Cybersex, Phone-sex, SMS-sex κλπ

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
μονο απο phone sex εχω εμπειρια,στην αρχη κομπλαρα λιγο,μετα οκ.δεν με ενθουσιασε κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια στο phone-sex κλπ τι στο καλο ευχαριστιετε κανεις και το κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Eμενα παντος δεν μου αρεσει.Δεν με ''φτιαχνει''!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχω κανει, και πολυ παλιοτερα και προσφατα και μαλλον θα ξανακανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Cyber sex: Έχω κάνει πολύ παλιότερα.. τις πρώτες μέρες μου στο net(μιλάμε για ηλικία 12-13 χρονών):P !

Sms sex: Δεν έχω κάνει ακριβώς... απλώς έλαβα ένα sms από μια κοπέλα που κάτι παιζόταν... με την αγαπημένη της φαντασίωση.. εγώ δε της πρόσφερα τη δική μου..

Phone sex: Δεν έχω κάνει... αλλά πιστεύω πως είναι απόλυτα ερεθιστικό.. θέτεις τη φαντασία σου σε λειτουργία.. και "ταξιδεύεις"..!

Αν θα έκανα ή θα ξανάκανα κάτι από αυτά..?πιστεύω μόνο το phone sex. To cyber όχι τόσο πλεόν.. εκτός και αν τύχει κάτι που θα με ωθήσει σε αυτή την "ενέργεια"!:P και τέλος σχετικά με το sms sex.. πιστευώ πως αποτελεί τον πιο ανούσιο, χρονοβόρο, μη αποτελεσματίκο κλπ τροπο..

Αυτά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καταρχας, σορρυ για το νεο θεμα που ανοιξα, δεν ειχα παρατηρησει οτι υπαρχει ενα ηδη! Εγω εκανα phone sex :redface: προσφατα με τον φιλο μου γιατι ημασταν μακρια και μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλυτερα απο οτι περιμενα! αν και δεν θα το εκανα ποτε με αγνωστο, η ακομα και καποιον με τον οποιον δεν ειμαι πολυ δεμενη γιατι δεν θα ενιωθα ανετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Βασικά σε όλα δεν έχεις κάτι απτό ρε παιδιά δεν ξέρω δεν μου έρχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Έγω πάντως sms-sex ξανάκανα μερικές φορές και μου άρεσε τρελά ή φάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
χμ καλο ειναι αλλα βρε παιδι μου χωρις να σε αγγιζουν ειναι λιγο ψυχρο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ουγκ. δε φταίω γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νταξ, το μόνο αξιόλογο sms-sex το οποίο μπορώ να φανταστώ είναι να ακουμπήσει (με μια κάποια πίεση :redface:) η κοπέλα το κινητό της στο "ε, καταλαβάτε τώρα, μη γινόμαστε και χυδαίοι :P" της και να αρχίσει να της στέλνει μηνύματα ο έτσι :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
χμ καλο ειναι αλλα βρε παιδι μου χωρις να σε αγγιζουν ειναι λιγο ψυχρο ε?

Ε ναι οκ.Αλλά δουλεύει η φαντασία και το όλο σκηνικό με φτιάχνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
νταξ, το μόνο αξιόλογο sms-sex το οποίο μπορώ να φανταστώ είναι να ακουμπήσει (με μια κάποια πίεση :redface:) η κοπέλα το κινητό της στο "ε, καταλαβάτε τώρα, μη γινόμαστε και χυδαίοι :P" της και να αρχίσει να της στέλνει μηνύματα ο έτσι :D.

ΤΙ ΛΕΣ ΩΡΕ?

απο έγκυρη πηγή έμαθα ότι εάν συνεχίσουμε να κουβαλάμε το κινητό στην τσέπη μας μέχρι τα 50 μας δε θα μας κάνει κούκου.
από άλλη πηγή έμαθα ότι εάν κουβαλάς το κινητό πάνω σου για μια μέρα είναι σαν να έχεις βγάλει 3 ακτινογραφίες....

αυτά ακούγονται σαν ούρμπαν λέτζεντς, αλλά καλύτερα να είμαι καλυμένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ναι, όντως :|. από την άλλη όμως της κοπέλας δεν της κάνει κούκου, οπότε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaxaxaxaxaaa!!!!! τι λετε ρε παλαβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Γιοβάνα έχεις πολύ ωραίο .... άβαταρ....

θες να κάνουμε ... post sex?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
Γιοβάνα έχεις πολύ ωραίο .... άβαταρ....

θες να κάνουμε ... post sex?

:D :D :D
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!
Οτι θες θα κανουμε μωρο μου μονο μη με ξαναπεις "Γιοβαννα" γιατι θα kill myself :P
(και yourself μη σου πω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
στην πέφτει πιστεύω. χώσου βρέφος.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
χμμμμ postiako καμακι...ενδιαφέρον..:teasing:
τώρα για το esemes-seks με την πρωτοποριακή μέθοδο...
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
νταξ, το μόνο αξιόλογο sms-sex το οποίο μπορώ να φανταστώ είναι να ακουμπήσει (με μια κάποια πίεση :redface:) η κοπέλα το κινητό της στο "ε, καταλαβάτε τώρα, μη γινόμαστε και χυδαίοι :P" της και να αρχίσει να της στέλνει μηνύματα ο έτσι :D.[


...ας είναι καλά και τα κινητά με τη δόνηση..μόνο αυτό έχω να πώ..:P
για το θέμα τώρα..χμμμ...νομίζω τα όποια "παιχνίδια" μέσω της τεχνολογίας ανάμεσα σε ένα ζευγάρι δεν μπορεί να θεωρηθεί ούτε Cybersex, Phone-sex, SMS-sex κλπ.
τώρα το να τα κάνεις όλα αυτά με κάποιον άγνωστο ίντα να πώ...
το σεξ αξίζει μόνο για την σωματική επαφή...(κατά τη γνώμη μου)..

PS:Είναι πολύ γελείο όταν σε κάποιο chatroom ή γενικά οπουδήποτε κάποιος επιχειρεί να σου ξεκινήσει κάτι τέτοιο..ρίχνω το γέλιο της ζωής μου κάθε φορά..
Ας είναι καλά και αυτοί οι καμένοι που μας φτιάχνουν λίγο τη διάθεση...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
:D :D :D
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!
Οτι θες θα κανουμε μωρο μου μονο μη με ξαναπεις "Γιοβαννα" γιατι θα kill myself :P
(και yourself μη σου πω)

ωραία μου αρεσει να μου μιλάς άγρια...

έχω μόλις βγει από το μπάνιο και είμαι γυμνός και υγρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top