Πώς να της δείξω πως δεν τη θέλω;

Manos_am

Νεοφερμένος

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδάκια μου κατ'αρχάς είμαι 15. Με έκανε add στο facebook μία κοπέλα μικρότερη από μένα (αυτή β΄γυμνασίου εγώ ά λυκείου) χωρίς να γνωριζόμαστε πιο πρίν και μιλάμε στο τσατ. Έχω καταλάβει οτι ψιλογαργαλιέται για μένα γτ στέλνει όλη την ώρα καρδούλες, λέει οτι είμαι όμορφος και τέτοια και τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα. Μου έχουν πει πως είναι πολύ καλή κοπέλα αλλά δε νομίζω πως μπορώ να τη δω αλλιώς...Έχει κανένας καμια ιδέα για το πώς να της δείξω οτι τη βλέπω μόνο φιλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμ ναι.Πρώτον μη της κόβεις τα φτερά,γιατί θα κολλήσει και θα μπλέξεις.Απλώς πες της οτι έχεις κοπέλα και γενικά πέτα της τέτοια υποννοούμενα (Βγαίνω γιατί θα βγω με τη κοπέλα μου κτλ) μπας και της κοπεί λιγάκι η όρεξη.Αν σου πει οτι σε θέλει,πες της οτι την βλέπεις φιλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πες της ειμαι GAY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Πες της:
Είσαι τόσο όμορφη κάθε μέρα ή κάνεις εξάσκηση;

ή ακομα καλυτερα

Έχεις κουραστεί καθόλου; Επειδή έτρεχες διαρκώς μέσα στην σκέψη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πες της οτι την βλέπεις φιλικά.
ό,τι δεν θέλει να ακούσει ένα κορίτσι. ή άντρας.:/:

όχι έτσι απότομα παιδιά, απλά άσε τον άλλο να ξενερώσει...

(αλλά δεν θέλω να δίνω τέτοιες συμβουλές. δε μ'αρέσει.:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Πες της:
Είσαι τόσο όμορφη κάθε μέρα ή κάνεις εξάσκηση;

ή ακομα καλυτερα

Έχεις κουραστεί καθόλου; Επειδή έτρεχες διαρκώς μέσα στην σκέψη μου.

και έτσι θα της δείξει ότι δεν τη θέλει :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Δεν πάμε καλα σ αυτο το φόρουμ. Ο ένας δεν μπορεί να βρει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της το πω" στον άλλο του την πέφτει γκόμενα και ανοίγει θέμα "πως να της ρίξω χ" .... Πριν λυσουμε το θέμα σου, πάνε στο άλλο τοπικ και γράψε στο παιδί τι έκανες γιά να σε θέλει :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Διέγραψε την από το facebook.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
και έτσι θα της δείξει ότι δεν τη θέλει :worry::worry:

ρε παιδαρε, ξερεις καμια που να τσιμπαγε με τετοιες πιπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
ρε παιδαρε, ξερεις καμια που να τσιμπαγε με τετοιες πιπες?

σωστοστ τώρα έπιασα το σκεπτικο σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Πες της:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παιδάκια μου κατ'αρχάς είμαι 15. Με έκανε add στο facebook μία κοπέλα μικρότερη από μένα (αυτή β΄γυμνασίου εγώ ά λυκείου) χωρίς να γνωριζόμαστε πιο πρίν και μιλάμε στο τσατ. Έχω καταλάβει οτι ψιλογαργαλιέται για μένα γτ στέλνει όλη την ώρα καρδούλες, λέει οτι είμαι όμορφος και τέτοια και τις προάλλες ήρθε στο σχολείο μου να με δεί και να γνωριστούμε από κοντά, παρόλο που αυτό δεν έγινε γιατί έλειπα εκείνη τη μέρα. Μου έχουν πει πως είναι πολύ καλή κοπέλα αλλά δε νομίζω πως μπορώ να τη δω αλλιώς...Έχει κανένας καμια ιδέα για το πώς να της δείξω οτι τη βλέπω μόνο φιλικά;

Μια χαρα ρε ειναι το κοριτσι,παρτην,τι σημαινει ''δεν την θελω''?
Μετα θα ψαχνεις,και θα κανεις συνδρομη στο youp0rn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ό,τι δεν θέλει να ακούσει ένα κορίτσι. ή άντρας.:/:

Εγώ πάντως θα προτιμούσα να μου πουν οτι με βλέπουν φιλικά παρα οτι δε με θέλουν.:P
Μετα θα ψαχνεις,και θα κανεις συνδρομη στο youp0rn

Σαν εσένα καλήν ώρα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
χαχα γρηγορο απλο και ανωδυνο


Και μετά θα τον ψάχνει να του ζητήσει και το λόγο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Απλά την αποφεύγεις.
Δεν της μιλάς πολύ, ή αν το κάνεις μίλα κοφτά και απότομα.

Στη τελική της ζητάς συμβουλή για την Αννούλα που τη γουστάρεις.
Ε, εκεί θα ξενερώσει δε παίζει.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Απλο, της λες την αληθεια και δεν εχεις τραβαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε ποια αλήθεια;
Λίγα κομπλιμέντα του' χει κάνει, δε του ' χει πει "πεθαίνω για σένα θέλω να γίνεις το αγόρι μου".
Αν της πει "δε σε βλέπω έτσι, αλλά σαν φίλη" θα το πάρει πάνω της η άλλη και θα πει "δε καταλαβαίνω τι λες.:worry:".

Γυναίκες. Άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
αστην να σε φλερταρει ειναι και διασκεδαστικο το φλερτ δεν κανει κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ρε ποια αλήθεια;
Λίγα κομπλιμέντα του' χει κάνει, δε του ' χει πει "πεθαίνω για σένα θέλω να γίνεις το αγόρι μου".
Αν της πει "δε σε βλέπω έτσι, αλλά σαν φίλη" θα το πάρει πάνω της η άλλη και θα πει "δε καταλαβαίνω τι λες.:worry:".

Γυναίκες. Άντρες.
Αν δει οτι ο σκοπος της ειναι κατι παραπανω απο φιλικο τοτε να της πει δεν σε βλεπω ερωτικα για να τελειωνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top