Πώς σας φαίνεται η Ιστορία Γενικής Παιδείας;

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θα είχα γνώμη αν την είχα διαβάσει:P... Το μόνο που είχα διαβάσει ήταν οι ερωτήσεις για τις ενδοσχολικές... Και τα κομμάτια που διάβασα δεν μου πολυάρεσαν(ο τρόπος γραφής τους).
Το μόνο που μου άρεσε ήταν που χάζευα τις ζωγραφιές που είχε στο τέλος του βιβλίου. Πολύ μου άρεσαν.
Noμιζω οτι οι περισσοτεροι αυτο καναμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Noμιζω οτι οι περισσοτεροι αυτο καναμε
Πάντα στην ιστορία (εκτός απ' την ιστορία κατεύθυνσης που δεν είχε), πήγαινα στα κεφάλαια με τις τέχνες και χάζευα τις εικόνες και ο,τι έγραφε σχετικά μ' αυτές.
Επίσης [ασχετο] στα Θρησκευτικά όλο το σχολείο είχε διαβάσει το κεφάλαιο με τον σατανισμό. Είναι ορισμένα πράγματα που όλοι θα τα έχουμε προσέξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top