Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσοι πάτε τεχνολογική τι βοηθήματα χρησιμοποιείται;(ΑΟΘ,ΑΕΠΠ,Μαθ.Κατευ.,Έκθεση)

τεχνολογική κατεύθυνση=2ο πεδίο πλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Είμαστε και επίσημα τρίτη λυκείου πλέον!

*δάκρυα χαράς/συγκίνηση*

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αυτο λέω και εγώ πως γίνεται να διαβάζει 10 ώρες;

Γενικώς μην ακούτε αυτά που σας λένε. Οι μαθητές στην Γ' Λυκείου -αν πάρουμε σοβαρά αυτά που ακούγονται- χωρίζονται σε 2 μεγάλες κατηγορίες, αυτούς που λένε ότι δεν σηκώνουν κεφάλι ούτε για να φάνε γιατί *έχουν υψηλό στόχο*, και αυτούς που λένε ότι διαβάζουν ελάχιστα αλλά ω του θαύματος τα προλαβαίνουν όλα και είναι και καλοί μαθητές.

Στην πραγματικότητα οι περισσότεροι δεν ανήκουν σε καμία από τις 2 κατηγορίες.:P Μην ανησυχείτε. Αν κλείνοντας τα βιβλία σας στο τέλος της ημέρας είστε ευχαριστημένοι, you've done nothing wrong.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Πολυ ωραιο σχολιο ευχαριστουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirusX

Νεοφερμένος

Ο VirusX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
τεχνολογική κατεύθυνση=2ο πεδίο πλέον
Γιατί το λες αυτό;Μη μου πεις ότι μπαίνεις από αυτό το πεδίο Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ γιατί θα βάλω τα κλάματα.Άλλαξα κατεύθυνση τελευταία στιγμή.:P

ότι δεν* διορθώνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Έχετε μπερδευτεί με τις ονομασίες :P
Δεν υπάρχει τεχνολογική κατεύθυνση, αλλά ομάδα προσανατολισμού σπουδών οικονομίας και πληροφορικής, στην οποία πήγες εσύ. Ο Τζιοβάνι μιλά για το πεδίο των θετικών και τεχνολογικών επιστημών, το 2ο δηλαδή. Στις σχολές πληροφορικής μπαίνεις τόσο από το 2ο πεδίο (θετική κατεύθυνση) όσο και από το 5ο (κατεύθυνση οικονομικών).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Και αυτή ήταν, η τελευταία μας πρώτη μέρα στο σχολείο!:D :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Πώς ήταν η μέρα σας παιδιά ? Eγώ παρατήρησα πως όλοι είχαμε μια περίεργη ενέργεια σήμερα :P Κάτι μου λέει πως αύριο θα βαριόμαστε φουλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Μία ώρα διήρκεσε το "πανηγύρι" :P
Και εγώ είχα πολλή ενέργεια (για τα δεδομένα μου πάντα :P). Χάρηκα που ξεκινήσαμε. Ελπίζω να κρατήσει ο ενθουσιασμός, αν και δε νομίζω :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια ήταν η καλύτερη πρώτη μέρα στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Alex_t μακάρι να κρατήσει και μένα χαχαχαχα :P
fotisapple η αλήθεια είναι πως και για μένα ήταν η καλύτερη πρώτη μέρα,ίσως γιατί συνειδητοποίησα ότι φέτος όλα τελειώνουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Ναι γιατι ηταν η τελευταια πρωτη φορα στο σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Πώς ήταν η μέρα σας παιδιά ? Eγώ παρατήρησα πως όλοι είχαμε μια περίεργη ενέργεια σήμερα :P Κάτι μου λέει πως αύριο θα βαριόμαστε φουλ :P

Εσένα σκέφτηκα μόλις το είδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
alex_t ξεκάθαρα εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Νιώθω ήδη κύματα βαρεμάρας να σαρώνουν το κορμί μου. Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γίνεται στα μέσα της χρονιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,204 μηνύματα.
Μην το σκεφτεσαι καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
εμεις σημερα ειχαμε πρωτο τριωρο κατευθυνση..1 φυσικη , 2 μαθηματικα και μετα μαθηματικα γενικης, βιολογια , ιστορια
μετα την κατευθυνση προσπαθησα να διαβασω λιγη χημεια αλλα με επιανε μια νυστα..

εμεις σημερα ειχαμε πρωτο τριωρο κατευθυνση..1 φυσικη , 2 μαθηματικα και μετα μαθηματικα γενικης, βιολογια , ιστορια
μετα την κατευθυνση προσπαθησα να διαβασω λιγη χημεια αλλα με επιανε μια νυστα.. τελος παντων πηρα προγραμμα και στο φροντ οποτε τωρα θελω να φτιαξω το προγραμμα διαβασματος μου για μες την εβδομαδα , εσεις θα κανετε προγραμμα διαβασματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Εμείς δεν ξεκινήσαμε ακόμα μάθημα και δεν έχουμε ούτε πρόγραμμα για αύριο. Έχουμε αρκετές ελλείψεις σε σύγκριση με πέρσι που ξεκινήσαμε πεντάωρα από την πρώτη μέρα. Και εγώ βαρέθηκα ήδη, αλλά σιγά σιγά θα πρέπει να μπαίνω σε ένα πρόγραμμα. Δεν ξέρω τι θα γίνει, ελπίζω απλά πως όταν ξεκινήσουν τα μαθήματα στο σχολείο θα συγκεντρωθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εγώ είχα 2 πρώτες ώρες κατεύθυνση (φυσική και μαθηματικά) και 2 ώρες μαθήματα γενικής παιδείας(αγγλικά και έκθεση).Οι ώρες κατεύθυνσης πέρασαν πολύ γρήγορα ενώ της γενικής παιδείας περνούσαν τόσο αργά(κοίταγα το ρολόι κάθε 2 λεπτά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εμείς είχαμε πεντάωρο σήμερα, 3 πρώτες ώρες κατεύθυνση (αρχαία, λατινικά και κοινωνιολογία:hmm:) και 2 ώρες γενικής (αγγλικά και θρησκευτικά, που σημειωτέον, ο καθηγητής (των θρησκευτικών) μας απαγόρευσε ρητά να διαβάζουμε άλλο μάθημα στην ώρα του, λέγοντας ότι θα υπάρχουν συνέπειες!!! :down:). Ουσιαστικά όμως, από όλο το πεντάωρο, κάναμε κάτι λίγα εισαγωγικά στο γνωστό μόνο!! Αύριο, έχουμε και πάλι πεντάωρο με 1 ώρα κενό.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top