Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μακάρι να μου έφερνε νύστα το ουίσκι , θα είχα γλιτώσει πολλά λεφτά και πολλά χάνγκ όβερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ έχω αρχίσει και πλακώνω τα ουισκάκια μου μέχρι να νυστάξω!:)

τσ τσ τσ !! ουισκακια για να νυσταξεις! σε λιγο θα σε τρεχουμε στους Α.Α.:P:D

να χαμε καμια βοτκιτσα:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τσ τσ τσ !! ουισκακια για να νυσταξεις! σε λιγο θα σε τρεχουμε στους Α.Α.:P:D

να χαμε καμια βοτκιτσα:P:D

Α.Α ; δεν ξέρω για αλκοολικός - αλλά ανώνυμος δεν μου ακούγεται και πολύ άσχημο . Μα , Λυκ Ντε Μπινελίκ ; Η νονά σου τι σκεφτότανε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
τσ τσ τσ !! ουισκακια για να νυσταξεις! σε λιγο θα σε τρεχουμε στους Α.Α.:P:D

να χαμε καμια βοτκιτσα:P:D

Με μια στο τόσο δε γίνεσαι Α.Α. Αμέσως... μου μάθατε!:P

Α.Α ; δεν ξέρω για αλκοολικός - αλλά ανώνυμος δεν μου ακούγεται και πολύ άσχημο . Μα , Λυκ Ντε Μπινελίκ ; Η νονά σου τι σκεφτότανε :D

Είχα νονό αγαπητέ φίλε και με βούτηξε σε κολυμπήθρα με ρετσίνα! Γι αυτό βγήκα έτσι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Με μια στο τόσο δε γίνεσαι Α.Α. Αμέσως... μου μάθατε!:P



Είχα νονό αγαπητέ φίλε και με βούτηξε σε κολυμπήθρα με ρετσίνα! Γι αυτό βγήκα έτσι!:clapup:
Λοιπόν πάω για ύπνο - αλλά :baby::baby::baby::baby: να ξέρεις ότι φάσκεις και αντιφάσκεις . Στην love angel λες μια στο τόσο και στον sid λες ότι βούτηξες σε ρετσίνα...

Αύριο σε παρακαλώ θερμά να έχεις αποφασίσει ( το δίλημα δλδ είναι ουίσκι ή ρετσίνα ) και να μας πεις.









Και κάτι τελευταίο : μισώ πολλά πράγματα αλλά αν με αφήνανε να διαλέξω ένα μόνο θα ήτανε.......ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ . όχι κάτσε άλλο
:hmm:
:hmm:
:hmm:
:hmm:
Θα ήτανε ......... που μετά από κάτι τόσο κουραστικό όσο η δευτέρα αντί να υπάρχει ένα Σαββατοκύριακο , όλοι σου λένε ότι μόλις πέρασε.Άντε γεια ρε , άντε γεια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ισως να κυλησει ετσι μεχρι να τελειωσει...

...Δε θα ήμουν τόσο αισιόδοξος στην θέση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
και ομως μετα τον γολγοθα ερχεται η ανασταση , μετα την ανηφορα κατηφορα , μετα την βροχη ουρανιο τοξο , μετα την σκλαβια ελευθερια και που θα παει ρε παιδι μου δεν θα στραβωθει η ευτυχια να πεσει απανω μας????????????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρέπει να μάθουμε να κάνουμε την ευτυχία ως ένα σημείο μόνοι μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πού πας ρε άνθρωπα με το κινητό στο ένα χέρι και τον φραπέ στο άλλο πάνω στο μηχανάκι; Θα μας τρελλλλάνεις ; Καλύτερα βέβαια απ τον άλλον που κουβαλούσε κάτι τόνους εφημερίδες σε παπάκι και τις είχε αγκαλιά και μετά βίας έβλεπε το φανάρι. "Έλα μαμά, θα τα κάνω κάποια άλλη στιγμή αυτά τα μαθήματα οδήγησης. Λέω να πάω πρώτα στο κάστρο του Τακέσι να εκπαιδευτώ. Φιλιά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αυτοί θα πάρουν το επαγγελματικό δίπλωμα παρέα με τον οδηγό του πούλμαν που είχε στο δεξί το κινητό, το αριστερό κρεμασμένο απόξω να δροσίζεται, το φραπέ πάνω στο τιμόνι και το όόόόόχημα έστριβε με τον αυτόματο πιλότο στη στροφή και τόβλεπα κι ερχόόόόότανε κατά πάνω μου.
Τελικά η οδήγηση είναι καθαρά πνευματική λειτουργία...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
sakiiiiii φερε μας τη πρωτια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αντί να τρέχω για σημειώσεις ή για βιβλία κι επαναλήψεις, θα τρέχω για να μπαλώνω των άλλων τα καμώματα...

