Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Γιατί είναι το πιο ηλίθιο remake που έχει γίνει στην ιστορία των ταινιών. Το ορίτζιναλ είναι κατά πολύ ανώτερο. Στο handmaiden απλά πήραν τη βασική πλοκή και του κότσαραν ότι σεξουαλική διαστροφή υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
John Wick: Chapter 2. Απλα επικο. Must για τους φιλους του ειδους

X-men: Apocalypse. Το πιο αδυναμο απο τα καινουρια αλλα ενταξει δεν κουραζει κιολας. Βλεπεται.

The Town. Δυνατη, με καταλληλη δοση δρασης. Βεβαια βαρεθηκα γιατι ειδα το extended cut που ηταν 2.5 ωρες

Das Leben der Anderen. Ειχα ακουσει πολυ καλα σχολια και δεν με απογοητευσε. Εξαιρετικη

State of Play. Καλο σεναριο, μπολικες ανατροπες και all star cast. Ακομα και τους δευτερευοντες ρολους τους επαιζαν μεγαλα ονοματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Την είδα για προσωπικούς λόγους, χωρίς να περιμένω κάτι το ιδιαίτερο. Τρόμαξα με το ποσό ρεαλιστική ήταν, συν το γεγονός οτι ο πρωταγωνιστής είναι αρκετά relatable. Πρόκειται για την ταινία Adam
Όσο για το handmaiden, απλά γιατί; Σπατάλη ωρών απ'τη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να δω με τους φίλους μου το Bloody Mary 2006 είναι πολύ τρομακτικό η όχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billie perrakis

Νεοφερμένος

Ο billis p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ειδα το snowden οκ καλη ταινια αλλα δε ξετρελαθηκα...ειχε υποθεση αλλα πολυ μπλα μπλα σαν ντοκιμαντερ...δεν ειναι να την δεις δευτερη φορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Είδα το καινούργιο Ghost in the Shell.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Οι ζωές των άλλων πολύ καλή αν και δεν περίμενα να μου αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Είδα το καινούργιο Ghost in the Shell.
:/: *big heavy sigh*



btw τελειωσα μολις το the world's end, ηθελα να δω λιγο το χιουμορ που ειχε. συμπαθητικο ηταν. ειχε την πλακα του (περα του 10λεπτου μονολογου περι ανθρωποτητας.) anyways.
Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Σας προτείνω να δείτε τα Τίγρης και Δράκος 1 και 2!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γενικά καλούτσικη ταινια για να περάσει η ώρα :hehe:
Είδα το καινούργιο Ghost in the Shell.
Δεν την έχω δει αλλά ποτέ δεν περιμένω πολλά από adaptions.
Οι ζωές των άλλων πολύ καλή αν και δεν περίμενα να μου αρέσει
Την έχω κατεβασμένη, πόσο τη βαθμολογείς περίπου σαν ταινία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Την έχω κατεβασμένη, πόσο τη βαθμολογείς περίπου σαν ταινία;
χωρίς να έχω συγκεκριμένα κριτήρια υπόψιν, ένα 7,5 γιατί μου φάνηκε καλή αλλά όχι τόσο καλή ώστε να ξεπεράσει το 8 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Παιδιά θα δω το bloody Marry 2006 είναι τρογματικο η όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
The Space Between Us


Νταξει καλουτσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εντάξει δεν θα ασχοληθώ σοβαρά τότε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εντάξει δεν θα ασχοληθώ σοβαρά τότε :P

Χαχαχα δεν αξιζει τοσο :P Κοιταξε μπορεις να κανεις μια αποπειρα αλλα θα σε παρει ο υπνος πιστευω :D
Δεν εχει και κατι το ιδιαιτερο η ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Καλή ταινία. Παίζει η Καλίσι.

https://www.youtube.com/watch?v=T0MmkG_nG1U
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καλή ταινία. Παίζει η Καλίσι.

https://www.youtube.com/watch?v=T0MmkG_nG1U
Kι εμένα μ' αρεσε! Πολύ γλυκιά ταινία, αλλά όχι κάτι το μεγάλο. Αρκετά ευχάριστη! :)

P.S μου αρέσει πολύ το στυλ της και αυτός πολύ ωραίος!!! Λατρεύω εικόνα και προφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top