Σέξυ εσώρουχα & Βάρος

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το θέμα το ανοίγω για να καταλάβουμε επιτέλους τι γίνετε, πολλές γυναίκες θεωρούνται σέξι από τους άντρες ενώ οι ίδιες δεν τολμάνε να βάλουν κάτι τολμηρό επειδή νοιώθουν απαίσια με το σώμα τους.

Πρέπει να καταλάβουμε όλες ότι ο άντρας που μπορεί να νοιώθουμε ότι τον απωθούμε από τα περιττά κιλά ή από την κυτταρίτιδα να τον διώχνουμε όχι για αυτά που νοιώθουμε ότι τους διώχνει άλλα επειδή κομπλεξαρόμαστε με 5 κιλά παραπάνω.:)

View attachment 1080View attachment 1079 View attachment 1078

και όχι μόνο αυτά δημοσιεύστε και εάν θέλετε να μας δείξετε τι εννοείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βασικά η άποψή μου είναι ότι τους φτιάχνει το βρώμικο μυαλό. Όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα. Φυσικά τα σέξυ εσώρουχα πάντα βοηθάνε (κορμάκια, κάλτσες, ζαρτιέρες, εσώρουχα με περίεργα ανοίγματα, δερμάτινα εσώρουχα και δεν συμμαζεύεται), αλλά και πάλι για να μπορέσεις να τα υποστηρίξεις όλα αυτά .. θέλεις πονηρό μυαλό! ;)

Το βάρος, εφόσον μιλάμε για νορμάλ πλαίσια, δεν νομίζω πως έχει σημασία, αν υπάρχει χημεία.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ετσι ειναι μανια μου... εμενα μου αρεσει η γυναικα να νοιωθει ανετα με το σωμα της ασχετα αν εχει μερικα κιλα παραπανω...και να φοραει και σεξυ εσωρουχα και ολα... ο αντρας μας δεν θα δει το παχος...θα δει το συνολο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
sexy Θέλει θάρος

Θέλει δόκιμή;)

Όλα τα θέλει
Θέλει χαμόγελο όπως και να είναι μια γυναίκα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το 2ο είναι όλα τα λέφτα Μάνια μου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έτσι


ήηηηη
Έτσι


Παραμένει σέξυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Για να γινει μια γυναικα σεξυ δεν αρκει απλα να φορεσει τα προκλητικα εσωρουχα, αλλα πρεπει να μπορεσει να τα υποστηρίξει κιολας, οπως το ειπε η Κajira. Δηλαδη να μπει στο καταλληλο ρολο, να κανει καμια χορευτικη φυγουρα και με ολα αυτα να νιωθει ανετα με τον εαυτο της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κορίτσια γιατί πρέπει να είσαι καλονή για να βάλεις ένα εσώρουχο πρόστυχο; όταν ο άλλος είναι μαζί σου π.χ. για τα κιλάκια σου γιατί να μην το βάλεις; δηλαδή μια κοπέλα με εξτρά κιλά δεν πρέπει να το βάλει; και μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν άνδρες που τους αρέσει όπως είμαστε και θέλουν να μας βλέπουν έτσι τι θα κάνατε; τι θα γινόταν άν εσείς κλέτε για π.χ. το άσχημο σώμα και ο δικός σας σας ήθελε με σέξυ εσώρουχα; που μπορεί να μην σας αρέσει πάνω σας άλλα εκείνος το θεωρεί καφτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Μανια μου, εγω δεν εννοουσα πως μια γυναικα με τα εξτρα κιλακια της δεν μπορει να βαλει κατι σεξυ! Και βεβαια μπορει, αν μεσα σε αυτα νιωθει η ιδια καλα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα όταν ο άλλος με το που το βάλεις το σέξυ και τον κάνεις να τρελαθεί μετά δεν νοιώθεις καλύτερα εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επειδή το θέμα είναι αρκετά γενικό και έχει ήδη έχει αναπτυχθεί αλλάζει λίγο ο τίτλος ώστε να γίνει πιο εξειδικευμένο.

Παρόμοια θέματα:
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1549
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4657
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η σεξουαλικοτητα σχετιζεται με την εμφανιση, δεν αποτελειται απο την εμφανιση.
Το βασικο ειναι ποσο διεγειρεις το αλλο ατομο στο μυαλο. Μπορει να εχεις σωμα μοντελου και να εισαι αδιαφορη και ξενερωτη, ....και μπορει να εχεις παραπανω κιλα και να ξυπνας το ζωο μεσα μας.

Φυσικα αμα το χεις παρακανει πολυ με το επιπλεον βαρος , γινεται πολυ δυσκολο να διεγειρεις τον αλλο (εκτος αν γουσταρει το συγκεκριμενο χαρακτηριστικο). Και κατι αλλο : μην ασχολειστε αποκλειστικα με το ποσα παραπανω κιλα υπαρχουν. Κοιταξτε το συνολο, τις αναλογιες. Αν υπαρχουν αναλογιες, η ολη σιλουετα χανει πολυ λιγοτερο απο οτι αν τα ιδια κιλα ειναι μαζεμενα σε ενα σημειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ούτε εγώ πιστεύω πως τα σέξυ εσώρουχα στο γυναικείο φύλο είναι μόνο για τα καλλίγραμμα μοντέλα.

