[6/6/2014] Χημεία Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 26 74.3%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 14.3%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 5.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2014, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D



Θέματα!

Απαντήσεις!
[1][2]

Προηγούμενα μαθήματα:
[28/5/2014] Νεοελληνική Γλώσσα
[30/5/2014] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[30/5/2014] Φυσική Γενικής Παιδείας
[2/5/2014] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[2/6/2014] Αρχαία Ελληνικά Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Νεοελληνική Λογοτεχνία
[4/6/2014] Βιολογία Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Χημεία - Βιοχημεία Κατεύθυνσης
[4/6/2014] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το νήμα ξεκλειδώνεται...
Καλή αρχή σε όλους τους υποψήφιους ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τα θέματα προστέθηκαν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
πως σας φιανονται παιδια; εγω δν ξερω μηπως μπερδευτουν στο δ2 και δ4 τα αλλα μου φαινονται ευκολα και το ΣΛ χωρις αιτιολογηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalebarbie

Νεοφερμένος

Ο dalebarbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πως σας φάνηκαν τα θέματα χημείας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

knightwish7

Νεοφερμένος

Η knightwish7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όντως πολύ ύποπτο τα Σ-Λ.10 μονάδες χωρίς αιτιολόγηση για 5 Σ-Λ:hmm:
Ελπίζω να μην υπάρξουν ευτράπελα όπως στη βιολογία.
Τουλάχιστον ας στείλανε διευκρίνιση την ώρα που γράφανε τα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά ήταν πάρα πολλά τα θέματα....στο σχολείο μου παιδιά δεν έχουν τελειώσει ολόκληρες ασκήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ήταν πάρα πολλά έχασα ένα σλ! !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
εμενα μου φανηκαν μετρια. σε καποια σημεια δυσκολευτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigBang0000

Νεοφερμένος

Ο BigBang0000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
εχασα 2 σ-λ ολα τα αλλα πολυ απλα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
κι έγω έχασα 1 Σ-Λ νομίζω..μόνο σε εμένα και τους δικούς μου γνωστούς φάνηκαν δύσκολα εκτός από πολλά;; μην τρελαθούμε..μέχρι και τα Σ-Λ ήταν πιο δύσκολα από πέρσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaswtre

Νεοφερμένος

Η vaswtre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
τσιμπιμενα ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
κι έγω έχασα 1 Σ-Λ νομίζω..μόνο σε εμένα και τους δικούς μου γνωστούς φάνηκαν δύσκολα εκτός από πολλά;; μην τρελαθούμε..μέχρι και τα Σ-Λ ήταν πιο δύσκολα από πέρσι..

Αμα ηταν δυσκολα να διαγραφτεις απο το φορουμ μας. Και γενικα μην ξαναμπεις στο ιντερνετ. Αντε τωρα. (μην χεσω :mpliaks:)

Ρωτησα παιδια απο το σχολειο για ΑΕΠΠ και Χημεια και λενε ηταν δυσκολα. Μπαινω i-school και χαρακτηριζονται της πλακας. Εεε ρε κλαμα που θα πεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Αμα ηταν δυσκολα να διαγραφτεις απο το φορουμ μας. Και γενικα μην ξαναμπεις στο ιντερνετ. Αντε τωρα. (μην χεσω :mpliaks:)

Ρωτησα παιδια απο το σχολειο για ΑΕΠΠ και Χημεια και λενε ηταν δυσκολα. Μπαινω i-school και χαρακτηριζονται της πλακας. Εεε ρε κλαμα που θα πεσει...

Πάντα,όλα στο ischool είναι της πλάκας και όταν βγαίνουν οι βαθμοί γελάμε.Τα ίδια και πέρσι,μου είχαν κάνει κιμά την ψυχολογία και τελικά δεν υπήρχε καμία σχέση με την πραγματική εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
και εγω έχασα ενα σ/λ το πρώτο εσείς ποιο χάσατε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dafni96

Νεοφερμένος

Η Δαφνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ηταν πολυ πιο δυσκολα απο περισι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ρε ποιοι λετε οτι ηταν ευκολα, την παλευετε ; Δηλαδη τι θελετε να βαλουν επιτελους! Τον μαζοχισμο μου ΜΕΣΑ!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αμα ηταν δυσκολα να διαγραφτεις απο το φορουμ μας. Και γενικα μην ξαναμπεις στο ιντερνετ. Αντε τωρα. (μην χεσω :mpliaks:)

Ρωτησα παιδια απο το σχολειο για ΑΕΠΠ και Χημεια και λενε ηταν δυσκολα. Μπαινω i-school και χαρακτηριζονται της πλακας. Εεε ρε κλαμα που θα πεσει...

Το ξέρω δυστυχώς δεν ανήκω εδώ με όλα τα ''μυαλά'' :(
Με ΌΛΟΥΣ όσους μίλησα και των 2 κατευθύνσεων το ιδιο ακριβως μου ειπαν...τώρα εδώ το επίπεδο είναι άλλο :P

και εγω έχασα ενα σ/λ το πρώτο εσείς ποιο χάσατε ?
Το τελευταίο..με την ανοικοδόμηση..δεν ήμουν καθόλου σίγουρη και το έβαλα Λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Ρωτησα παιδια απο το σχολειο για ΑΕΠΠ και Χημεια και λενε ηταν δυσκολα. Μπαινω i-school και χαρακτηριζονται της πλακας. Εεε ρε κλαμα που θα πεσει...
Ρε παιδιά, πόσες φορές το έχουμε πει, μη συγκρίνετε το επίπεδο του iSchool με αυτό του μέσου σχολείου. Είναι γνωστό ότι το iSchool είναι "θερμοκήπιο", με την καλή την έννοια :redface:.

Και όχι, δε θα πέσει απαραιτήτως κλάμα. Μπείτε στο περσινό thread "Σε ποια σχολή περάσατε" (ή κάπως έτσι) και θα δείτε ότι γίνεται χαμός από Πολυτεχνεία, Ιατρικές, Νομικές και άλλες υψηλόβαθμες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Στέλλα Μπ.

Νεοφερμένος

Η Στέλλα Μπουρίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Συγνώμη κιόλας αλλά τι λέτε; Τα θέματα ήταν πάρα πολύ μεγάλης έκτασης και μεγάλου βαθμού δυσκολίας για τις 3 ώρες που είχαμε να τα γράψουμε. Στο Γ3 δεν έβγαινε η στοιχειομετρία ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Σίγουρα ήταν πιο δύσκολη από πέρισυ και μην σας πω και από κάθε άλλη χρονιά της τελευταίας πενταετίας.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top