοίνωση για τα μαθήματα επιλογής....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ναι ρε σεις...αυτα ποτε πρεπει να τα δηλωσουμε;:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top