Μια γυναίκα με παραπάνω κιλά κάλλιστα για μένα μπορεί να φορέσει σέξυ εσωρουχάκια (αν αποπνέει μια θυληκότητα,έναν ερωτισμό θα της πάνε τέλεια)

Ναι δεν μου αρέσουν οι αδύνατες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θεωρούν μερικές οτι πρέπει να έχεις το τέλειο σώμα για να φορέσεις σέξι εσώρουχα. Τι είναι πιο ωραίο, μια παχουλή με μπεζ βράκα ή μια παχουλή με ζαρτιέρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θεωρούν μερικές οτι πρέπει να έχεις το τέλειο σώμα για να φορέσεις σέξι εσώρουχα. Τι είναι πιο ωραίο, μια παχουλή με μπεζ βράκα ή μια παχουλή με ζαρτιέρες;

Αυτό δεν καταλαβένω ούτε εγώ πιστέυω ότι μετράνε πολλές γυναίκες το βάρος και την κυταρίτηδα παρά να κάνουν κάτι σέξυ, ακούω γυναίκες να λένε ότι κυκλοφωρώ με πιτζάμες γιατί είναι αντιεσθητικό το νυχτικό ή να κυκλοφωρώ με τα εσώρουχα, είναι λάθος μεγάλο να φοβάσε να δίξεις αυτό που έχεις, εξάλου δεν μπορώ να ακούω ότι ο σύντροφος δεν με θέλει επιδή πάχυνα πιστέυω ότι είναι λάθος, ο σύντροφός τις θέλει άλλα λόγο κόμπλεξ σταμάτησαν να δίνουν αυτά που έδυναν παλιά οι γυναίκες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κοίτα στο να κυκλοφορείς συνέχεια μέσα στο σπίτι γυμνή ή με εσώρουχα είμαι κατά. Όχι λόγω κόμπλεξ αλλά επειδή πιστευω οτι αν σε βλέπει συνέχεια έτσι, στο τέλος θα σε βαρεθεί και δεν θα έχει στύση (για να το πω κομψα)... Παν σπάνιον και επιθυμητόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Κοίτα στο να κυκλοφορείς συνέχεια μέσα στο σπίτι γυμνή ή με εσώρουχα είμαι κατά. Όχι λόγω κόμπλεξ αλλά επειδή πιστευω οτι αν σε βλέπει συνέχεια έτσι, στο τέλος θα σε βαρεθεί και δεν θα έχει στύση (για να το πω κομψα)... Παν σπάνιον και επιθυμητόν.

Χμμμ όντως ενώ το να σε βλέπει με ρόμπα-παντόφλα σκηλάκι- γυαλί και κοτσίδα ξυπνάει το ζώο μέσα του! :P

Το βασικό είναι να μην ξέρει πως θα σε δει ανα πάσα στιγμή και να τον ξαφνιάζεις με τις επιλογές σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ όντως ενώ το να σε βλέπει με ρόμπα-παντόφλα σκηλάκι- γυαλί και κοτσίδα ξυπνάει το ζώο μέσα του! :P

Το βασικό είναι να μην ξέρει πως θα σε δει ανα πάσα στιγμή και να τον ξαφνιάζεις με τις επιλογές σου. :)
Γιατί βρε μόνο αυτές οι δύο αμφιέσεις υπάρχουν; Το να σε βλέπει με κάποιο σατεν νυχτικό ας πούμε δεν παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γιατί βρε μόνο αυτές οι δύο αμφιέσεις υπάρχουν; Το να σε βλέπει με κάποιο σατεν νυχτικό ας πούμε δεν παίζει;

Μα δεν μίλησα για 2 επιλογές μόνο αλλα για πολλές διαφορετικές! :) Όσο περισσότερες οι επιλογές τόσο το καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοίτα στο να κυκλοφορείς συνέχεια μέσα στο σπίτι γυμνή ή με εσώρουχα είμαι κατά. Όχι λόγω κόμπλεξ αλλά επειδή πιστευω οτι αν σε βλέπει συνέχεια έτσι, στο τέλος θα σε βαρεθεί και δεν θα έχει στύση (για να το πω κομψα)... Παν σπάνιον και επιθυμητόν.

Μην το λές αυτό μισέλ μου, εγώ είμαι υπέρ του εσώρουχου άλλα βέβαια όχι κάθε μέρα με μία βράκα του 60 άλλα με ένα πρόστυχο κάθε τόσο, για άλλαγή ένα ανήπαρκτο νυχτικό ή ακόμα καλύτερα ένα σόρτς καυτό με ένα κολητό μπλουζάκι ραντάκι που να διαφανήζει, ή μπορείς σατέν πιτζάμα με διαφάνια και πάρα πολλά άλλα που μπορεί να είσαι γυμνή άλλα πίστεψέμε ξυπνάει το κτήνος του άντρα;)

Μα δεν μίλησα για 2 επιλογές μόνο αλλα για πολλές διαφορετικές! :) Όσο περισσότερες οι επιλογές τόσο το καλύτερο!

Μηλάς μόνο για εσώρουχα; ή γενικά ρούχο με πολλύ γυμνο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top