Χρόνια Πολλά σε όλους!

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους!!συμπεριλαμβανομενου και εμου...!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
happy birthday to you!

να ζήσεις ότι επιθυμείς :birthday::cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βαλού! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ευχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...
και εσεις ο,τι ποθειτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Άρχοντα. Σε περιμένουμε ξανά από τα μέρη μας! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Tetra αγορι μου, εχασα τα γενεθλια σου?!:redface:
Ασυγχωρητη:redface:


Να τα εκατοστησεις καλο μου και σου ευχομαι και αυτον το χρονο να συλλεξεις πολλες πολλες ευτυχισμενες στιγμες γεματες απο χαρα, ερωτα, παθος, αγαπη και υγεια...:)
Λαβ γιου ντιαρ!:)





Λυκ μου, να ζησεις και χρονια πολλα!:D

Καθε σου επιθυμια, ευχη μου!!!!!!!
Παντα υγιης με πολλες χαρουμενες και παθιασμενες στιγμες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια σας πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Βαλντεράκι.. Εύχομαι να είσαι πάντα υγιής και χαρούμενος :):):)



Να και το δωράκι μου :P:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον Valder και στους υπολοιπους εορταζοντς,φυσικα!
Ο,τι επιθυμειτε!:clapup:

Σου μίλησα εσένα αλλού!:pfff::hug:

Xρονια πολλά valllllllllllllll:clapup:

Ναι ρε φίλε, Βαλ με παχύ λ.... Vallllllllllllllllllll! Σε πάω! Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ αγορίνα μου!:clapup:

Χρονια όπως τα θέλεις VAL!!

Η καθε στιγμή σου να είναι μοναδική, το κάθε λεπτό ατελείωτο, κάθε σου μέρα διαφορετική!:)

(αντε..οπουναναι κοντευουν και τα δικα μου:worry::hmm:)


Τα χρονια πισω δε γυρνουν... οσα προτορουφηξουμε! Χρονια καλα σε ολους!

Ευχαριστώ

happy birthday to you!

να ζήσεις ότι επιθυμείς :birthday::cake:

Να σαι καλά κουκλίτσα μου! Δε θα μπορούσα κι εγώ να ευχηθώ σε σένα τίποτε λιγότερο από αυτό γιατί κι εσύ το αξίζεις!:clapup:

Χρόνια πολλά Βαλού! :D

Εννοείται Billy, το πα και το ξαναλέω, πρώτα θα τους θάψω όλους και μετά θα πάω με χαμόγελο! Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!:clapup:

Χρόνια σου πολλά Άρχοντα. Σε περιμένουμε ξανά από τα μέρη μας! ;)

Ευχαριστώ Ισιλιέλι μου, πάρα πολύ! Θα με δείτε πολύ πιό σύντομα απ' όσο μπορεί να υποθέτετε!;):clapup:

Λυκ μου, να ζησεις και χρονια πολλα!:D

Καθε σου επιθυμια, ευχη μου!!!!!!!
Παντα υγιης με πολλες χαρουμενες και παθιασμενες στιγμες!;)

Αγαπημένο μου Νεράιδι, σ' ευχαριστώ πολύ! Αν έχω την τύχη να έχω τόσο ντόμπρους φίλους όσο εσύ, θα είμαι με χαρούμενες στιγμές. Αν δε, έχω και την τύχη να βρω και μια κοπέλα που θα ναι αυθεντική γυναίκα, του επιπέδου της ποιότητάς σου δηλαδή, θα ζήσω και χαρούμενες και παθιασμένες στιγμές. Όσο για την υγεία, απλά θα προσέχω τον εαυτό μου!:clapup:

ΥΓ: Το από πάνω κειμενάκι ακριβώς, δεν είναι καμάκι προς τη Νεράιδα. Απλά επιβεβαιώνω τη φήμη μου ως καλός μαλαγάνας!:P

Χρόνια πολλά και καλά Βαλντεράκι.. Εύχομαι να είσαι πάντα υγιής και χαρούμενος :):):)



Να και το δωράκι μου :P:D!

Αύριο πρωί να είσαι στο Δημαρχείο Αθηνών. Παντρευόμαστε!

ΥΓ: Σ' ευχαριστώ μπουρούδι μου! Μακάρι να μ' αξιώσει ο Θεος να με περιστοιχίζουν συνεχώς άτομα σαν κι εσένα για να νιώθω όμορφα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Xρονια πολλα valder..Υγεια και αγαπη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μεγάλε, ό,τι επιθυμείς! :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνιαααααα σου πολλάααααα Valder!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να γίνει δικό σου!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος, υγιης και όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Λυκούργε κι από 'δω! :D
Ό,τι επιθυμείς, και πάντα με υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρονια πολλα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν άργησα ε;;

Βαλντεράκι μου, χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα!! Ό,τι μα ό,τι επιθυμείς, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το αποκτήσεις- να είσαι πάντα καλά, να χαμογελάς, να έχεις γύρω σου ανθρώπους αληθινούς, που σε αγαπούν και τους αγαπάς, να συνεχίζεις να κοιτάς τη ζωή κατάματα, να ζεις την κάθε στιγμή
..και να κάνεις την κάθε μέρα να αξίζει!:hug:

φιλιά πολλά!!





τουρτίτσα.. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βαλ θα σου έφερνα για δώρο την πηνελόπη του κιάτου αλλά τα έφτιαξε με έναν χλεχλέ


στο mediterranian θα σου βρω καλύτερη :D

χρόνια πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top