Γενικό -  Bοηθήματα Α' Λυκείου

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ πάλι ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ θα πάρω.Σε όλα τα φιλολογικά εκτός απο τα θετικά που θα πάω φροντιστήριο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Κοίταξε αν θέλεις και τον Γκρίτζαλη στην φυσική, πολύ καλό βοήθημα στην Α' Λυκείου!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εγώ σκοπεύω ν'αγοράσω για όλα τα θεωρητικά ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ και για τα θετικά ΣΑΒΒΑΛΑ με εξαίρεση στα μαθηματικά όπου προσανατολίζομαι προς την ΕΛΛΗΝΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ!!!τι λέτε καλά είναι ή ν'αγοράσω άλλα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ρε παιδια βοηθεια θελω να μου πειτε ποια κατα τη γνωμη σας ειναι τα πιο καλογραμμενα βοηθηματα μαθηματικων(αλγεβρα+γεωμετρια),φυσικης,χημειας,εκθεση......αυτα..και γενικα αν εχετε τιποτα αλλο να προτεινετε για κανα αλλο μαθημα!

μαθηματικα + φυσικη Σαββαλας
γεωμετρια=τιποτα... αν κανεις τις ασκησεις του βιλιου (ολες ομως) εισαι οκ
φυσικη= το βιβλιο ειναι κακογραμμενο ουτως η αλλως οποτε το 99% των καθηγητων δεν το ανοιγουν παραμονο για ασκησεις οποτε μην παρεις...απλα κρατα σημειωσεις
χημεια=γελοιο μαθημα...αν το παρεις απο την αρχη...εγω προσωπικα πανω απο 30 λεπτα την προηγουμενη μερα της χημειας δεν διαβασα...στις εξετασεις διαβασα 2 ωρες(100!!!! πηρα)
εκθεση= τιποτα...σου δινει μασημενη τροφη χωρις να σε βοηθαει να καταλαβεις το νοημα και πως να συνταξεις ενα ωραιο κειμενο...απλα σε ξεπεταει με μερικα πινακακια
ελπιζω να βοηθησα
-----------------------------------------
βασικα εστειλα μηνυμα και συμπερανα οτι δεν απαντησα καθολου....:( σορρυ αν ηταν τοσο ασχετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
οχι ρρ no problem αφου ειπες τα πραγματα οπως εχουν....ευχαριστω βασιλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
εγώ προτείνω ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ για αρχαία , νεοελληνική γλ ,λογοτεχνία
ΣΑΒΒΑΛΑ πειστικός λόγος(για έκθεση), χημεία(ΤΕΛΕΙΟ!), φυσική(αφοί σαββάλα), γεωμετρία(τραγανίτης), ιστορία(ικανοποιητικό)
επίσης για άλγεβρα με τα 1000 μπάρλα!:D:D:D
ΠΑΤΑΚΗ για θεματικούς κύκλους(ενίσχυση για έκθεση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
παιδια ευχαριστω ολους αλλωστε τα πηρα τα βιβλια...απο θεωριτικα τιποτα μιας και εχω μαμα φιλολογο και απο φυσικη και μαθηματικα μου εδωσαν κατι φιλοι της μαμας μου εκπαιδευτικοι!αλλα πηρα και αλλο ενα μαθηματικα παπαδακης λεγεται εκδοσεις σαββαλα...μου το προτειναν στο βιβλιοπωλειο....αρα γιατι να μηνκανω και απο ακομα ενα βιβλιο ασκησεις...αλλωστε καλο μονο μπορουν να κανουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τα πήρες;
Μήπως είναι λίγο νωρίς για να τα πάρεις;Μπορεί να αλλάξουν τα βιβλία την νέα χρονια αλλά τεσπα όπως θέλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ρε παιδια βοηθεια θελω να μου πειτε ποια κατα τη γνωμη σας ειναι τα πιο καλογραμμενα βοηθηματα μαθηματικων(αλγεβρα+γεωμετρια),φυσικης,χημειας,εκθεση......αυτα..και γενικα αν εχετε τιποτα αλλο να προτεινετε για κανα αλλο μαθημα!


