Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Κι αυτές του πεδίου είναι απλά προστέθηκαν φέτος στο μηχανογραφικό.
Ναι το θεμα ειναι μπορω να τις δηλωσω με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
παιδια θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει γιατί θέλω να ακούσω και άλλες γνώμες....Η κοινη λογική λέει ότι δεν την πιάνω την σχολή....
Ευχαριστώ

παιδια θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει γιατί θέλω να ακούσω και άλλες γνώμες....Η κοινη λογική λέει ότι δεν την πιάνω την σχολή....
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει γιατί θέλω να ακούσω και άλλες γνώμες....Η κοινη λογική λέει ότι δεν την πιάνω την σχολή....
Ευχαριστώ
Αν θες τη γνώμη μου, εγώ λέω να κάνεις 10%. Δεν χάνεις και τίποτα.
Αν επιτρέπεται, σε ενδιαφέρει μόνο η Ιατρική ή και άλλες σχολές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Αν θες τη γνώμη μου, εγώ λέω να κάνεις 10%. Δεν χάνεις και τίποτα.
Αν επιτρέπεται, σε ενδιαφέρει μόνο η Ιατρική ή και άλλες σχολές;
Με ενδιαφέρει η Ιατρική σίγουρα και ίσως η οδοντιατρική αλλά μάλλον δεν θα την βάλω...θα βάλω μόνο τις 7 ιατρικές....και από αυτές δηλαδή σκεφτόμουν να βάλω μόνο Αλεξανδρούπολη έτσι και αλλιώς τις άλλες ούτε με επίσημη κυβερνητική απόφαση δεν τις πιάνω χαχαχα αν και δεν ξέρω πως ακριβώς λειτουργεί το 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με ενδιαφέρει η Ιατρική σίγουρα και ίσως η οδοντιατρική αλλά μάλλον δεν θα την βάλω...θα βάλω μόνο τις 7 ιατρικές....και από αυτές δηλαδή σκεφτόμουν να βάλω μόνο Αλεξανδρούπολη έτσι και αλλιώς τις άλλες ούτε με επίσημη κυβερνητική απόφαση δεν τις πιάνω χαχαχα αν και δεν ξέρω πως ακριβώς λειτουργεί το 10%
Συμπλήρωσε το μηχανογραφικό σου σαν να έχεις 20.000 μόρια. Δεν ξέρεις ποτέ τι θα συμβεί. Μπορεί να περάσεις -που σου το εύχομαι- στην Ιατρική Αλεξανδρούπολης, μπορεί και όχι. Το 10% έχει τις δικές του βάσεις. Ισχύει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. Ότι κι αν αποφασίσεις, καλή τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Συμπλήρωσε το μηχανογραφικό σου σαν να έχεις 20.000 μόρια. Δεν ξέρεις ποτέ τι θα συμβεί. Μπορεί να περάσεις -που σου το εύχομαι- στην Ιατρική Αλεξανδρούπολης, μπορεί και όχι. Το 10% έχει τις δικές του βάσεις. Ισχύει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. Ότι κι αν αποφασίσεις, καλή τύχη.
Σε ευχαριστώ πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billblackeye

Νεοφερμένος

Ο billblackeye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά, υπάρχει καμία εξέλιξη σχετικά με το 10% (4%) αυτών που έδωσαν Πανελλαδικές το 15;
Έχει βγει σχετική εγκύκλιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Γεια σας! Τελικά το 10% θα ισχύει και για τα παιδιά που έδωσαν πέρσι με το παλιό το σύστημα , έτσι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας! Τελικά το 10% θα ισχύει και για τα παιδιά που έδωσαν πέρσι με το παλιό το σύστημα , έτσι δεν είναι;
Απ' ό,τι έχω ψάξει στο ίντερνετ, δεν έχει διευκρινιστεί αν θα δωθεί η δυνατότητα σε όσους έδωσαν πέρυσι με το παλιό σύστημα να κάνουν μηχανογραφικό με το 10%. Καλύτερα θα ήταν να τηλεφωνούσες στο Υπουργείο Παιδείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlueLight

