Πώς να της δείξω πως δεν τη θέλω;

m.bee

Νεοφερμένος

Η Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Όσο σκληρό και να ακούγεται και να είναι όντως.. η αλήθεια είναι η καλύτερη επιλογή. Θα μου πείτε: θα πληγωθεί! Γιατί άμα δώσεις ελπίδες, δεν πληγώνεται ο/η άλλος/η; Πιστέψτε με, θα πληγωθεί! Αφήστε που επειδή ήμασταν στο περίμενε, τρώμε κάτι σκαλώματα και τελικά δεν ξεκολλάμε εύκολα! ΩΜΗ αλήθεια! Πληγώνεσαι μια και καλή και συνειδητοποιείς το τι παίζει! Η αβεβαιότητα είναι το χειρότερο! Ξεκάθαρα πράγματα! ΔΕΝ σε θέλω! ΤΕΛΟΣ! Ούτε φιλία, ούτε δεν ξέρω, ούτε πρέπει να το σκεφτώ... δεν ξέρω αν είμαι σε φάση για σχέση και άλλες τέτοιες αερολογίες! Ειλικρίνεια πάνω απ' όλα και με τον εαυτό μας και με τους άλλους! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Χίλιες φορές ένα όχι στα μούτρα παρά ένα σταδιακό δεν ξέρω αν θέλω.
Έχω ζήσει απ' τη πλευρά του δέκτη και τα δύο, το όχι δεν με πείραξε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Πώς να της δείξω πως δεν τη θέλω;

βγείτε και στο τέλος της βραδιας,αμόλησε την μπροστα της.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
βγείτε και στο τέλος της βραδιας,αμόλησε την μπροστα της.;)
Αυτή είναι η καλύτερη λύση μακράν! Και αποτελεσματικότατη (ελπίζω....:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Αν κολλάς, πες την γνωστή μπούρδα. «Δεν είμαι σε καλή φάση».
Αλλά αν θες πιο ξηγημένα πράγματα μπορείς να της πεις «Δε θα ήθελα να γίνει κάτι»
Το 2ο, θα το εκτιμήσει περισσότερο, γιατί αν σε δει με κάποια άλλη στον δρόμο, ε.... ξέχασε την απ' τη ζωή σου οριστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν πάμε καλα σ αυτο το φόρουμ. Ο ένας δεν μπορεί να βρει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της το πω" στον άλλο του την πέφτει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της ρίξω χ" .... Πριν λυσουμε το θέμα σου, πάνε στο άλλο τοπικ και γράψε στο παιδί τι έκανες γιά να σε θέλει :-)

Θα το εκτιμουσα.....

Ααα και μην της το πεις αποτομα γιατι θα κολλησει περισσοτερο....καν' την να ξενερωσει μαζι σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αν το κοριτσι δεν ειναι τελείως για τα μπάζα κανε κάτι μην εισαι κορόιδο Απο προσωπικη εμπειρια το να ειναι δυο χρόνια μικρότερη σου ειναι kinda turning on.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
... τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα ...
άσε ρε :slourp:
κρυβόσουν, σε είδα :pfff:

No offence,αλλά όσοι απο σας λέτε στον Μάνο συμβουλές του στυλ ''μην τη σουτάρεις αμέσως'' και ''άστο να δεις πώς θα εξελιχθεί μπας και σου αρέσει τελικά'' ή ''κάποια στιγμή θα είστε μαζί'' είναι σαν να λέτε να την έχει καβάτζα;
like 5η ρόδα στο τζιπ ξέρω γω; αν έρθουν εποχές ''πείνας'',ας κάνω κάτι μαζί της;
Seriously guys, αυτό ακούγεται 50 φορές χειρότερο απο το να πει την αλήθεια.
Απο τη στιγμή που ήρθε η ίδια να τον γνωρίσει καλύτερα,και το παιδί έλειπε,σημαίνει οτι δεν καιγεται πολύ.Αν ήθελε να μάθει τί φρούτο είναι,θα την περίμενε και αυτός. My opinion . :P

και νταξ προς το παρόν δεν συμβαίνει κάτι το τραγικό,όπως σωστά είπε η Εβανζελίν,πιστεύω πως μπορείς να το αντιμετωπίσεις ακόμα.:D

υγ.πες της ένα ''ασε μας κουκλίτσα μου ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μόνο σε μια τόσο καθυστερημένη εποχή θα μπορούσαν να υπάρχουν τέτοια προβλήματα. Λυπάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προτείνω να της δώσεις μια ευκαιρία... μην απορρίπτεις κατευθείαν κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει... βγείτε καμιά δυο φορές και άμα ακόμα δεν τραβάει, αποθάρρυνέ την τελείως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προτείνω να της δώσεις μια ευκαιρία... μην απορρίπτεις κατευθείαν κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει... βγείτε καμιά δυο φορές και άμα ακόμα δεν τραβάει, αποθάρρυνέ την τελείως...
True story. Αν το αφήσεις θα σε πιάσει μετά το "what if ... ".

