Αυνανισμός

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΑΥΝΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Υ.Γ. Και ο δικός σας νεροχύτης δεν πρέπει να τίθεται σε λειτουργία;

Νεροχύτης? :rofl:
Όχι δεν χρειάζεται να τραβάμε την τάπα του εμείς οι ίδιες για να τον ξεβουλώσουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis207

Νεοφερμένος

Ο Giannis207 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
"Βαρατε" γιατι χανομαστεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδια τι γνωμη εχετε για σιτεs oπως το chatrulette kaι το οmegle? Γιατι τεινω να τα χρησιμοποιω ολο και περισσοτερο τελευταια και θελω να ακουσω αναλογες εμπειριες απο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosPapas

Νεοφερμένος

Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια τι γνωμη εχετε για σιτεs oπως το chatrulette kaι το οmegle? Γιατι τεινω να τα χρησιμοποιω ολο και περισσοτερο τελευταια και θελω να ακουσω αναλογες εμπειριες απο σας.

Σου αρεσει να τα χρησιμοποιεις;Αν ναι...σου εχω κακα μαντατα.Στα συγκεκριμενα μονο αντρες βρισκεις ωριμης ηληκιας,να ξεζουμιζουν αλυπητα την σαυρα τους,να στραγγιζουν την μαλαπερδα τους(πως να το πω πιο κομψα;).:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Παιδια τι γνωμη εχετε για σιτεs oπως το chatrulette kaι το οmegle? Γιατι τεινω να τα χρησιμοποιω ολο και περισσοτερο τελευταια και θελω να ακουσω αναλογες εμπειριες απο σας.

Για ποιόν λόγο τα χρησιμοποιείς είπαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Παιδια τι γνωμη εχετε για σιτεs oπως το chatrulette kaι το οmegle? Γιατι τεινω να τα χρησιμοποιω ολο και περισσοτερο τελευταια και θελω να ακουσω αναλογες εμπειριες απο σας.

Εγώ μπαίνω στο omegle,όχι συχνά αλλά όποτε μου ΄ρθει μπαίνω.Όταν ο σκοπός σου είναι το τρολλάρισμα(βλέπε εμένα :D ) περνάς φανταστικά,εγώ τουλάχιστον το απολαμβάνω απίστευτα να λέω καφρίλες και ο,τι μου κατέβει, σε απελπισμένους strangers που εκείνη την ώρα έχουν κ@υλες και είναι με το πτηνό στο χέρι :shifty: Δεν νομίζω να είσαι από αυτούς,ε ατιμούτσικο; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Περυσι τετοιες εποχες μπαιναμε στο omegle με εναν φιλο μου....πολυ γελιο :hehe::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εχω κανει ηθικά εγκλήματα στο omegle :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ό,τι ενδιαφέροντα και να έχεις επιλέξει στο omegle πάντα sext θα θέλει ο άλλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

istudent

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο istudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Α-Y-Ν-Α-Ν-Ι-Σ-Μ-Ο-Σ; Τί;;;; ΤΙ είναι αυτό; Ντροπή!!! αυτά είναι του σατανά!!!

Βρήκα καί ένα σχετικό άρθρο κατατύχης πρόσφατα, είναι καιρός να αρχίσει να χρησιμοποιείται και πάλί αυτό το υπέροχο accessoire που δείχνει η Photo!
https://www.psomakia.gr/2013/07/blog-post_4331.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 945093_181652382016598_1290396579_n.jpg
    945093_181652382016598_1290396579_n.jpg
    29.8 KB · Εμφανίσεις: 739

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
kinky boy ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosra

Νεοφερμένος

Ο nikosra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
[ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aceBill

Νεοφερμένος

Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Τι πραγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλοι ξέρουμε. Εσύ είσαι 21 ετών και δεν ξέρεις;

Θα θέλει τις οδηγίες χρήσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
τι ειναι αυτο το "αυνανανισμος" ??? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι ειναι αυτο το "αυνανανισμος" ??? :D

Αυνανισμός = Μαλακία -----> αυνανίζομαι= τον παίζω, τραβάω μαλακία.

P.S.: αυνανισμός λέγεται και για τις γυναίκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top