Οδηγίες διαδρομής: Πώς να πάω...;

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Καλημέρα.Και εκει που έλεγα ότι δεν θα ξαναπάω να που πρέπει να πάω στην Συγγρού αυτή τη φορά

ΜΟυ είπαν μια διαδρομή αλλά αν ξέρει κάποιος κάποια πιο κοντινή ας την προτείνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θες βοήθεια;

Εθνική, παραλία προς γλυφάδα και στροφή για Συγγρού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
έχει ταμπέλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι.

Καθώς κατεβαίνεις εθνικής δε στρίβεις στο τέρμα δεξια (πάει πειραιά), αλλά συνεχίζεις ντουγρού για Γλυφάδα (έχει ταμπέλες), βγαίνεις παραλία και μένεις στο αριστερό ρεύμα για να πάρεις την έξοδο για Αθήνα μέσω Συγγρού (έχει και εκεί ταμπέλες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
πρέπει να πάω ευγενίδιο πέφτω στο σωστό ύψος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι βρε. Είναι χαμηλά στη Συγγρού προς παραλία, στα δεξιά ανεβαίνοντας προς Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αυριο για καλη μου τυχη απεργει το μετρο και χρειαζεται να παω στον αγιο δημητριο.ξερει κανεις ποιο λεωφορειο απο ακαδημια η ομονοια παει στον σταθμο του μετρο στον αγιο δημητριο?υπαρχει καποιο λεωφορειο που να σε πηγαινει απο ακαδημια στη λεωφορο βουλιαγμενης(εκει που ειναι το πλαισιο,λεωγ.βουλιαγμενης 595 και μ.γερουλανου)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μέχρι το σταθμό φτάνουν σίγουρα Α3,Β3,Α2,Β3 τα οποία ξεκινούν από Σίνα. Καλύτερα ψάξε στη σελιδα του ΟΑΣΑ εχει οδηγο ευρεσης διαδρομής με μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
δεν εβγαλα ακρη στο σαιτ του οασα,ηταν το πρωτο π εψαξα.ακουσα και στον σκαι οτι εκτος απο τ μετρο εχουν και τα υπολοιπα μμμ σταση εργασιας απο τις 11 εως τις 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό ξέρω γιατί αύριο αναβάλλονται οι εξετάσεις στο τμήμα μου. Στάση εργασίας σε όλα τα ΜΜΕ, οπότε υπολόγιζε το 11-4 τουλάχιστον για 10-5. Ίσως είναι καλύτερα να πάρεις ταξί από Σύνταγμα αλλα θα έχει πολλή κίνηση ό,τι κι αν κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ξερεις περιπου ποση ωρα κανεις πχ με το Α3 απο κεντρο μεχρι αγιο δημητριο?πανω απο 1 ωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όχι αν δεν έχει κίνηση. Με κίνηση τι να σου πω, δεν το 'χω δοκιμάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ευχαριστω για τις πληροφοριες...ελπιζω να βγαλω ακρη αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το Α2 πάει παραλία, ΜΗ το πάρεις. Σου κάνουν μόνο τα Α3 και Β3. Μια άλλη λύση για να μη φας πολύ κίνηση είναι να πάρεις το τραμ και να κατέβεις στην Αλίμου και να πάρεις ταξί από εκεί για Βουλιαγμένης (ναι, ξέρω, δεν σε βοηθάω πολύ).
Πάντως αύριο 11 με 16.00 απεργούν ΟΛΑ τα μέσα, οπότε δεν θα έχει ούτε λεωφορεία! Νομίζω τέλος πως και τα Α4 και Β4 περνούν επίσης, αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρη.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Tελικα πηρα το Β3 και εφτασα αρκετα γρηγορα.Αλλη απορια λοιπον...ξερει κανεις πως πανε στην καστελλα(συγκεκριμενα στο 2ο ΓΕΛ πειραια,στην οδο πυθαγορα και τζαβελλα)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Α και πως παμε στην νεα σμυρνη,στο 3ο ΓΕΛ,οδος νικομηδειας 7?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάρε το 184 και ρώτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
το 185 μαλλον εννοεις...οσες φορες το καλεσα δεν λειτουργει...αντε να βγαλεις ακρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...να σας κανω μια ερωτηση αν ξερει κανεις...λοιπον ειμαι παλληνη και θελω να παω νικαια μπορει καποιος να μου τι πρεπει να παρω για να φτασω εκει γιατι εχω μπερδευτει λιγο.:hmm:.αχ ελπιζω να με βοηθησετε..ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
https://maps.google.gr/maps?hl=el&tab=wl

Πατάς «λήψη οδηγιών» και μετά έχει επιλογή για ΜΜΜ.
Από κάτω θα σου βγάλει διάφορες διαδρομές, χρόνους κλπ. Επίλεξε μία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top