οταν πας να το αγορασεις ρωτησε στο βιβλιοπωλειο!
για φυσικη χημεια αλγεβρα γεωμετρια καλυτερα ειναι του Σαββαλα

και για
κειμενα και αρχαια μεταιχμιο

εκθεση εγω ειχα πατακη και ηταν αρκετα καλο οχι ομως οσο θα το ηθελα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free

Νεοφερμένος

Η free αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θελω βοηθηματα αλγεβρα,γεωμετρια κ χημεια Α λυκειου για να κανω σε παιδια αλλα με αναλυτικη θεωρια κ καλα λυμενες τις ασκησεις του σχολικου βιβλιου..ποια μπορω να παρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μηπως ξερετε που μπορω να βρω τισ λυσεις απο το βιβλιο των γλωσσικων ασκησεων?δεν μπορω να τισ λυσω με τπτ!
:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μηπως ξερετε που μπορω να βρω τισ λυσεις απο το βιβλιο των γλωσσικων ασκησεων?δεν μπορω να τισ λυσω με τπτ!
:'(:'(

Ρώτησε σε κάνα βιβλιοπωλείο.:iagree::iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Renita <3

Νεοφερμένος

Η Ρενυτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

ntinaki

Νεοφερμένος

Η Ντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το έχω σε pdf. Θες να στο στείλω με email?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

momolis

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γεια σας!!Είμαι καινούριος εδώ.Θα ήθελα τη γνώμη σας για βοθήματα στα φιλολογικά μαθήματα της Ά λυκείου.Θα το εκτιμούσα πολύ αν θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια...
Ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

win.pooh

Νεοφερμένος

Η win.pooh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μηπως ξερει καποιος διευθυνσεις για ν κατεβασω ηλεκτρονικα βοηθηματα..??ειναι αναγκη...ευχαριστω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
εγω φυσικη εχω ελληνοεκδοτηκη, χημεια εχω σαββαλα,εκθεση σαββαλα και αρχαια πατακη!!!
-----------------------------------------
Το έχω σε pdf. Θες να στο στείλω με email?


8ελω και εγω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta1996

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! Αυτο ειναι το πρωτο μου θεμα και ειναι πολυ σημαντικο για εμενα! Φετος οπως καταλαβαινετε και απο το ονομα(anta1996) θα παω πρωτη λυκειου και ειμαι σε διλλημα για το ποια βοηθηματα να παρω... Ενδιαφερομαι για τα εξης μαθηματα:
μαθηματικα
φυσικη-χημεια
εκθεση
αρχαια
κειμενα νεοελληνικης λογοτεχνιας
ξενοφωντα ελληνικα
βιολογια
Να σημειωσω οτι εχω ηδη κληρονομησει καποια βοηθηματα απο την ξαδερφη μου η οποια για μαθηματικα ειχε μπαρλα, για φυσικοχημεια σαββαλα και για ολα τα φιλολλογικα πατακη... Για τα 2 πρωτα ειμαι υπερευχαριστημενη γιατι αυτα εμπιστευομουν ολα τα προηγουμενα χρονια αλλα για τα φιλολλογικα δεν ειμαι και τοσο γιατι συνηθως επαιρνα μεταιχμιο σε ολα! θα ηθελα την αποψη σας για τα καλυτερα βοηθηματα στα παραπανω μαθηματα
ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αλεξανδρα προσωπικα θα ελεγε να περιμενεις να δεις με τι συστημα θα μπεις στο λυκειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta1996

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
αλεξανδρα προσωπικα θα ελεγε να περιμενεις να δεις με τι συστημα θα μπεις στο λυκειο :P
λες??? παντως εχω αγχωθει λιγακι γιατι ακουγεται οτι θα μετραει ο βαθμος και των τριων ταξεων του λυκειου...προσπαθω να εξασφαλισω το μελλον μου γιατι απο το σχολειο δεν προκειται να δω προκοπη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top