Ο παππούς μου όσο ζούσε, μου έλεγε: "Μην περιμένεις από τους δικούς σου. Μόνος σου ότι καταφέρεις, σαν εμένα"

ΑΛΛΑ 100 ΝΑ ΖΟΥΣΕΣ!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρέπει να κόψω τη σοκολάτα... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tόσα χρόνια και μόνο μπάχαλο μπορούμε να τα κάνουμε τα πράγματα;
Έλεος δηλαδή...
Γ@μώ την οργάνωσή σας...έλεος....
Ηλίθιες και αυθόρμητες κινήσεις γιατί έτσι σας την βάρεσε....
Και μετά γιατί δεν έχουμε τα δικαιώματα που θα έπρεπε;
Έλα μου ντε...γιατί;!;!;!;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Le rebelle

Un ange furieux fond du ciel comme un aigle,
Du mécréant saisit à plein poing les cheveux,
Et dit, le secouant : " Tu connaîtras la règle !
(Car je suis ton bon Ange, entends-tu ?) Je le veux !

Sache qu'il faut aimer, sans faire la grimace,
Le pauvre, le méchant, le tortu, l'hébété,
Pour que tu puisses faire, à Jésus, quand il passe,
Un tapis triomphal avec ta charité.

Tel est l'Amour ! Avant que ton coeur ne se blase,
A la gloire de Dieu rallume ton extase ;
C'est la Volupté vraie aux durables appas !"

Et l'Ange, châtiant autant, ma foi ! qu'il aime,
De ses poings de géant torture l'anathème ;
Mais le damné répond toujours : " Je ne veux pas !"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πο πο ξενέρα...Ας ελπίσουμε να αλλάξει το κλίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Φτού να μην τα ματιάσω! Ούτε σε διαφήμιση να έβγαιναν τα κέηκ. Αλλά τώρα βρήκα να μην έχω όρεξη να τα χλαπακιάσω; Εμ βέβαια, αν τρώει κανείς ότι έμεινε στο μπολ απ το μίγμα, καλά να πάθω :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Φτού να μην τα ματιάσω! Ούτε σε διαφήμιση να έβγαιναν τα κέηκ. Αλλά τώρα βρήκα να μην έχω όρεξη να τα χλαπακιάσω; Εμ βέβαια, αν τρώει κανείς ότι έμεινε στο μπολ απ το μίγμα, καλά να πάθω :loltooth:
Έχω εγώ όρεξη να τα χλαπακιάσω πάντως! :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Φτού να μην τα ματιάσω! Ούτε σε διαφήμιση να έβγαιναν τα κέηκ. Αλλά τώρα βρήκα να μην έχω όρεξη να τα χλαπακιάσω; Εμ βέβαια, αν τρώει κανείς ότι έμεινε στο μπολ απ το μίγμα, καλά να πάθω :loltooth:

Έχω εγώ όρεξη να τα χλαπακιάσω πάντως! :slourp:
πώς κάνεις έτσι ρε λιγούρη ; είπε ο sid και καθάρισε τα σάλια που του τρέχουνε από το πληκτρολόγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top