Το να απορρίπτεις κάτι έτσι εύκολα, σίγουρα είναι η πιο γρήγορη λύση, αλλά χάνεις την ευκαιρία να εξερευνήσεις κάτι που μπορεί να σου αρέσει τελικά. Πέρνα λίγο χρόνο παραπάνω, προσπάθησε κι αν δεις πως δεν θες, το σκέφτεσαι. Αλλά, γιατί όχι, προσπάθησε πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
τι πιο ξεκαθαρο απο το να την το πειςς ? δεν ειναι ευκολο αλλα ειναι το πιο αμεσο και χωριςς παρεξηγησεις και υπονοουμενα που ισως ν μην καταλαβει η να κανει πως δεν καταλαβεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ακριβώς όπως είπε η ανατολή.μόνος τρόπος για να μην την πικράνεις είναι να τα φτιάξεις μαζί της.παράλληλα ρωτα κανένα φίλο σου αν την θέλει να της τον γνωρίσεις(έτσι και θα νιωσει οτι είναι ποθητη,και θα ενωσεις 2 ανθρώπους);););):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
παράλληλα ρωτα κανένα φίλο σου αν την θέλει να της τον γνωρίσεις(έτσι και θα νιωσει οτι είναι ποθητη,και θα ενωσεις 2 ανθρώπους);););):D:D:D

Γραφείο συνοικεσίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τι να μην την πικράνει μωρέ και σαχλαμάρες; Απλά πες της ευγενικά ότι δεν είσαι σε φάση σχέσης αυτή την περιόδο και ότι προτιμάς να αφοσιωθείς στο διάβασμά σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τι να μην την πικράνει μωρέ και σαχλαμάρες; Απλά πες της ευγενικά ότι δεν είσαι σε φάση σχέσης αυτή την περιόδο και ότι προτιμάς να αφοσιωθείς στο διάβασμά σου :P

Ναι, στην επιστήμη της Α' Λυκείου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι, στην επιστήμη της Α' Λυκείου. :P

Γιατί όχι ;

Όπως και να 'ναι, δεν είναι έντιμο να την παίζεις, λέγοντάς της μα και μου και θα το σκεφτώ κλπ κλπ. Μετά θα κολλάει αυτή χειρότερα και η όλη κατάσταση θα γίνει 10 φορές χειρότερη.

Απλά ας της πει, όχι ευχαριστώ.

jesus άντρες του 21ου αιώνα να κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας

ΗΜΑΡΤΟΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ! εισαι ρεζιλη που δε τη θες και την παιδευεις!
ολοι οι αντρες , μικροί μεγάλοι , τα ιδια χαλια ειστε!
(πλακα κανω :P αλλα έβγαλα τα απωθημένα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ακριβώς όπως είπε η ανατολή.μόνος τρόπος για να μην την πικράνεις είναι να τα φτιάξεις μαζί της.παράλληλα ρωτα κανένα φίλο σου αν την θέλει να της τον γνωρίσεις(έτσι και θα νιωσει οτι είναι ποθητη,και θα ενωσεις 2 ανθρώπους);););):D:D:D
Νομιζω πως η ανατολη ειπε να της πει οτι δεν την θελει.. Ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος!!
Κοιτα μπορεις ακομα και να τα φτιαξεις μαζι της και μπορει και να σου αρεσει χωρις να το εχεις καταλαβει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_am

Νεοφερμένος

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά μου της είπα ''λυπάμαι αλλά δε νοιώθω κάτι για σένα πέραν της φιλίας. Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου, αλλά δε μπορεί να γίνει κάτι μεταξύ μας.''
και όλα καλά. Είμαστε φιλαράκια.
Σας ευχαριστώ όλους σας για τις συμβουλές σας :):happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top