Ερευνητική Εργασία

^IoaNNa^

Νεοφερμένος

Η Ioanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Το δικό μου είναι πρόσφυγες και μετανάστες ότι πιο επίκαιρο μπορώ να πω.^^ Ακόμα δεν αρχίσαμε και έχω βρει σχεδόν τα πάντα..
αυτό και αν θέλει πολύ συζήτηση αφού όσο πληθαίνουν οι λαθραίοι στην χώρα μας τόσο θα πληθαίνουν και οι ρατσιστές ! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Γεία σας είμαι καινούργιος εδώ πέρα.
Είμαι μαθητής Β λυκείου και στο θέμα στο Project το θέμα για τη βία στα σχολεία.
Για αυτό θέλωνα ανήξουμε εμείς μια συζήτηση πάνω σε αυτό το θέμα που κατά τηυν γνώμη μου είναι και πολύ πρόσφατο στις μέρες μας.

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 22-24 προήλθαν από άλλο νήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δες σε ενα ηδη υπαρχον θέμα, θα σε βοηθήσει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αυτό δε το κάνω για σπαμ απλά το κάνω για να ανταλλάξω απόψεις.
Δυστιχως δεν έχω τόσο χρόνο να ψάξω και αναγκάζομαι να ανείξω καινούργιο θέμα.
(Δε το κάνω για σπαμ για να ξέρετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μας έχουν βάλει ως θέμα στο project την ανάλυση των εκκεντρκκων διαφημίσεων της diesel. Το task ουσιαστικα ειναι αυτο: https://www.netschoolbook.gr/diesel.html . Μπορει κάποιος που έχει κάνει την εργασία να με καθοδηγησει δίνοντας καμία ιδέα;; Η μονη που έχω καταφέρει να αναλύσω ειναι αυτη με τον άντρα που φαίνεται να έχει φαλλοκρατικο μήνυμα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς πήραμε το πάραααα πολύ ενδιαφέρον θέαμα της μαζοποίησης.... :( λες και κάνουμε 3 ώρες έκθεση τη βδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top