Νεοφερμένος

Ο BlueLight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα παιδια... Εδωσα πανελληνιες το 2016 και δεν καταφερα να περασω ΤΕΦΑΑ στην Κομοτηνη που ηθελα μιας και ανεβηκαν ακομα κ εκει κατα πολυ οι βασεις ( μαζι με γραπτα και αθληματα εχω 14.200 μορια και η Κομοτηνη εφτασε 15.000 )
Σκεφτομαι να δωσω για 10% μιας και οι βασεις του 10% περσι ηταν γυρω στα 13.700 μορια αν και νομιζω οτι δεν παιζουν μεγαλο ρολο αυτες οι βασεις αλλα ειναι θεμα ζητησης..
Το μονο που ισως με παρηγορει ειναι οτι οσοι δηλωσουν για να μπουν τεφαα πρεπει να εχουν συμμετασχει και στα αθληματα οποτε ισως ειναι λιγο μικροτερος ο ανταγωνισμος..
Εσεις τι λετε εχω ελπιδες για φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δε χάνεις τίποτα να προσπαθήσεις.
Αλλά προφανώς οι βάσεις θα διαμορφωθούν μετά τις πανελλαδικές και με βάση πολλούς παράγοντες οπότε κανείς δεν μπορεί να ξέρει από τώρα τι θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dante18

Νεοφερμένος

Η Dante18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έδωσα πέρυσι πανελλήνιες με το νέο σύστημα και συγκεντρωσα 18945 μόρια στο 3ο πεδίο. Πέρσυσι δεν επιανα ιατρική απθ για 20 μορια και δηλωσα βιολογικό για να ειμαι στην πόλη μου . Σκέφτομαι,λοιπον, να κάνω 10% για ιατρική απθ. Πιστευετε οτι εχω πιθανότητες να την πιασω ή να δώσω πανελλήνιες? Επίσης αν περασω ιατρικη με το 10% σε αλλη πολη θα μπορω να προσπαθησω να παρω μεταγγραφη για απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έδωσα πέρυσι πανελλήνιες με το νέο σύστημα και συγκεντρωσα 18945 μόρια στο 3ο πεδίο. Πέρσυσι δεν επιανα ιατρική απθ για 20 μορια και δηλωσα βιολογικό για να ειμαι στην πόλη μου . Σκέφτομαι,λοιπον, να κάνω 10% για ιατρική απθ. Πιστευετε οτι εχω πιθανότητες να την πιασω ή να δώσω πανελλήνιες? Επίσης αν περασω ιατρικη με το 10% σε αλλη πολη θα μπορω να προσπαθησω να παρω μεταγγραφη για απθ?
φυσικα και μπορεις να παρεις μετεγγραφη με το 10 τοισ εκατο αν περασεις αλλου,τωρα οσον αφορα την βαση τι να σου πω περιμενε τον chris να σε κατατοπισει ,οπως κανει καθε χρονο, με τις προβλεψεις του για τα μορια :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrfreddy

Νεοφερμένος

Ο mrfreddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχουμε καμία ενημέρωση για την διαδικασία που χρειαζεται να ακολουθησουμε για συμμετοχή στο 10 % ( γ αυτούς που έγραψαν εξετάσεις το'16 νεο σύστημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Οταν συμπληρώνουν αυτοί με το 90% μηχανογραφικά πας και εσύ και ζητάς απο το λύκειο σου κωδικούς για μηχανογραφικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elen222

Νεοφερμένος

Η Elen222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω τν γνωμη σας για κατι. Σκεφτομαι φετος να κανω 10 τοις εκατο για αστυφυλακων.Εχω 15.487 μορια. Λετε οτξ υπαρχει περιπτωση να την πιασω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω τν γνωμη σας για κατι. Σκεφτομαι φετος να κανω 10 τοις εκατο για αστυφυλακων.Εχω 15.487 μορια. Λετε οτξ υπαρχει περιπτωση να την πιασω;
Αν η τελευταία φορά που έδωσες πανελλήνιες ήταν το '15, τότε έχεις περισσότερες πιθανότητες σε σχέση με το '16. Αλλά και πάλι δύσκολο μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elen222

Νεοφερμένος

Η Elen222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Του 2016 ειμαι.Αρα λες να μην μπω καν στην ολη διαδικασια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Του 2016 ειμαι.Αρα λες να μην μπω καν στην ολη διαδικασια;
Γιατί να μην μπεις στην διαδικασία, ακόμη κι αν οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top